ממתינות על הגדר: חוסר הוודאות בליגות הנמוכותלצד המתווה של ליגת העל והליגה הלאומית, קבוצות הליגות הנמוכות לרבות ליגה א' בהן נמצאות אדומים אשדוד ועירוני אשדוד נמצאות על הגדר ובחוסר וודאות גדול. אימוני הפתיחה שהיו אמורים להתחיל רשמית נדחו בשלב זה וכרגע מדברים על פתיחת הליגות בתחילת אוקטובר אם בכלל

הליגות הנמוכות בישראל קרי, מליגה א' ומטה נמצאות בחוסר וודאות די מרגיז ומתסכל. לצד המתווה של ליגת העל והליגה הלאומית, הליגות הנמוכות אינן יודעות מה יקרה בעתיד.

בחצר הקטנה שלנו מדובר על אדומים אשדוד ועירוני אשדוד בליגה א', בית"ר אשדוד בליגה ב', הפועל אשדוד ואשדוד סיטי בליגה ג'.

אימוני הפתיחה לפחות של אדומים אשדוד ועירוני אשדוד היו אמורים להתחיל השבוע באופן רשמי, בינתיים שתי הקבוצות מתנהלות במתכונת של אימוני רשות ואימונים אישיים. עירוני אשדוד כבר מקיימת אימונים, אבל מדובר באימוני רשות, לא ברור כמה זמן תוכל הקבוצה להחזיק במתכונת הזו.

אדומים אשדוד בינתיים עובדים במתכונת של אימונים אישיים. הידיעות מדברות על דחיית הליגה לתחילת אוקטובר, מדברים על ה- 8/10 וגם זה תאריך שאינו בטוח בשלב זה, כמו כמעט כל דבר במדינה בתקופה זו. הקבוצות יצטרכו להחזיק סגל, אימונים וכושר בתקופה לא ברורה.

צילום: מוטי קדוש, עירוני אשדוד

יש את עניין התקציב, המתווה לשחקנים ולקבוצות, האם יצטרכו בידוד, מה שעשוי להיות כמעט בלתי אפשרי בליגות הנמוכות, שכן בניגוד לליגת העל ולליגה הלאומית, בליגות הללו, לרוב השחקנים יש עבודה נוספת שהם צריכים להגיע אליה ולכן חובת הבידוד תהיה בלתי אפשרית בליגות הללו.

בינתיים גם מהצד של עירוני אשדוד וגם מהצד של אדומים אשדוד חיים באי וודאות ומחכים לתשובות שאם נגיד על האמת לא בטוח שיגיעו.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה