חברת הגלגל הענק נקלעה לקשיים - העובדים נותרו ללא משכורותהחברה ששיווקה חבילות תוכן לחברות הסלולר, נקלעה לקשיים וכרעם ביום בהיר העובדים קיבלו הודעה על סגירתה. העובדים נותרו ללא משכורות וללא חלק מההפרשות הסוציאליות. ויטלי מנכ"ל החברה: "במשך שנים היינו מקום עבודה מצוין לעובדים"

.

חברת הגלגל הענק באשדוד, חברת שיווק ומכירות שעסקה בעיקר בשיווק תכנים וחבילות תקשורת ומדיה - הודיעה במפתיע לעובדיה על סגירת החברה.

"המנכ"ל פתח קבוצת וואטסאפ עם כלל העובדים, כ-40, והודיע שהחברה נקלעה לקשיים והיא נסגרת", כך סיפרה לאשדוד נט אחת מעובדות החברה.

העובדים, שלא קיבלו את שכר חודש ינואר, נתבקשו להגיע לפגישה עם המנכ"ל ויטלי. "הוא הגיע לפגישה עם עורך דין, אמר בקול חנוק מדמעות שהוא מצטער על סגירת החברה, אך הוא לא קיבל העברת כספים גדולה לאחרונה והבנק לא מאפשר פעולות בחשבון", סיפרו העובדות לאשדוד נט.

לפגישה הביא עימו המנכ"ל ויטלי עורך דין, שאמר לעובדים כי אחד מהם צריך להתחיל בתהליך פשיטת הרגל לחברה, וכי הם יקבלו את שכרם מהביטוח הלאומי.

"הרבה מהעובדות פה אמהות לילדים, נותרו ללא משכורת עבור חודש וחצי. יש התחייבויות רבות ואנשים נאלצים להלוות כספים לגמור את החודש בשלום. אנחנו לא יודעים מתי נקבל את הכסף ובנוסף התברר לנו שמזה מספר חודשים לא הופקדו כספים בקופת הפנסיה", סיפרו העובדות שמצאו עצמן ללא עבודה וללא שכר.

ויטלי, מנכ"ל חברת הגלגל הענק באשדוד, מסר בתגובה: "החברה לא קיבלה העברה מאוד גדולה מחברת סלקום, יותר אסור לי לחשוף".

בנוגע לשכר העובדים שלא שולם, מסר ויטלי לאשדוד נט: "כל הזכויות אנחנו דואגים שהעובדים יקבלו מהביטוח הלאומי. החברה ובעלים שלה נכנסו להליך פירוק ופשיטת רגל. 7 שנים היינו אחד המקומות הטובים באשדוד לעבודה, תמיד דאגנו לעובדים".

מחברת סלקום טרם נמסרה תגובה לטענה שהעלה נגדה מנכ"ל הגלגל הענק.

 
setImageBanner('d5c9fd0c-5036-4d90-a1e5-c0ec20606ad7','/dyncontent/2017/6/1/c41baeb6-e29b-4415-b67b-b3940dd9bdf5.gif',1807,'',525,78,false,19242);
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה