הרכש הבא בדרך? אשדוד רוצה את אבו זיידמ.ס אשדוד מחפשת חיזוק נוסף לפני סגירת חלון העברות בשבוע הבא. אחרי ההחתמות של אלקה וגאנב, באשדוד רוצים להתחזק בעוד בלם וקשר אחורי. אחד השמות שבאשדוד רוצים הוא קשר אחי נצרת חסן אבו זייד. באשדוד רוצים עוד בלם בנוסף לאבו זייד. באשדוד ביקשו מאיגוד השופטים לבטל את הרחקת ברדע ולפסול את ריינשרייבר משיפוט במשחקיה

מ.ס אשדוד ממשיכה בניסיונות חיזוק לקראת סיגרת החלון בעוד כשבוע. אחרי ההחתמות של גאנב ואלקה, באשדוד רוצים להתחזק בעוד זר אחד וישראלי.

אחד השמות שבאים בחשבון בגזרת הישראלים הוא, קשר אחי נצרת חסן אבו זייד בן ה- 26 ששיחק בליגת העל, גם בבני יהודה ומכבי ת"א, ובעונה שעברה ירד ליגה עם הפועל ת"א.

הצדדים ניהלו מספר שיחות במהלך הימים האחרונים. כמו כן, נעשתה פנייה אישית לשחקן מצד אנשי אשדוד. אבו זייד מחזיק בסעיף שחרור לליגת העל, ואם ירצה יוכל להשתחרר, חוץ מאבו זייד, לאשדוד יש עוד כמה אופציות לחיזוק.

צילום: אורן אהרוני, YNET

בנוסף, אירועי המשחק ביום שני מול בית"ר עדיין נמצאים בראשם של אנשי אשדוד שמרגישים בצדק שקופחו. 

הבוקר (ד') שיגרה הקבוצה מכתב תלונה חריף לאיגוד השופטים ולהתאחדות לכדורגל, בעקבות אירועי המשחק מול בית"ר ירושלים שלשום, במהלכו הרחיק שופט המשחק רועי ריינשרייבר שלא בצדק של הבלם ניר ברדע, הותיר את הקבוצה בעשרה ושחקנים וסייע שלא במתכוון למהפך שביצעה בית"ר במשחק.

באשדוד טוענים במכתב לקיפוח מתמשך מצד איגוד השופטים, ופורסים סדרה של מקרים מהעונה שעברה ובכלל, בהם קופחה הקבוצה בשל החלטות מוטעות של צוות השיפוט.

"אין אנו יכולים להשתחרר מהתחושה הקשה המלווה אותנו ב-24 השעות האחרונות, תחושה של קיפוח ושל אפליה.תחושה של "אצבע קלה על ההדק" בכל הקשור לשריקות נגד מ.ס. אשדוד, קבוצה קטנה ונאיבית, שבטח לא תעשה רעש", נטען במכתב, "חשבנו שהסטטיסטיקה תתיישר וטעויות קורות לשני הצדדים, אך לא כך הדבר, וגילינו כי הרבה יותר קל לשרוק נגדנו מאשר לטובתנו".

אשדוד ביקשה מהאיגוד לפסול את ריינשרייבר מלשפוט את משחקיה במהלך העונה: "חיפוש פשוט ברשת עם שמו של רועי ריינשרייבר, מגלה בכמה שערוריות שיפוט היה מעורב בתקופה האחרונה. ייתכן והוא פשוט לא עומד בלחץ.

לא ייתכן כי השופט ועוזרו מירון פז לא הבחינו במצב נבדל ברור בו שהה חלוץ בית"ר איתי שכטר, ועוד הוסיפו חטא על פשע כאשר בחרו להרחיק את הבלם, שכדור טועה פגע בידו במרחק של למעלה מ-30 מטרים מהשער, במצב שלבטח אי אפשר להגדיר כ'מניעת שער בטוח'".

המנכ"ל רפי נידם אמר בנושא: "אנחנו לא יכולים עוד להשלים עם הקיפוח הזה, התחושה אצלנו מאוד קשה, קל מאוד לשרוק נגד מ.ס. אשדוד ומישהו צריך לתת את הדעת על הזה.

אנו מכבדים את האיגוד ואת העומד בראשו, ומצפים למענה ולהתייחסות הולמת למכתב, שהוגש אחרי בחינה מדוקדקת של מקרים מהעבר בהם המועדון קופח".

יש לציין, כי באשדוד הוחלט לפנות למחלקה המשפטית של ההתאחדות ולבקש את העמדתו לדין באופן יוצא דופן של ברדע עצמו. כזכור, הבלם שספג את הכרטיס האדום לא זומן לדיון מיוחד בבית הדין, מאחר ומדובר בהרחקה ראשונה ובעבירע שאינה יוצאת דופן, אבל אשדוד החליטה לפנות בעצמה ולבקש דיון בענייניו, על מנת שהדיין יגיע למסקנה שההרחקה הייתה שגויה, ושהכרטיס האדום לא ייספר לו בהמשך בהמשך העונה אם יקבל עוד אדום.

באשדוד הסבירו שלא ניתן לבטל את ההרחקה, אבל בהליך כזה מול בית הדין ניתן יהיה להביא לכך שלא יתייחסו בהשך השנה לכרטיס האדום כעונש מצטבר.  

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה