תקוות המנהלת והכדורגל: חזרה לאימונים בתחילת מאיארז כלפון יו"ר מנהלת הליגה, מקווה ומאמין שליגת העל תחזור לאימונים לקראת חזרה לפעילות בתחילת מאי. האם תקוות האוהדים תקבל משב רוח מרענן ואופטימי?

כבר כמעט חודש שלם ללא כדורגל ואוהדי הענף פשוט מתגעגעים. ארז כלפון התראיין השבוע לרדיו ספורט 5 באתר ערוץ הספורט ואולי נטע מעט תקוות לגבי חזרת הפעילות.

לדעת כלפון הקבוצות ייחלו באימונים ב- 1/5 וכמה שבועות לאחר מכן יוכלו לחדש את המשחקים כמובן בהתאם להנחיות ובהנחה והכל יהיה בסדר. שכרגע המשחקים יהיו כנראה ללא קהל.

כלפון אמר בנושא: "יש מעל הכל את המשק הישראלי, אנחנו רואים מה קורה שם ואי אפשר לנתק את הכדורגל מהמשק. חזרת הליגה? מה שיקרה מבחינת משרד הבריאות וההנחיות שלו מבחינת חזרה לשגרה או לרבע שגרה על המשק, תהיה השפעה על הכדורגל",

ברגע שנקבל מהגורמים הרלוונטיים את קצה החוט שאני יכול לחדש את האימונים, זה יקרה תוך שעה. זה קריטי לכדורגל הישראלי, וגם מבחינה ספורטיבית".

באשר למשחקים עם קהל אמר כלפון: "אני לא יודע, אבל למה שנהמר? בואו נחכה. יכול להיות שברגע שנחזור לשחק תהיה הגבלה על קהל. קודם כל אני רוצה לחזור ולשחק, אחרי זה נתעסק בקהל".

"בסוף כל משרד בריאות בכל מדינה הוא זה שמקבל את ההחלטה, הוא מחליט באיטליה, בספרד וכמובן בישראל. השאלה היא מתי משרד הבריאות ייתן לי את האישור לחזור ולהתאמן".

"אם נלך לתרחיש שנוכל לחזור להתאמן ביוני, ולצורך העניין נצטרך לשחק את יולי וחלק מאוגוסט, נצטרך לשבת ולראות אם זה משפיע על העונה הבאה.

גביע הטוטו מתחיל בתחילת אוגוסט. תן לנו קודם לקבל את האישור של משרד הבריאות ואת הצפי לחזרת אימונים. אני צופה את ה-1 במאי לחזרה לאימונים". 

צילום: אורי קריספין

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה