אופטימיות בדרך? מתווה להחזרת ליגת העל בחודש יונימתווה משרד הספורט יחד עם משרד הבריאות עשויים להחזיר את הכדורגל הישראלי למשחקים כבר במהלך חודש יוני. האם כך יקרה?

האם הכדורגל הישראלי יחזור לפעילות ב-15 ביוני? ככל הנראה זה אחד מהתאריכים שעלו במסגרת המתווה שמתגבש בין משרד הבריאות, משרד הספורט ומנהלת הליגה.

תאריך היעד מבחינת משרד הבריאות - שמתכנן הקלות משמעותיות בהגבלות. כמו כן, גם משחקי הכדורסל נכללים במסמך שעליו דנים נציגים ממשרד הבריאות והאוצר, לפני שיוגש לאישור בישיבת הממשלה.

ככל הנראה המתווה יכלול את דרישת משרד הבריאות דורש בידוד ביתי החל מה- 17 במאי, בעוד שרת הספורט מירי רגב והקבוצות דורשות בידוד מיידי. בשיחה בין הצדדים ביקש משרד הבריאות מהמנהלת לתת דוגמאות מליגות אחרות בעולם - איך הדברים מתנהלים שם.

שיחה נוספת נקבעה להמשך השבוע ואמורות להיות עוד כאלה במהלך השבוע הקרוב, אם הבידוד אכן יצא לפועל, הקבוצות והשחקנים יהיו האחראיים על כך, כאשר האפשרות של מלונית נשללה.

ןשרת התרבות והספורט, מירי רגב, שוחחה היום (ראשון)  עם משה בר סימן טוב, מנכ"ל משרד הבריאות ועם המשנה למנכ"ל, פרופסור איתמר גרוטו, בקשר להחזרת הכדורגל לפעילות מלאה כדי שיהיה אפשר לסיים את העונה על המגרש בצורה ספורטיבית. בשיחה נכח גם ארז כלפון יו”ר מנהלת הליגות.

במשרד הבריאות השיבו בשלב הזה: "תלמדו מה קורה בחו”ל כי אנחנו לא רוצים להיות הראשונים שחוזרים".

מצאת הפרת זכויות יוצרים צרו קשר במייל: [email protected] 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה