מ.ס אשדוד: השחקנים סיכמו עם ההנהלה על תנאי הקיצוץ והיציאה לחל"תגם קבוצת מ.ס אשדוד מקיימת שיחות בנושא עם שחקני הקבוצה דרך קפטן הקבוצה רועי גורדנה בנוגע ליציאה לחל"ת או קיצוץ מסוים במשכורות

בימים האחרונים התקיימו שיחות בין ג'קי בן זקן למספר שחקנים ברשות הקפטן רועי גורדנה בנוגע למצב הנוכחי של השחקנים בשל משבר הקורונה. ככל הנראה באשדוד יילכו לכיוון של הוצאת השחקנים לחל"ת בתנאים כאלה ואחרים. 

גורדנה פנה לשחקנים יחד עם עוד כמה שחקנים מובילים וביקש מכולם להביע את דעתם בנושא בכדי להגיע למסלול שיהיה הכי טוב לשני הצדדים עד כמה שניתן. 

המסלול שמסתמן באשדוד הוא יציאה לחל"ת בתנאים מעט משופרים. שחקנים עד 10,000 שקל ברוטו ירוויחו כרגיל. השאר חותמים על הסכם הלוואה עם המועדון, אף אחד לא נפגע השנה.

ג'קי ישלים את השכר העונה ואז מי שיפגע הם החוזים של השנה הבאה. מקסימום 30% וגם על זה אני רוצה לרדת לכיוון ה-20%.

במכתב שנשלח לעובדים ולשחקנים נכתב: "עד לתום העונה או להודעה המאפשרת חזרה לאימונים, כל השחקנים והעובדים ייצאו לחל"ת.

"עקב הסמיכות לתקופת החגים, וזאת למרות המשבר העולמי הקשה, המועדון יפעל על מנת להשלים לכל העובדים והשחקנים את סכום ההפרש בין תשלום דמי האבטלה בתקופת החל"ת לסכום השכר על פי הסכם השכר.

"הפרש זה יועבר כהלוואה לעובד, וזאת בכל חודש של משבר החירום. כלומר, אנחנו עושים את כל הדרוש על מנת למנוע כל פגיעה בתזרים האישי של כל אחד ואחד, במיוחד לאור החגים הקרבים.

"בסיום המשבר או בתום העונה נציגות השחקנים תשב עם ההנהלה ויגיעו להסכמה בהתאם למצב - באם כל ההלוואה תהפוך לשכר או רק חלק ממנה, כאשר בכל מקרה הוויתור, באם יהיה, לא יעלה על 30 אחוז מהשכר. למען הסר ספק, קיזוז 30 אחוז מהשכר אינו חל על המשתכרים עשרת אלפים שקל ברוטו ומטה".

כמו כן החליטה ההנהלה שהרכבים שהועמדו לרשות השחקנים יישארו ברשותם.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה