קיץ חם ולח: מ.ס אשדוד תמונת מצב רגע לפני היציאה למחנה בסלובניההמשבצת הריקה של דן ביטון, השחקנים שעל הכוונת (בריהון, אזולאי), השקט בהתקפה (יחזקאל וגוזלן), לצד זרים שאמורים להגיע בעיקר להגנה. מ.ס אשדוד נמצאת בעיצומה של ההכנה לעונה וזה הזמן לתמונת מצב. בחמישי משחק אימון מול הפועל פ"ת בראשון יציאה למחנה אימונים בסלובניה

מ.ס אשדוד ממשיכה במלאכת בניית הסגל שלה לעונה הקרובה ונראה שהדגש בימים האחרונים הוא על מציאת קשר בתפקיד של דן ביטון. באשדוד מחפשים שחקן שייכנס לנעליים של ביטון גם במספרים וגם במהות, וכרגע אין כזה.

באשדוד סימנו שני שחקנים עיקריים שיכולים לבוא בחשבון ולמעשה במקום להביא שחקן אחד למלא את התפקיד של ביטון יביאו שניים או שלושה. הראשון הוא יעקב בריהון מבית"ר ירושלים שבשלב זה מציב כל מיני תנאים לאשדוד.

בין בית"ר לאשדוד התנאים סוכמו, אבל כרגע בריהון לא מוכן להגיע לאשדוד באופן מלא, באשדוד מאד מעריכים את בריהון ומייעדים לו תפקיד מקצועי מרכזי לצד שדרוג כלכלי, וחושבים שמדובר בשחקן מאד מוכשר שיכול להתאים מקצועית מאד לקבוצה.

צילום: דוברות מ.ס אשדוד

אך יחד עם זאת, גורם באשדוד אמר הערב: "ג'קי מאד רוצה אותו, הוא מחכה לו, אבל ג'קי כמו ג'קי יכול פתאום להחליט שנמאס לו מהתנאים והמשחקים ולחתוך".

שחקן נוסף ששמו עלה בימים האחרונים הוא של הקשר שלומי אזולאי שסיים את העונה בהפועל חיפה.

באשדוד כבר נפגשו עם השחקן והציעו לו חוזה רשמי עם הצעה לשנתיים ועונה נוספת כאופציה, לאזולאי יש הצעה רשמית מהפועל כפ"ס מליגת העל וכן הצעות נוספות לטענת סוכנו מקבוצות אחרות בליגת העל. 

צילום: דוברות מ.ס אשדוד

באשדוד מקווים שאזולאי יגיע לאשדוד בשל המעמד המקצועי, ההצעה והעובדה שהוא עשוי להיות שחקן מרכזי בקבוצה. 

עוד שם שבאשדוד היו שמחים לראות הוא של בן רייכרט, אלא שבמקרה שלו הוא צריך קודם כל לקבל החלטה שהוא רוצה לחזור לארץ ואז להתפשר בשכר. באשדוד שומרים עימו על קשר. 

בנושא ההתקפה באשדוד מחפשים עדיין חלוץ, אך כרגע פחות לוחצים בעמדה הזו בשל ההחתמות של שובל גוזלן ושגיב יחזקאל שלפחות בהתחלה ועל הנייר נותנים לקבוצה קצת שקט למצוא את השחקן המתאים שישדרג את הקבוצה בחלק הקדמי.

צילום: דוברות מ.ס אשדוד

בחמישי תקיים הקבוצה משחק אימון אחרון לתקופה זו בארץ, מול הפועל פ"ת וביום ראשון בבוקר תמריא למחנה אימונים בסלובניה שם תשהה 10 ימים ולמשעה תגביר את ההכנות לעונה. 

אל המחנה בסלובניה אמורים להגיע כמה זרים חלקם בתפקידי ההגנה, בקבוצה יודעים שהם זקוקים לבלם ויחפשו להביא שחקן הגנה איכותי. 

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה