ב"ש ואשדוד לא הגיעו להסכמה: אלחמיד נשאר בינתייםבלמה של מ.ס אשדוד, חתאם עבד אלחמיד נשאר בינתיים במ.ס אשדוד שמילת המפתח היא בינתיים. אשדוד מנהלת שיחות עם ראשי ב"ש וגם בשבת האחרונה שוחחו אלי ואלונה ברקת עם ג'קי בן זקן שיצא לחופשה קצרה, אולם הסכמה לא הושגה. אם כי ככל הנראה בימים הקרובים ובוודאי עד סיום החלון יתכנו עוד התפתחויות

בלמה של מ.ס אשדוד חתאם עבד אלחמיד נשאר בינתיים במ.ס אשדוד. הסכמה בין ראשי אשדוד לראשי ב"ש טרם הושגה ונראה שאם לא יקרה שינוי דרמטי, אלחמיד יעלה בהרכב אשדוד במשחק הבכורה בליגה בשבת מול מכבי פ"ת.

בשבת האחרונה נועדו ג'קי בן זקן שהגיע לחופשה קצרה מהכלא ואלי ואלונה ברקת לפגישה שהוגדרה חברית ונקבעה ללא קשר לשיחות על אלחמיד אך כמובן שהסוגייה עלתה.

בינתיים אין הסכמה, שהמחיר שמציעה ב"ש שנע סביב חצי מיליון יורו- עד מיליון יורו ושחקנים לא מקובל על אשדוד. למעשה יש שני "מסלולים" של עסקה.

הראשונה, אשדוד מקבלת חצי מיליון יורו, שומרת על 50 אחוז מכרטיסו של אלחמיד ומקבלת בהשאלה את אמיר חאליילה חלוצה הצעיר של ב"ש וובה בראון הקשר של ב"ש שכרגע לא בדיוק מתלהב להגיע לאשדוד.

צילום: טל אקוקה, מ.ס אשדוד

בהצעה השנייה, אשדוד מקבלת כמיליון יורו ושומרת אחוז קטן יותר מהכרטיס של אלחמיד בתוספת שחקן ככל הנראה אמיר חאליילה הצעיר. באשדוד היו רוצים לצרף לשני ההצעות את הבלם לואי טהאהא, ולפתור חלק מבעיות מרכז ההגנה של הקבוצה, אך ב"ש לא רוצה בשלב זה לשחרר את השחקן.

באשדוד ינסו למקסם את הרווח מב"ש גם כספית וגם שחקנים וברור שאם בן זקן לא ירגיש שהוא מקבל תרומה מספקת עבור אלחמיד הוא לא ישחרר אותו.

"אנחנו לא בלחץ, אם אלחמיד יישאר כולם ישמחו, ברור שהוא שחקן מרכזי ומשמעותי בקבוצה", אמרו באשדוד. נראה שבב"ש יחכו לקבל את חומרת הפציעה של מיגל ויטור ולפי זה יפעלו בעסקת אלחמיד שלפי שעה שחקן שלאשדוד ומתכונן למשחק בשבת (18:00) מול מכבי פ"ת במדי אשדוד.

חוץ מאלחמיד באשדוד בודקים אופציה לחיזוק נוסף בהגנה והשמות שעלו הם של דן מורי ושל אוראל דגני שיכולים לבוא בחשבון לצד אלחמיד או ברדע במקומו של סילבה ששוחרר.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה