הבלתי נמנע: אלחמיד בדרך לב"שהשיחות בין ראשי אשדוד לב"ש יעלו הילוך בסופ"ש האחרון שגם השחקן אמור להיפגש עם ראשי ב"ש. אשדוד לא תעצור את השחקן ככל הנראה חרף מעמדו וחשיבותו בקבוצה. בב"ש לוחצים על אשדוד בעיקר בשל חומרת הפציעה הלא ברורה של מיגל ויטור

האם חתאם עבד אלחמיד בדרך להפועל ב"ש? כל הסימנים מראים שכן. באשדוד לא רוצים לשחרר את השחקן, אולם הלחץ מצד ב"ש והרצון של השחקן לקבל הזדמנות עשויים ככל הנראה להכריע את הכף.

בסופ"ש אמורה התמונה להתבהר, כאשר ראשי ב"ש ואשדוד יפגשו, במה שהם מכנים "מפגש חברי", אולם ככל הנראה הנושא של אלחמיד ידון בשיחה.

כמו כן נודע שגם השחקן אמור לשוחח כבר בסופ"ש, או לכל המאוחר בתחילת השבוע עם ראשי ב"ש ולקבל כיוון לאן הולכת העסקה.

חשוב להבין, עסקת אלחמיד לא נסגרה, אולם ככל הנראה צירוף מקרים של הפציעה של ויטור, היחסים הטובים בין ראשי הקבוצות, הרצון של השחקן להתקדם והעובדה שמדובר בהצעה כספית יפה וכנראה מעבר של שחקנים אמור בסופו של דבר להטות את הכף.

השאלה היחידה שנשאלת היא מה תעשה אשדוד? גם עם אלחמיד בקבוצה יש לה חיסרון של בלם אחרי השחרור של פבריסיו סילבה וגם כך התכוונו בקבוצה צרף בלם למערך, עכשיו עזיבה של השחקן הבכיר, הקפטן והשחקן הכי טוב וחשוב של הקבוצה יכולה להיות מכה קשה עבור אשדוד וגם ג'קי יודע זאת.

לכן, הוא מתלבט רבות בנעשה ושוקל את הצעדים. "הכסף הוא לא הכל, אחרי בין ב"ש ואשדוד יש סיכום עקרוני שאלחמיד יעבור אליה וזה היה אמור לקרות או בינואר או בקיץ הבא", אומרים באשדוד.

"ברור לכולם שאלחמיד הוא הבלם הכי טוב בארץ היום, בטח הישראלי", אומרים באשדוד.

ויש עוד שיקול, אלחמיד אמור ועשוי להיות מוזמן למשחקי נבחרת ישראל בספטמבר הקרוב, באשדוד מבינים שאם הוא יקבל את ההזדמנות ויהיה טוב בנבחרת יחד עם משחקי הליגה, המחיר שלו יאמיר, עוד שיקול מדוע לא לבצע את העסקה כבר עכשיו, מעבר כמובן לפגיעה המקצועית באשדוד.

"ג'קי תמיד כמדיניות לא עצר שחקנים להתקדם, מקצועית וכספית, זו חלק מהאג'נדה שלו", אומרים באשדוד. "הפעם נראה שהקונפליקט גדול שכן מדובר בהחלטה שיש לה הרבה משמעות ומשקל עבור מ.ס אשדוד כבר העונה".

באשדוד בטוחים שגם אם אלחמיד יעזוב כבר לב"ש, ג'קי ייתן אישור לחזק את הקבוצה ולא להשאיר אותה ללא חיזוק ראוי.

ובאשר למחיר, כרגע הסכומים מדברים על סביב המיליון יורו, שאשדוד אמורה לשמור אחוזי כרטיס מסוימים של אל חמיד אצלה.

על פניו נראה שהמכשול המרכזי הוא המצב של מ.ס אשדוד והרצון של ג'קי לחזק את הקבוצה ולא להחליש אותה, לצד הרצון ללכת עם רצונות השחקן והיחסים הטובים עם באר שבע וכמובן הצעה כספית טובה יחד עם מעבר של שחקנים.

מתווה העסקה

אשדוד תקבל ככל הנראה כמיליו יורו ותשמור לעצמה חלק מאחוזי הכרטיס של אלחמיד (כנראה שפחות מ- 50 אחוז), בנוסף, אשדוד תקבל כמה שחקנים מב"ש שהשמות שעלו הם: וובה בראון, אמיר חלאיילה ולואי טאהא, שכבר שיחק באשדוד בעבר ויכול לפתור לאשדוד חלק מבעיית הבלם.

כמו כן, גם דן ביטון עשוי להיות כלול בעסקה שאשדוד תקבל אחוזים מכרטיסו. כזכור, לאשדוד יש אופציה לרכוש את ביטון בתום העונה במיליון ש"ח. 

כמו כן, גם השם של דןו מורי ששוחרר מבית"ר ירושלים כעל כאופציה למועמד לאשדוד.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה