הכוכב, משפחתו, וזאת שאיתו...אחרי פייט רציני בתכנית "כוכב נולד" והפגנת כישרון ענק, הודח אבי בן אבו, הנציג של אשדוד בתכנית, כמה רגעים לפני הגמר. מה המשפחה שלו חושבת על זה, איך התמודדה חברתו מור עם השתתפותו בתכנית, מי יזכה לדעתם בגמר והאם יש חתונה באופק... משפחת בן אבו ומור בוארון פתחו בפנינו את הדלת לליבם

מאת מי-טל בוארון

את החודשים האחרונים אבי בן אבו לא יכול היה לחזות גם אם הייתה ניתנת לו ההזדמנות לחלום בגדול ולהגשים את החלום... תוך 4 חודשים הפך אבי בן אבו מבחור פשוט, חשמלאי בן 23 מאשדוד, לאחד השמות החמים בארץ מבחינה מוזיקלית, עם יכולות ווקליות שנשמעות היום כמעט רק בחו"ל, ע"י האמנים הבינלאומיים הגדולים ביותר. אבי בן אבו הפך תוך זמן קצר לשם דבר במוזיקה הישראלית והוכיח לכולם שמותר ואף רצוי לחלום ולעשות הכל כדי להגשים ולעשות את הדבר אותו אתה באמת רוצה, בתוך הנשמה. והנה, אחרי 13 שנה של התעסקות בלתי פוסקת במוסיקה, עם לחץ מצד ההורים לעסוק במשהו 'רציני' ו'מקובל' יותר, הוא מצא את עצמו עומד על במה מרכזית בתכנית ארצית בפריים טיים בערוץ 2, שר את ליבו החוצה, ואיך לומר בעדינות, שיחק אותה בענק!!! כל העיר אשדוד הרגישה והביעה אהבה וגאווה אדירה על הזכות שלנו להיות מיוצגים ע"י נציג כה מוכשר ומיוחד בתכנית הארצית "כוכב נולד". ולמרות ההבטחה הגדולה, הכישרון העצום והיכולות האדירות, מצא את עצמו אבי מודח , תכנית אחת אחרי שמינית הגמר. כל הארץ רעשה וגעשה לאור ההדחה הבלתי צפויה והתגובות בכל אתרי האינטרנט הרלוונטיים לא איחרו להגיע, אף אחד לא מבין איך אבי בן אבו לא הגיע לגמר.. ולמרות ההדחה, אבי בן אבו לא מרים ידיים, להיפך, הוא מבסוט על ההזדמנות שקיבל ועל הדלת הענקית שנפתחה בפניו אשר עוזרת לו להתקדם הלאה ולהוכיח את עצמו, שהרי מדובר כולה בתכנית טלוויזיה, אך המציאות קוראת לו עכשיו להגיע ולהביא אותו עצמו כמו שרק אבי בן אבו שלנו יודע! עיתון "המגזין" החליט הפעם להביא את הצד הקצת אחר של אבי בן אבו, אמנם הצד הזה אינו נסתר מהמצלמות אך דעתם חשובה לא פחות מדעתו שלו והם היו חלק בלתי נפרד מהתהליך הארוך והלחוץ אותו עבר אבי מרגע הגעתו לאודישן הראשון של התכנית ועד הדחתו. אז זה הרגע לשמוע את מה שיש למשפחתו של אבי ולבת זוגו בשש השנים האחרונות, מור בוארון לומר.


ראשית נפגשתי עם משפחת בן אבו, משפחה חמה, מלוכדת ואוהבת, שעמדה מאחורי אבי בכל רגע ורגע, ובלעדיהם, אבי אומר, הוא לא היה עומד בלחץ הרב ובשינוי הגדול.
תמיד העדפתם שאבי ילך במסלול הבטוח של עבודה, לימודים וכו', כמו שאר הצעירים, מה גרם לכם לשנות את דעתכם?
שלמה, אבא של אבי: "אני העדפתי שהוא ילך בדרך הבטוחה כי מן הסתם אני דואג לעתיד שלו, רוצה שיהיה לו טוב, שלא יחסר לו דבר, ובמוזיקה מאוד קשה להצליח במדינה שלנו, לכן העדפתי שהוא ילך בדרך הכי בטוחה, אבל כשכוכב נולד עלה על הפרק, כמובן שתמכתי בו ורציתי בהצלחה שלו יותר מהכל".
ג'ולייט, אמא של אבי: "אני תמיד עומדת מאחורי כל החלטה שלו, איפה שישים יד ואיפה שיחליט, אני מאחלת לו רק הצלחה, איפה שהוא יהיה, אני אהיה שם איתו, ולא משנה מה אני חושבת על זה.. עד שהוא הגיע לכוכב נולד, ידענו שהוא יודע לשיר, אך לא ידענו שהוא שר ברמה כזאת מדהימה, הוא הפתיע גם אותנו".
האם הרגשתם שחל איזשהו שינוי באבי מאז כניסתו לתכנית?
"מאז התחלת התכנית, אבי הסתגר קצת בתוך עצמו. הוא אדם כה צנוע ופשוט שהיה לו מעט קשה להתמודד עם התהילה החדשה שהגיע כה מהר. אבי נשאר אותו בחור פשוט שהוא היה קודם וככה הוא גם רוצה להישאר. הוא מאמין בפשטות של האדם, כך הוא גם הציג את עצמו בתכנית וככה אנחנו מאמינים שהוא גם יצליח".
איך הגבתם ברגע ההדחה של אבי מהתכנית?
"בשבוע האחרון שלו בתכנית אבי כבר אמר: 'גם אם אודח, מבחינתי זה כמו המקום השני והשלישי', ביקש שניקח את זה בקלות, זה יכול לקרות לכל אחד, אמר שעכשיו הוא כבר הוכיח את עצמו, ושלא נדאג לו, כי את המקום שלו ואת הדרך שלו הוא כבר ימצא, בע"ה. קיבלנו את זה בסבבה. אנחנו אנשים מאוד מאמינים, סומכים על הדרך בה ה' מוליך אותנו, ומקבלים הכל באהבה ובאמונה שלמה שהכל קורה לטובה, אז אין מה לדאוג, רק לשמוח. אנו מאמינים שעכשיו יהיו עוד הזדמנויות וטובות יותר".
האם האמנתם שיגיע לשלב זה של התכנית?
"מהתכנית הראשונה אמרנו שאבי בגמר. קיווינו רק שיגיע לעשירייה ולאחר מכן כבר לא משנה, מבחינתנו מעבר לזה כל מקום הוא מכובד ומוצלח, אנו גאים בו מאוד על הדרך שעבר ועל המקום אליו הגיע וצופים לו גדולות, סומכים עליו ומאמינים בו בלב שלם".
מה התגובות שאתם מקבלים מאנשים שצופים בתכנית?
"התקשרו מירושלים, אנשים זרים לחלוטין ואמרו: 'אין לך מושג כמה אנחנו אוהבים את אבי, אפילו שיש לנו נציג מירושלים בתכנית, אין עליו בעולם בשבילנו! הצניעות והשירה שלו שבתה את ליבנו'. אנו מקבלים כל יום המון טלפונים מאנשים מכל הארץ. מישהי התקשרה ואמרה: 'תודה לאל שהבאתם אותו לעולם ..', אנו רואים בו מתנה מהקב"ה".
האם הרגשתם את התמיכה מתושבי אשדוד ומהעיר כולה?
"ראש העיר סימס לנו ודיבר איתנו כל הזמן, גם במצב הקשה שהוא היה שרוי בו, הוא עדיין הראה אכפתיות. בכל מקום אליו הגענו בעיר, קיבלנו הרבה תגובות חמות, הרבה מאוד אהבה, אין אחד שלא פרגן. האשדודים אנשים מדהימים! משפחה אחת גדולה. זה הזמן לומר תודה ענקית לג'קי בן זקן, רפי נידם ודודי שם, שעזרו ותמכו בכל הדרך וחיזקו את כל המשפחה ואת אבי בכל רגע".
מה ההימור שלכם, מי זוכה בגמר?
"לדעתנו, אם דיאנה לא תזכה, צריך להוריד את התכנית מהמסך. לגבי אור גלעדי, אנו חושבים שעושים עוול לילד.. הוא לא אשם שהדיחו את אבי לפניו, יש לו הרבה אהדה. אבי מאוד דואג לו ואוהב אותו. לאחר שאבי ראה את כל התגובות על ההדחה, בהן נאמר שאור היה צריך להיות מודח במקומו, אבי מיד יצר איתו קשר ואמר לו שיהיה חזק ויילחם עד הסוף, כי הוא מאמין בו מאוד".
איפה אתם רואים את אבי בהמשך?
"בע"ה נראה אותו בקיסריה".


הפגישה הבאה הייתה עם מור בוארון, 22, בת זוגו של אבי בשש השנים האחרונות, שליוותה אותו בכל התהליך, החל מההחלטה ללכת לכוכב נולד ועד הדחתו בשבוע שעבר.
מור, איך הכרת את אבי?
"עבדנו יחד באולם אירועים באזור, הוא היה ברמן ואני הייתי מלצרית. בהתחלה לא ממש הסתדרנו.. ההיפך הגמור הוא הנכון, אך מפגש חברתי אחד גרם לנו להבין שטעינו ברושם הראשוני שנוצר. מאז אותו ערב אנחנו ביחד, אמנם היו כמה קשיים בדרך, כמו בכל מערכת יחסים, אך גם עליהם התגברנו ולא וויתרנו אחד על השנייה".
האם היית בעד הכניסה של אבי לתכנית?
"מהעונה הראשונה של כוכב נולד התעקשתי שהוא ילך לתכנית אך הוא הרגיש לא מוכן. רק השנה, למרות שהוא הגיע לשם ע"י אחיו שרשם אותו לאודישנים, הוא החליט שהוא בשל ומוכן לנסות את מזלו בתכנית, אני תמכתי בו תמיד, ואני מאושרת וגאה בו על המקום אליו הגיע והיד עוד נטויה".
לא פחדת שההצלחה שלו תרחיק ביניכם?
"לא אשקר, ברור שהמחשבות האלה עברו לי בראש, אבל תמיד כשנזכרתי באבי ובמי שהוא, בצניעות, בפשטות ובנאמנות שלו, הוסר כל ספק מליבי. אבי תמיד נתן לי להרגיש שאני האחת, שלא משנה כמה הוא יצליח ולאן יגיע, הוא לא ייתן לשום דבר לפגוע בקשר שלנו".
קרו מקרים של טלפונים באמצע הלילה מבחורות או מעריצות למיניהן?
"לא שידוע לי", היא צוחקת ומוסיפה, "אבל גם אם כן זה בטח רק בקטע של פרגון, הקהל הוא אחד הגורמים העיקריים להצלחתו, וברור לי שיש גם מעריצות ולא רק מעריצים, אין לי בעיה עם זה, אני סומכת על אבי, מה שבטוח- אני ישנה טוב בלילות".
האם חשת בשינוי אצל אבי מאז שהחלה התכנית?
"כמו כל בנאדם רגיל הוא לחוץ וקצת יותר עצבני מהרגיל, אבל ייאמר לזכותו שההצלחה המהירה והגדולה לא עלתה לו לראש והוא שמר על הפשטות שלו ונשאר אותו אבי שהיה לפני התחרות".
לא היה לך קשה שבקושי נפגשתם במשך כל התקופה הזאת? הרי לא היה לו יותר מדי זמן לדברים שהם מעבר לתכנית..
"זה הדבר היחיד שהיה לי קשה בכל התהליך הזה. היינו רגילים להיות יחד כל הזמן ופתאום לא לראות אותו שבוע שלם ולעיתים יותר או העובדה שהוא לא זמין בטלפון בכל שעה שבא לי לדבר איתו, זה לא היה פשוט עבורי וגם עבורו, אך התמודדנו וידענו שזה למטרה טובה וחשובה עבור העתיד שלו ולכן לא נתתי לזה להשפיע עליי בצורה קיצונית, שמתי את ההצלחה שלו במקום הראשון, פרגנתי עד הסוף. אני חייבת לציין שעברתי עכשיו תקופת מבחנים עמוסה וקשה, ואפילו שהיה על אבי לחץ מאסיבי מהתכנית, הוא היה שם בשבילי ותמך בי וחיזק אותי בימים הלחוצים שלי".
יש שמועות על חתונה באופק, מדברים על זה?
"מהתחלה של הקשר שלנו דיברנו על זה, רק בגלל התכנית זה פשוט הופץ מעבר לשנינו. אני מאמינה שיגיע יום חתונתנו, אנו רק צריכים להתבגר טיפה, וחוץ מזה, כל החיים עוד לפנינו, אין לנו לאן למהר".
ספרי לנו משהו על אבי שאנו לא יודעים ושלא ראו עליו גם בתכנית.
"הוא אחד האנשים הכי מצחיקים שאני מכירה ואי פעם הכרתי! הוא יודע לחקות כל דבר, הוא הליצן של החבר'ה ושל המשפחה, אין ערב שישי בלי חיקויים וצחוק עד דמעות. בתכנית זה פחות נראה בגלל הלחץ הרב שהופעל עליו והאחריות הרבה. מעבר לזה, אבי אדם מקצועי מאוד והיה חשוב לו להראות את הכישרון המוזיקלי שלו יותר מאשר כל דבר אחר, וזה מה שהוא עשה. בוא נגיד שגם בתור סטנדאפיסט יכול להיות לו עתיד מזהיר".
את חושבת שאם אבי היה מצטייר כרווק ולא כתפוס מוצהר, יכול להיות שהוא היה נשאר בתכנית יותר זמן?
"אני חושבת שיכול להיות שכן, כמו שעידן, נאור ואור, לדוגמא, נתפסים כרווקים שהפכו למבוקשים וסביר להניח שזה גם הוסיף לכמות המעריצות שלהם, אך עבורנו אין אופציה אחרת ואבי לעולם לא היה מסתיר אותי מהמצלמות ומידיעת הקהל, אני חלק בלתי נפרד מחייו כמו שהוא חלק בלתי נפרד מחיי, וזה לא משנה איפה, בחדרי חדרים או בפריים טיים בערוץ 2. יש לו המון מעריצות, אך הן מעריצות את השירה והכישרון שלו, ולא את היותו רווק או תפוס, וזאת מבחינתי הערצה אמיתית".
מי זוכה בגמר לדעתך?
"אני רוצה שדיאנה או אדר יזכו, אבל חושבת שעידן יזכה בסוף. בכל מקרה, בשבילנו יש זוכה אחד וזה ברור לכולם מי הוא. מבחינתי אבי רק בתחילת דרכו ואני מאמינה בו שיגיע רחוק עם הכישרון האדיר שלו ועם כל מה שהוא מביא איתו בתור בנאדם.

אבי סיכם עבורנו את ההדחה והתכנית: "זאת הייתה חוויה אדירה מבחינתי, חוויה של פעם בחיים, אני מודה על ההזדמנות ועל הזכות שניתנה לי להשתתף בתכנית ולקחת חלק בדבר הענק הזה. התרגשתי בכל תכנית מחדש ונתתי כל מה שיש בי. אין ספק שלא שמחתי מזה שהודחתי, אבל קיבלתי את זה באהבה ובידיעה שהכל לטובה ושעכשיו אני יוצא לדרך משלי, ובע"ה היא תהיה מוצלחת. כוכב נולד הייתה מבחינתי קרש קפיצה גבוה במיוחד, יצאתי משם עם המון תובנות, למדתי לא מעט על המקצוע מהגדולים ביותר ועל עצמי בפרט. אני רוצה לומר תודה גדולה לכל האנשים שתמכו בי לאורך כל הדרך, במעיקר לניר סביליה ופיצה איטליאנו, כמובן לכל מי שסימס בשבילי, לכל מי שחיבק אותי באהבה ובאמונה גדולה בכישרון שלי, גרמתם לי להרגיש מיוחד, חיזקתם אותי בכל שבוע מחדש ועדיין מחזקים, מילת המפתח היא תודה ומה שבטוח, עוד תשמעו אותי!!"


 

מצאת הפרת זכויות יוצרים צרו קשר במייל: [email protected] 
setImageBanner('c1f19090-d5a6-4c05-9f49-f9538080d32b','/dyncontent/2017/6/1/c41baeb6-e29b-4415-b67b-b3940dd9bdf5.gif',1807,'',525,78,false,19242);
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה