$(function(){ScheduleRotate([[function() {setImageBanner('4f1e30c5-ea38-4332-8f79-40623bad1517','/dyncontent/2021/1/19/ffe1d8ab-79b4-4810-b9bb-46645bcf7c95.jpg',13075,'',525,78,true,20608);},15],[function() {setImage('4f1e30c5-ea38-4332-8f79-40623bad1517','\u003ciframe src=\u0027https://campaignsb.i-in.co.il/banners/sami/2021/july/tikshoret_hazutit/girl/300x100/300x100.html\u0027 width=\u0027525px\u0027 height=\u002778px\u0027 style=\u0027overflow:hidden\u0027 scrolling=\u0027no\u0027 seamless=\u0027seamless\u0027\u003e\u003c/iframe\u003e\u003ca href=\u0027/Website/BannerClick?id=13133\u0026AreaId=20608\u0027 rel=\u0027nofollow\u0027 style=\u0027width:525px;height:78px\u0027 class=\u0027iframe_cover\u0027 target=\u0027_blank\u0027\u003e\u003c/a\u003e',true);},15]]);})

הסיפור השבועי שלנו עשוי ממטעמים משובחים המיובאים הישר מבית היוצר החרדי. התחום שהוא בגדר "טאבו" בעולם החרדי - בגידות, נחשף במלוא הדרו. הוא חושד בה וההיא חושדת בהוא. מי הוא המאהב? כיצד אישה חרדית נוספת שפנתה לקיין קיבלה תשובות לפני שהספיקה למצמץ? ואיך "מאסטר" ו"עבד" קשורים לעניין? כל זאת בסיפור הבא - לא לפספס...הסיפור השבועי שלנו עשוי ממטעמים משובחים המיובאים הישר מבית היוצר החרדי. התחום שהוא בגדר "טאבו" בעולם החרדי - בגידות, נחשף במלוא הדרו. הוא חושד בה וההיא חושדת בהוא. מי הוא המאהב? כיצד אישה חרדית נוספת שפנתה לקיין קיבלה תשובות לפני שהספיקה למצמץ? ואיך "מאסטר" ו"עבד" קשורים לעניין? כל זאת בסיפור הבא - לא לפספס...


העיר אשדוד ידועה בקיבוץ הגלויות ובפסיפס העדתי והדתי העשיר שלה. הפעם סיפורנו מתרחש במחוזותיו של אחד הרובעים הסגורים בפני ה"קהל החופשי" הלוא הוא האזור החרדי!! כפי הידוע העולם החרדי מצטייר כעולם עם חוקים משלו, האפלה והסגירות המאפיינים אותו עשויים להתפרש על ידי החילוניים בדרכים שונות, יש הרואים בו עולם של טוהר ומידות טובות ויש המבינים כי כמוהם, ייצרו של האדם איננו שונה באשר הוא. בתקופה האחרונה בילה מיודענו החוקר במדיהם השחורים והחמים בתוך רחובות "הקודש" במטרה לעקוב אחר אישה חרדית וגילה עולם מרתק. הוא חשף סיפורים שלא היו מביישים אף מדור "צהוב" או טור רכילותי זה או אחר, התככים והמזימות הנרקמים אל מתחת לפני השטח היו יכולים להוות תסריט מצוין לכל טלנובלה מתקדמת שהרי המציאות עולה על כל דמיון. מה שהפתיע במיוחד את החוקר הייתה העובדה שהבוגדים הם משני המינים, חמישים אחוז גברים וחמישים אחוז נשים ולמרות שלכאורה אמורים הם לנהוג במידת הצניעות היו כאלו שפסחו על המידה וכאלה שמהפכת האינטרנט משרתת גם אותם, אף על פי שגלישה לאתרי "גלאט כושר" אסורים בהחלט!! אבל מי אנחנו שנשפוט? בחדרי חדרים העסק מתגלגל, דוט קום.

רוב סיפורי המתח הפיקנטיים הקודמים של המדור פתחו בפגישות שנעשו בשעות הלילה המאוחרות. גם הפגישה הנוכחית נקבעה לשעת לילה מאוחרת במשרדו של קיין. כאשר כל האזור שומם סגור ונעול, הגיע חרדי כבן 40 עטור זקן שחור המשתלשל ומתמזג עם חליפתו השחורה, היה זה לילה חם מאוד וקיין זיהה אדי ריח לא נעימים האופפים את הברנש. בשיחה שקוימה סיפר החרדי שהוא חזר בתשובה לאחר הצבא. בעקבות טיול במזרח וטרקים נועזים שבמהלכם ניסה פטריות שונות ומשונות, החליט הצעיר לתהות מחדש על טיב חייו ושינה כליל את אורח החיים, מחילוני גמור לחרדי עם תוספות. לאחר חזרתו בתשובה התחתן הבחור בשידוך שסודר במיוחד עבורו על ידי ראשי הקהילה עם (איך לא) חוזרת בתשובה כמותו הצעירה ממנו ב- 10 שנים. גם היא ככל הנראה ניסתה את מזלה בטיול במזרח שהכרוניקה שלו ידועה מראש.
הבחור הוציא תמונה והראה לחוקר את אשתו החרדית להפליא, חובשת פיאה ולבושה בצניעות, לולא התמונה מ"לפני" שהוציא הבחור, לא היה מאמין קיין שזו לפני שחזרה בתשובה הייתה מפזזת בביקיני מינימלי בחופי נפאל. לאחר שהתוודע החוקר לרקע של השניים, סיפר החרדי כי יחסיהם אינם "כתמול שלשום", היא פיתחה יחס קריר אליו, הולכת לשיעורי תורה ומאחר ואין לה טלפון נייד, אין כל דרך לאמת את גרסתה. תחושותיו מורות לו שמדובר בבגידה והוא מעוניין להתחיל במעקב מיידי.
קיין הסתכל בעין בוחנת בברנש ודמיין בעיני רוחו כיצד החליפה השחורה והמגבעת הקשיחה יוצאים מארונו של דני ("המוסד לציוד ריגול") לשימוש חוזר. לאחר מחשבה קלה הניח החוקר כי אם היא נפגשת עם מישהו, חייב להיות קשר טלפוני כלשהו בין השניים ויתכן שהטלפונים מנוהלים מטלפון ציבורי, דבר הנהוג במגזר החרדי. באותה נשימה סיפר קיין על קיומו של טלפון סלולרי יקר מאוד אך ייחודי במינו, המכשיר נקרא SPY ובעצם כולל שני מכשירים, האחד "מאסטר" והשני "עבד" את ה"עבד", נותנים לאדם אחריו רוצים לעקוב וכל שיחה שמתבצעת ממנו משוגרת מיד ל"מאסטר" בהודעת sms וכך חושפת את המספר שחוייג. בעזרת לחיצה על קוד סודי ניתן להאזין לשיחה שמתבצעת און ליין. בנוסף כל הודעות ה-sms משוגרות ל"מאסטר" שבין היתר מסוגל להאזין לכל שיחה שנעשית בנוכחות ה"עבד" מאחר והקשה על קוד סודי פותחת את הטלפון והופכת אותו למכשיר האזנה גם כאשר איננו בשימוש. למעונינים בגרסא החדשה של הדבר יש שדרוג נוסף, כל הודעה כתובה נכנסת ויוצאת נשלחת ל"מאסטר"... נציין כי מכשירי טלפון כאלה הם להיט בחברות גדולות בהן המנהלים מחתימים את העובדים ביודעין על מכשירים מסוג זה לרבות מחשבים ניידים וזאת על מנת לפקח על העובדים מחשש להדלפת סודות. עם זאת, השימוש במכשיר איננו חוקי ולכן החוקר הביא בפני הלקוח את העובדות בלבד והציע כי מתנה מסוג זה תשמח כל חרדי ותרנן כל חרדית אך הבעל הוא זה שיצטרך להאזין ולבלוש ורק אם יעלה על מקום ויעד פוטנציאליים לפגישה, יהיה עליו להודיע ומשם החוקרים יעשו את שלהם. וכך, מבלי שלקיין הייתה כל נגיעה בדבר, רכש החרדי את המכשירים והפתיע את אשתו במתנה נפלאה. לאחר כשבוע התקשר החרדי וביקש להיפגש במקום הקבוע ובשעה הקבועה והנה מצא את עצמו שוב ישוב בעשר בלילה בכורסת המשרד כאשר עלטה כבדה משתררת בחוץ ועלטה לא פחות כבדה רובצת על נפשו מבפנים. בקול שברירי סיפר לחוקר על השמחה שאשתו הפגינה ברגע שקבלה את הטלפון, על השיחות שאליהם האזין וההודעות שאחריהם עקב בקפדנות במהלך השבוע. הוא סיפר שהיא קבלה שיחות ואף התקשרה פעמים רבות מהטלפון, הוא הצביע על שיחות קצרות עם גבר שלטענתו לא נשמע כלל חרדי וניכר שהם משוחחים על עניינים הידועים היטב לשניהם. מה שהפתיע אותו יותר מכל היה שהאישה מעולם לא קבעה מועד לפגישה באף אחת משיחות שקיימה. על אף שהבעל "עלה" על משהו הציע לו החוקר להמשיך ולעקוב שבוע נוסף ולהודיע לו במידה והאישה תקבע פגישה עם אותו "גבר" מסתורי, משום שרק אז יהיה אפשר להתחקות אחר עקבותיה ולגלות את האמת (למרות שמעקב במגזר החרדי מצריך לוגיסטיקה לא פשוטה, יש להיטמע היטב בקהילה). לאחר שבוע נוסף של האזנות לא הצליח הבעל להצביע על פגישה יזומה של אשתו עם הגבר שאתו ניהלה שיחות חטופות ולכן לא הייתה ברירה אלא להתחיל לעקוב אחר האישה.
צוות החקירה החל את המעקב מוקדם בבוקר, וכאן המקום לספר כי כל מי שיגיע לאזור החרדי בשעות הבוקר המוקדמות, מיד יבחין בנחלי אדם אצים רצים למדרשות ולכוללים, אך לא ידע מי מהם ממהר לעשות דברים שאסור לדבר עליהם, צוות החקירה עשה דרכו בסמוך לבית הזוג כאשר לפתע הבחין באישה יוצאת עם ששת ילדיה ומפזרת אותם במסגרות. הבעל יצא גם הוא מהבית והלך לעבודה, לאחר כשעתיים כשכל הילדים פוזרו לגנים פנתה האישה לעבר תחנת האוטובוס, נסעה לרובע אחר והגיעה לבית מדרשה לבנות, שעתיים אחרי יצאה חזרה, אספה את ילדיה וחזרה לביתה, תוך כדי הסיבוב התקשר הבעל לחוקרים בידיעה שאשתו משוחחת בטלפון עם אותו אדם ממש ברגע זה.
ביום השני למעקב נתבקש החרדי ע"י ידי צוות החוקרים לקחת את הילדים כדי לאפשר לאשתו זמן פנוי, בעוד קיין נחנק בחליפה השחורה, אסף הבעל החרדי את ילדיו ופנה לפארק המשחקים, האישה ידעה שיש לה כמה שעות פנויות ולכן יצאה לדרכה, היא נצפתה עולה לאוטובוס, החוקרים חשבו שהיא תרד שוב במדרשה לבנות כפי שעשתה ביום האתמול, אך נדהמו לגלות כי היא ממשיכה לאזור א', יורדת מהאוטובוס ברחוב שבי ציון ובסמוך לבנק לאומי, ממתין לה רכב גדול ובתוכו גבר חרדי. היא נכנסה לרכבו, השניים נשקו זה לזו והחוקרים מיהרו ללחוץ על כפתור הצילום וחייכו לקול צקצוקי המצלמה. בעוד השניים החלו לנסוע, עקבו החוקרים אחריהם, מרקו את עדשת המצלמה ושילבו ידיהם בהנאה רבה. רכבו של המאהב החרדי פנה לכיוון אחד הצימרים באזור המוכרים היטב לחוקרים ותוך פחות מעשרים דקות שקעו השניים בחדר ולא השאירו ספק באשר לפעילות המתרחשת בתוכו, ברור היה שלא היה בה כל קשר לשיעור תורה (אולי למצווה אחת- פרו ורוו). שעתיים אחרי יצאו השניים וחזרו לאשדוד כאשר על פני האישה כמו על פני צוות החוקרים נפרש חיוך גדול.
כאשר התקשר קיין לבעל האישה הופתע מתגובתו הלא נמהרת, באותו היום לא יכל הבעל להגיע לפגישה והופיע יומיים אחרי, מה שהותיר זמן לערוך את התמונות בצורה מכובדת. בעוד החוקר עסוק בעיצוב החומר שלפניו, קטע לפתע את שלוות העשייה צלצול הטלפון, מעברו השני הזדהתה אישה שטענה כי הפגישה לא סובלת דיחוי (כמו תמיד). לא עברו דקות ספורות ולמשרד פסעו שתי נשים חרדיות בשנות השלושים לחייהן, הבחורה שהתקשרה אמרה כי היא באה ללוות את חברתה הזקוקה לשירותיו ואילו החברה פתחה ואמרה: "אני נשואה מספר שנים, אני יודעת שבעלי הוא נואף סדרתי עוד מקדמת דנא משום שגם לפני נישואינו הוא היה פלרטטן גדול, גם כיום לאחר הנישואים הוא מתחיל עם כל אחת, יש לו דיבור חלקלק וחוכמה, הוא עובד כבנקאי במגזר החרדי ונראה טוב. לאחרונה הגיעו אלי מספר ידיעות שהוא נראה פה ושם לדעתי הוא בוגד בי". בהמשך סיפרה האישה כי מצאה בכיס מכנסיו (במקום ספר תהילים קטן) פתק מקופל של כספומט שמשום מה לא יצא מאשדוד, מה שנראה לה כלל לא הגיוני, בכל מקרה אין עשן בלי אש, כל הלחשושים יחד עם הסימנים הביאו אותה לחשדות רציניים. לאחר שהסביר לה החוקר במה דברים אמורים ואת הסדרי התשלום היא הסכימה מייד ואף ציינה כי הוריה אמידים ביותר, אימה תומכת בה ומודעת לכל הצעדים שהיא נוקטת.
"אני מניחה שאם אתה מתחיל לעקוב אחריו תצטרך תמונה שלו ושל הרכב בו הוא נוהג" אמרה האישה והפגינה ידענות מרשימה, היא הוציאה שתי תמונות והניחה אותן על השולחן, ברגע שראה קיין את פני הבעל התחיל לצחוק ובו ברגע התקשר לחברו דני וסיפר לו מי נמצאת אצלו במשרד, מובן שהחוקרים היו בהלם כאשר גילו כי בעלה של האישה הוא לא אחר מאשר המאהב של האישה שאחריה עקבו יומיים קודם, צירוף המקרים הנדיר שהזדמן בדרכם מוכיח עד כמה העולם הזוי ועד כמה הוא מפתיע בכל פעם מחדש. ברור שהאישה קבלה תעריף מוזל שכן לא היה צורך במעקב כלל, ותוך שנייה וחצי הונח לפניה החומר שבו נראה בעלה עם האישה החרדית כשהם נכנסים ויוצאים מצימר בשלל צבעים ופוזות. התמונות הובאו כמובן גם לידיו של הבעל ששכר את שירותי החוקרים כשבועיים לפני. כאשר ראה את המאהב של אשתו היה המום משום שהכירו היטב, מסתבר שגם הוא חוזר בתשובה מדופלם, השניים הכירו עוד מימי החילוניות, הסיפורים על ניאופיו הגיעו גם לאוזני הבעל אך זה לא שיער שהכוכבת הראשית היא אשתו.

והמדור "אומר" לפעמים טובות שתי ציפורים ביד מאשר רק אחת... מה אתם אומרים?

 
$(function(){setImageBanner('74bce486-e5ff-4f3a-94e2-d1399477d81c','/dyncontent/2017/6/1/c41baeb6-e29b-4415-b67b-b3940dd9bdf5.gif',1807,'',525,78,false,19242);})
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה