היסטריה: פעם ראשונה מול קהל וכבר כוכבת - ראיון ראשוןיובל דיין האשדודית, מתמודדת בתוכנית The Voice של רשת, מצליחה לסובב את ה"מנטורים" בתוכנית תוך שניות ספורות. האודישן זוכה למאות אלפי צפיות ביוטיוב והוא ישודר במלואו במוצ"ש הקרובה. "מעולם לא תיארתי לעצמי שהתמיכה תגיע למימדים עצומים כאלה..." אומרת דיין בראיון ראשון ל"אשדוד נט". התוכנית The Voice משודרת בימי שבת בשעה 21:00 ב"רשת" – שווה לחכות לראות את יובל דיין שלנו

היסטריה סביב "האודישן העיוור" של יובל דיין האשדודית, מתמודדת בתוכנית הטלויזיה The Voice. האודישן, שהועלה על ידי הפקת התוכנית ליוטיוב, הוא רק פרומו לתוכנית שתשודר במוצאי השבת הקרובה ברשת ערוץ 2, אך נכון לרגע כתיבת שורות אלה, כבר זכה ליותר מחצי מיליון צפיות!

התוכנית The Voice פותחה ע''י ג'ון דה-מול מייסד ''אנדמול'' (''האח הגדול'', ''דרכים לעוף משעשועון'') והופקה ע''י מארק ברנט (''הישרדות'', ''המתמחה''). היא מבוססת על כך שהטובים ביותר בעולם המוסיקה מחפשים את הכשרונות הטובים ביותר! ארבעה זמרים מובילים בתעשיית המוזיקה הישראלית: רמי קליינשטיין, שרית חדד, אביב גפן ושלומי שבת, מחפשים אחר הקול הבא שיפיל אותם מהכיסא כשהדגש על איכות הקול וכישרון השירה.

ארבעת הזמרים ישמשו במהלך התוכנית כמנטורים (אדם המשמש כיועץ או מדריך, לרוב בעל ניסיון עשיר בתחום התמחותו). הם ילוו ויחנכו את המתמודדים לקראת כל הופעה ובסופה של התחרות המותחת יוכתר הזוכה הגדול של התוכנית ביחד עם המנטור ויזכה בחוזה הקלטות בינ''ל בחברת  הליקון מיוזיק, זכיינית יוניברסל בישראל.

השלב הראשון בתוכנית (השלב בו נמצאת יובל דיין) הוא שלב "האודישנים העיוורים" - המתמודד מופיע מול הקהל, אך מול גבם של המנטורים. אם המנטור אהב את מה ששמע, הוא לוחץ על כפתור שמסובב את כסאו ומציב אותו בפני המתמודד הנרגש. במידה ויותר ממנטור אחד בחר את אותו המתמודד, המתמודד יהיה זה שיבחר את המנטור שילווה אותו לאורך התכנית.

יובל דיין בת ה-17, זמרת, יוצרת ומלחינה מחוננת מאשדוד, מצליחה באודישן שלה תוך שניות ספורות לסובב את ארבעת המנטורים של התוכנית. כל הארבעה נדהמים מקולה וביצועה של יובל, אך רק אחד מהם יזכה שהיא תהיה בנבחרת שלו. "אני רוצה לנצח ואיתך אני אעשה את זה", אומר לה שלומי שבת, שמנסה לשכנע אותה לבחור בו. רמי קלנשטיין אומר ליובל שלנו: "את בעצמך לא יודעת איזה קול מדהים יש לך. זה בה לך אינסטינקטיבית, וזו הגדולה של זמר גדול". יובל מצליחה להדהים את המנטורים והקהל באולפן כאשר היא מספרת שזוהי הפעם הראשונה בה היא מופיעה מול קהל. "אני מת שתבחרי בי", אומר רמי קליינשטיין ליובל.

אז במי תבחר בסוף יובל? נצטרך להמתין לתשובה בתוכנית שתשודר במוצאי השבת 21:00 ב"רשת".


"אשדוד נט" מפזר קצת את הערפל סביב יובל דיין – הכוכבת שבדרך

עיר שלמה עתידה לעקוב מקרוב אחרי הכוכבת בהתהוות, שאם לשפוט על פי רמת ההתלהבות מהביצוע שלה, תהיה ללא ספק זמרת גדולה. יצאנו לחפש מעט תשובות לסקרנות הרבה ולנסות לגלות מי היא יובל דיין. ראיון ראשון.

היכן גדלת והתחנכת?
"גדלתי באשדוד ולמדתי בבית הספר היסודי "אמירים". בין כיתות ד'-ו' למדתי במרכז העשרה למחוננים בכל יום שישי. בכיתה ז' עברתי למקיף ז' הקריה".

מתי התחלת לשיר? מהיכן הכישרון?
"בבית שלנו מאוד נהנים לשמוע מוסיקה, וייאמר לזכות ההורים שלי- שבזכותם נחשפתי לסגנונות שונים במוסיקה במהלך הילדות. תמיד אהבתי לשיר ולהשתתף בשיעורי מוזיקה, ואפילו לקחתי חלק במקהלה של בית הספר ביסודי, אבל לא הקדשתי לזה יותר מידי חשיבות. עד שבשלב מסויים, לקראת סוף כיתה ו', החלטתי ללמוד גיטרה... בהתחלה עם עזרה של אחי הגדול אייל, ואז בכלי זמר לתקופה מסויימת. אני די בטוחה שדרך הגיטרה השמיעה שלי התפתחה ובעקבות זאת התחלתי גם לשיר פה ושם למשפחה וקצת לחברים. בשנה האחרונה הסגנון שלי התעצב ואפילו כתבתי קצת שירים. אני יודעת בוודאות שהתמיכה והפרגונים מהווים מרכיב חשוב להחלטה שלי להמשיך בתחום".

ידוע לנו שאת כותבת ומלחינה שירים. האם הופעת בעבר עם שירים שכתבת?
"לא הופעתי בעבר עם שיר מקורי שלי. אני משמיעה אותם בעיקר לחברים הקרובים ולמשפחה".

ספרי לנו קצת על משפחתך, על האחים, האחיות וההורים.
"אחי הגדול אייל בן 20, הוא משרת בצבא כרגע. אייל הוא הבן אדם הכי מוכשר שאני מכירה, גם בתחום המוזיקה וגם באומנות. הוא המודל לחיקוי שלי, ואני מאוד נהנית לשתף אותו בכל מה שעובר עליי. אנחנו החברים הכי טובים. אחותי הקטנה עדי בת 10, בכיתה ה' , ילדה מקסימה ונבונה. כל מי ששומע אותה מדברת מתפעל מהבגרות ומהחוכמה שלה. ואני בת 17, אמצעית. אבא שלי דוד עובד בנמל אשדוד. אבא הוא ה"מנטור" של המשפחה. תמיד בשבילנו לכל מה שנצטרך, דואג ומכוון. מעניק לנו תמיכה אין סופית ויודע תמיד לומר את המילה הנכונה.

אמא שלי, רחל עובדת בעירייה. אמא היא האדם הכי מוערך בעיניי. אני מאוד קשורה אליה. מגיל קטן היא נותנת לי להרגיש עד כמה היא גאה בנו ועד כמה היא אוהבת את הילדים שלה. היא התברכה בתכונות מדהימות. אמא ואבא הם אנשים מאוד משמעותיים בחיים שלי, אני לא מתארת את עצמי עוברת את התהליך הזה בלעדיהם. גאה להיות בת למשפחה כזאת ולדעת שהם תמיד מאחוריי בכל מה שאצטרך".

כיצד החברים והחברות מקבלים את ההתמודדות בתוכנית?
"ואוו זה פשוט מטורף. לפעמים זה מרגיש לי כאילו לכל החברים שלי יש איזה "דוקטורט לפרגונים". מעולם לא תיארתי לעצמי שהתמיכה תגיע למימדים עצומים כאלה... הם מכירים אותי הכי טוב, יודעים איפה לחזק ועל מה לשבח. אני באמת באמת באמת שמחה שיש לי אותם ומאחלת לכולם חברים מדהימים כאלה. השאיפה שלי היא להגיע לסיום התהליך הזה, להשתפר ללמוד ולהצליח כמובן, ועדין להישאר כמו שאני, עם אותם האנשים שמקיפים אותי. לא מסוגלת להתמודד עם אנשים מתנשאים".

האם האמנת שתצליחי לסובב בצורה כל כך מהירה את המנטורים?
"כשהגעתי לבליינד אודישן היו בי לא מעט פחדים, בכל זאת... העיסוק שלי במוסיקה לא רחב כמו שאר המתמודדים, ולא הופעתי בעבר כמו רבים מהם, וזאת הסיבה בעצם שלא תיארתי לעצמי שאמשיך לשלב הבא. השתדלתי שלא לייחס למהות של התחרות יותר מידי חשיבות, ובאתי בשביל הכיף. ראיתי את כל העניין בתור חוויה, ושגם אם אף אחד מהמנטורים לא יסתובב אני בסה"כ נהנת. העדפתי שלא לפתח ציפיות בשביל לא להתאכזב וידעתי שהמשפחה והחברים שלי יתמכו בי בכל מצב, וזה מה שהעניק לי מוטיבציה. בדרך הביתה הסתכלתי סביבי ולא הבנתי מאיפה מגיע לי כל הטוב הזה, ועל כך תודה לאלוהים. לקח לי זמן לעכל שכולם הסתובבו, אני עדין לא מאמינה".

האם את מודעת לכמות הצפיות האדירה ביוטיוב לפרומו לאודישן שלך?
"כמות הצפיות אדירה. אבל מעבר לכך, חשוב לי שהצופים בבית יצליחו להתחבר אלי בתור בן אדם. להצליח בעיניי זה להיחשב אמן מוערך שיזכרו אותו לעוד הרבה שנים ולא אחד כזה שהקריירה שלו מסתיימת עם תום התוכנית. אני מאמינה בתוכנית The Voice, שהיא פורמט מעולה שבעזרתו אני יכולה לקדם את עצמי ברמות מטורפות".
 
האודישן של יובל דיין שגרף מעל לחצי מיליון צפיות ביוטיוב:

 
setImageBanner('8bc2f0a2-e58e-4934-b219-dc51da3cdc53','/dyncontent/2017/6/1/c41baeb6-e29b-4415-b67b-b3940dd9bdf5.gif',1807,'',525,78,false,19242);
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה