התחזה לרב והציע לנשים שידוך - את עצמו, רק בדמות אחרתאיש העסקים שמעון בן חמו מאשדוד שוחרר אתמול (ו') ממעצר לאחר שנחשד כי התחזה לרב, הציע שידוך לנשים רווקות מרחבי הארץ ועל ידי כך השיג במרמה יחסים אינטימיים. "לגלות שמישהו עבד עלייך במקום הכי רגיש - זה מרסק אותך" - סיפרה אחת הנשים

שמעון בן חמו. צילום פרטי

אתמול (ו') שוחרר ממעצר איש העסקים האשדודי שמעון בן חמו לאחר שנעצר בתחילת השבוע בחשד שהונה עשרות נשים מרחבי הארץ. על פי החשד בן חמו הציג את עצמו כרב והציע לאותן נשים שידוך – הוא עצמו, רק בדמות אחרת.

בדיון להארכת מעצרו טען נציג המשטרה כי בן חמו בין היתר "הציג עצמו כד"ר לכלכלה ואף טען שהוא נמצא בשליחות ביטחונית מטעם רשויות של שירות הביטחון והמוסד".

עוד טען נציג המשטרה כי "בן חמו, בן 67, טען באוזני הנשים שהוא בן 52 וסיפר להן שהוא גרוש טרי, בזמן שהוא גרוש 20 שנה".

השופטת אורית ליפשיץ אמרה בדיון: "מתוך העדויות עולה חשד כי המשיב הציג מצגי שווא דומים מאוד לכל המתלוננות וכי מצגים אלו הם אלו שגרמו למתלוננות – כך לפי החשד – להסכים להיכרות ולקיים את יחסי המין".

שמעון בן חמו

עד כה 6 נשים שנפלו קורבן למעשיו הגישו נגדו תלונה במשטרה. "לגלות שמישהו עבד עלייך במקום הכי רגיש, זה מרסק אותך" - אמרה השבוע אחת הנשים.

היא מספרת כי אדם בשם מנחם כהן התקשר אליה יום אחד והציג את עצמו כרב קשיש ומוכר בן 93, סבא ל-70 נכדים, והציע לה שידוך. "הוא סיפר שיש בחור בן 52, סגן אלוף לשעבר, דוקטור לכלכלה שעושה עכשיו עלייה לארץ מגרמניה" - היא נזכרת.

"זה היה נשמע כמו מה שכל אישה מאחלת לעצמה. הסכמתי. עד שהכל התברר כבדיה אחת גדולה - הוא לא נכד של הבאבא סאלי, אין לו שום תואר ולא היה בשום שליחות" - הוסיפה.

אחד הפוסטים שהעלתה מתלוננת אחרת

יום אחד היא מספרת נחשפה לפוסט המזהיר מפני רב שנוי במחלוקת שמשדך לנשים גברים שפרטיהם האישיים כוזבים, והיא לא הייתה היחידה. מתברר שעשרות נשים נחשפו לפוסט וטענו גם כן למעשים דומים מצד "הרב השדכן".

בחקירתו בן חמו מכחיש את המיוחס לו, אלא שבמשטרה מנגד סבורים שישנן נשים רבות נוספות שגם אותן, על פי החשד, הוליך שולל כדי לצאת איתן.‎ 

בא כוחו של בן חמו, עו"ד קובי בן שעיה: "מרשי מכחיש מכל וכל את החשדות המיוחסים לו, לא בוצעה כל עבירה פלילית, מדובר בקשר לגיטימי לחלוטין, לא הייתה כל התחזות, ואין לי כל ספק שהתמונה תתבהר מהר מאוד והתיק יסגר בלא כלום. יצוין כי מרשי הינו איש עסקים מכובד מאוד, סגן-אלוף שתרם במשך שנים לביטחון המדינה ומגיע ממשפחה ענפה ומיוחסת".

 
setImageBanner('bd5860b7-2c78-41f2-8b6e-c75eda5ab9eb','/dyncontent/2017/6/1/c41baeb6-e29b-4415-b67b-b3940dd9bdf5.gif',1807,'',525,78,false,19242);
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה