שירלי שקלי: "למה נעמה יששכר כן ובעלי גילבר לא?!"בעלה ואבי ארבע בנותיה של שירלי מאשדוד, עצור בכלא בצרפת והיא לא מבינה איך דואגים לנעמה יששכר ולבעלה לא, וכך כותבת שירלי רעייתו של ג'לבר שיקלי שעצור בצרפת בעוון הונאת ענק

.

הפוסט של שירלי (לא נגענו):

"בבקשה עוד ישראלי בכלא בצרפת כבר שלוש שנים! אני לא מבינה מה הוא שונה מהישראלית ההיא שנהפכה לגיבורת ישראל על החזקת סם?!

אף גורם ישראלי לא הגיע בכלל לראות מה קורה איתו, שלוש שנים שאני על קו ישראל צרפת כדי לבקר אותו ביקור של חצי שעה, ארבע ילדות קטנות שגודלות בלי אבא בבית, כל הקושי שקיים לגדל אותן לבד, בן אדם אזרח ישראלי שלא רואה אור יום 23 שעות ביממה וסגור כל היום לבד! ועוד ועוד ועוד הרבה לחצים נפשיים שעוברים עלינו ועליו!

אז מה ההבדל אדוני ראש הממשלה?! האבסורד הוא שישראל לא הסגירה אותו אלא אוקראינה וגם לזה המדינה לא התייחסה!

אדון ביבי נתניהו אני הייתי מעריצה אותך בשבילי אתה אדם חכם אבל המהלך שעשית כרגע פגע בי מאוד ובעוד המון ישראלים שכלואים בחול! אפליה כזאת לא הייתה מעולם! יש ישראלים שנמצאים בבתי כלא יותר קשים עם תנאים יותר קשים. אבל מה לעשות עברו על החוק.

אז מי היא בכלל שמדינה שלמה תשלם מחיר כזה עליה? מה היא שווה יותר מבעלי? מה היא שווה יותר ממתי חדד? מה היא שווה יותר מהבחור שנמצא בשבי חמאס כבר מעל לכמה שנים טובות?

מי היא הבחורה שהלכה לעשות טיול ונמצאה עם סמים בתיק שככה מגיע לה לחזור ארצה כאילו לא היה ולא נברא?! יש פה אבא לארבע ילדות קטנות שלא ראה אותם שלוש שנים!!! שסובלות וחולמות אותו כל לילה ואתה! עושה אפליות! כמו שעשית רעש על בחורה מחזיקת סם ככה תעשה רעש על בחור שחשוד בהחזקת טלפון! כל מי שקרוב שלו נמצא בכלא בחול מוזמן לשתף!"

הרקע של ג'ילבר שקלי:

ג'ילבר (נסים) שיקלי (54), ישראלי אשדודי, נעצר באוקראינה והוסגר לצרפת לאחר שהיה מבוקש בה במשך שנתיים. התקשורת בצרפת דיווחה על מעצרו של שיקלי, שהורשע בעבר בהונאת עשרות בנקים בצרפת והוצאה מהם במרמה סכום של 60 מיליון אירו (חלק נכבד מהכסף אותר).

על פי משטרת צרפת - שיקלי עמד מאחורי הונאת ענק של בנקים צרפתיים. הוא הצליח - יחד עם שני שותפים - להוציא מהבנקים במדינה סכום של יותר מ-27 מיליון אירו.

שקלי וחבריו התחזו למנהלים בכירים ולסוכנים חשאיים וניהלו שיחות טלפוניות עם מנהלי סניפי הבנק שאותם עקצו. באופן זה הם הצליחו להוציא את מיליוני האירו מחשבונות הבנק ולהעביר אותם לחשבונות בדויים, ומהם לבנק בשוויץ.

לאחר שנפתחה החקירה המשטרתית בצרפת, נמלט ניסים שיקלי יחד עם שני השותפים שלו לישראל. הם עשו עלייה, קיבלו אזרחות, וחשבו שהם מוגנים. אולם בשנת 2006 הם נעצרו על ידי משטרת ישראל על פי בקשת ההסגרה של צרפת והאינטרפול.

במשך תקופה ניהל שיקלי מאבק משפטי נגד הסגרתו עד שבית המשפט העליון קבע כי הוא בר הסגרה. על שיקלי נגזרו 3 שנות מאסר, שלאחריהם הוא שב לישראל והתמקם בוילה באשדוד. 

שיקלי רכש את אחת מתחנת המוניות הגדולות באשדוד והחל לנסות ולפתח מגוון של עסקים בעיר אשדוד ומחוץ לה. אלא שאנשי העולם התחתון זיהו מיד את הפוטנציאל של המיליונר האשדודי והחלו לנסות לדבוק אליו ולנסות להוציא ממנו ודרכו כספים.

בעקבות הסתבכותו עם אנשים אלו, רימון הלם הושלך לביתו ולאחר כמה ימים נורה גם צרור יריות לעבר ביתו, כנראה למטרות סחיטה. שקלי לא סיפר למשטרה במי הוא חושד והמשטרה לא הצליחה ללכוד את המבצעים.

כעת הוא עצור בצרפת ורעייתו מבקשת להתערב למענו

 
setImageBanner('b1d3e6b7-0a2c-494f-a8c8-4bcd9f3e8577','/dyncontent/2017/6/1/c41baeb6-e29b-4415-b67b-b3940dd9bdf5.gif',1807,'',525,78,false,19242);
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה