אמה של הנערה שעל פי החשד נאנסה: "הבת שלי צולמה כשהיא נאנסת על ידי הנערים"

$(function(){ScheduleRotate([[function() {setImageBanner('b47859a0-6395-47b4-a02e-1185292c9578','/dyncontent/2021/5/10/7c3c466b-a1f4-44e5-a6a8-c9cd3b87e2a7.gif',12865,'',525,78,true,20074);},15],[function() {setImageBanner('b47859a0-6395-47b4-a02e-1185292c9578','/dyncontent/2020/1/12/99491230-a342-45a4-877f-bab4865d27ff.gif',9955,'',525,78,true,20074);},15]]);})

סיפרו לי שהבת שלי נאנסה! סיפרו לי שיש סרטון שבו רואים את הבת שלי נאנסת על ידי מספר נערים, בכיתי בלי הפסקה, לא הפסקתי לרעוד..." הם השקו אותה באלכוהול ונהגו להפשיט אותה ומיד לאחר מכן להחביא את הבגדים שלה ולבצע את אותם מעשים קשים".
הילדה אמרה: "כן אמא זה נכון, לא סיפרתי לך כי הם איימו עליי ופחדתי פחד מוות, רציתי להגיד לך כל הזמן ופחדתי נורא אני מצטערת"

ביום ראשון השבוע, חשפנו כאן, באתר אשדוד נט, מקרה מזעזע בו מעורבים עד כה שמונה קטינים בחשד לאינוס קטינה בת 14 והפצת הסרטונים שצילמו בוואטסאפ.

הילדה, שהתאהבה באחד הנערים, נהגה לפגוש אותו במספר מקומות ברחבי העיר וביניהם מקלטים וחדרי מדרגות ושם, הנער היה מגיע עם חבריו ויחד היו לוחצים על הצעירה לקיים איתם יחסי מין.

לאחר חשיפת המקרה, אמה של הילדה מספרת על הידיעה שנפלה עליה כרעם ביום בהיר והיכתה בהלם את משפחתה. האם מספרת בראיון על כל מה שעובר על המשפחה בימים הקשים, על העבר המשפחתי ועל היחס החם אותו מקבלת הילדה מהפנימייה בה היא מתגוררת.

מתי נודע לך על המקרה?

"המקרה נודע לי ביום חמישי, מנהל הפנימייה התקשר אליי בזמן שהייתי בעבודה וביקש שאגיע באופן בהול לפנימייה. הגעתי לפנימייה וראיתי את צוותי הרווחה והנהלת הפנימייה ממתינים לי שם, כולם התקבצו וחיכו לספר לי על המקרה הקשה, סיפרו לי שהבת שלי נאנסה!

סיפרו לי שיש סרטון שבו רואים את הבת שלי נאנסת על ידי מספר נערים, בכיתי בלי הפסקה, לא הפסקתי לרעוד ומיד הלכתי לדבר עם הבת שלי, שאלתי אותה אם זה נכון, קיוויתי שזה שקר אחד גדול, אך התשובה שלה הפילה אותי, היא אמרה לי:

"כן אמא זה נכון, לא סיפרתי לך כי הם איימו עליי ופחדתי פחד מוות, רציתי להגיד לך כל הזמן ופחדתי נורא אני מצטערת".

האם מספרת ועל פניה מבט מתייסר, מבט של מישהי שהייתה מוכנה לעשות הכל כדי להחזיר את הגלגל לאחור ולהגן על היקר לה מכל.

את יודעת מי הנער שבעקבותיו התחיל כל הסיפור?

"כן, אחד הנערים היה בקשר עם הילדה שלי, היא הייתה מאוהבת בו ולפי הסיפורים הבנתי שגם הוא בה, למרות שזה לא נראה ככה. הוא איים על הבת שלי שאם היא לא תשכב עם חברים שלו הוא יעזוב אותה, התמימות שלה הפילה אותה והיא נגררה אחריו, היא מאוד חששה להיפרד ממנו".

כמה זמן נמשך הסיפור?

"הסיפור נמשך כחצי שנה, הם היו נפגשים פעמיים שלוש בשבוע, היו פעמים שהתקשרו אנשים שהיא לא מכירה בכלל, הם כנראה החליפו ביניהם את המספר שלה ונערים התחילו להתקשר, הבת שלי סיננה אותם ברוב המקרים וניסתה להימנע ממגע עם אנשים שהיא לא מכירה".

כעת חשודים שמונה נערים במקרה, את יודעת על מקרים נוספים שאולי טרם נחשפו?

"בהתחלה היא אמרה לי שהיו ששה נערים, עכשיו מתברר שזה שמונה, יכול מאוד להיות שיש יותר, היא אומרת לי שהיא ראתה הרבה גברים, היא לא זוכרת בדיוק כמה, הם השקו אותה באלכוהול ונהגו להפשיט אותה ומיד לאחר מכן להחביא את הבגדים שלה ולבצע את אותם מעשים קשים, היא הייתה תחת השפעה של אלכוהול ומי יודע אולי גם סמים מסוימים שהכניסו לה במשקה, היא לא זוכרת בכמה נערים מדובר וייתכן מאוד שמדובר ביותר משמונה".

ממה שדיברת עם בתך, איך היו מתקיימים אותם מפגשים? הנערים היו מגיעים בקבוצות או במפגשים אינטימיים?

"בהתחלה זה היה רק עם אותו בחור שהיא התאהבה בו, אחר כך זה הגיע לממדים רחבים יותר, הם נהגו להיפגש במקלט ברובע ב', בפארקים, בבית הספר ובחדרי מדרגות".

את רוצה להעביר מסר מסוים להורים לילדות בגילה?

"כן- תשמרו על הילדים טוב טוב, הבת שלי אמרה לי שהיא הולכת לחברות, היא שיקרה לי ולא ידעתי כלום מזה, לא הרגשתי שום דבר מוזר, לא הרגשתי שהיא מסתירה ממני משהו, היא נהגה לשתף אותי בהכל בדרך כלל, אך במקרה הזה היא לא אמרה לי, לא שיתפה אותי. היו ימים שהיא חזרה מבית הספר מאוחר אבל מי חשב שזה בגלל הדברים האלה?! הייתי בטוחה שהיא עם חברות, זה מה שהיא סיפרה לי".

אחת השאלות המידיות שעולות כאשר שומעים את הסיפור הקשה היא איפה החברות של הילדה? איך אף אחד לא סיפר במשך חצי שנה? אמה של הילדה הגיבה וסיפרה על מערכת היחסים של בתה עם חברותיה: "אוהבים אותה בבית הספר, יש לה חברות אבל כנראה שאלו לא החברות שהייתי מייחלת שהיא תפגוש, החברות האלו הרסו אותה, קלקלו אותה, שכנעו אותה להתרועע עם נערים וכנראה שגם החברה שהיא הסתובבה איתה הייתה חברה שהובילה אותה לבצע את אותם מעשים".

הילדה מגיעה מבית לא פשוט, ההורים גרושים והמצב הכלכלי קשה, אמה של הילדה הסכימה לשתף וסיפרה על המצב בבית ועל העבר הקשה בו ראתה הילדה את אביה מכה את אמה:

"אני לא בקשר עם האבא של הילדה, הוא איש חולה, ספגתי אלימות קשה ממנו לאורך השנים, הילדה הייתה עדה לאלימות במשפחה היא הייתה רואה את האבא שלה מרביץ לי מכות קשות מאוד. מצבנו הכלכלי לא טוב ויש מצבים שאפילו חסר לנו אוכל בבית, אך זו לא הסיבה שהילדה הגיעה לפנימייה, בבית הספר היסודי היא לא הייתה מוכנה ללכת לבית הספר עד שהחלטנו להכניס אותה לפנימייה, חשבנו שזה ישקם אותה, אך למרות היחס החם שהיא מקבלת בפנימייה, מסתבר שיש גורמים נוספים שיכולים להשפיע עליה וזה קרה ויכול לקרות בכל מקום, גם בבתים טובים יותר."

במהלך הריאיון, האם נראתה לחוצה ומצפה בקוצר רוח לפגוש את בתה שבאותה שעה הייתה בחקירת משטרה, היא ניסתה להסתיר את סימני הלחץ והחרדה אך היה ברור שהאם הולכת לצאת למחלמה בכדי להציל את בתה ולנסות ולשקם אותה ולהלחם עד שהאשמים יקבלו את העונש המגיע להם.

למי את מפנה את הטענות בסיפור?

"אני רוצה שהנערים ישלמו את הסיפור על מה שהם עשו לבת שלי, הם האשמים העיקריים, מה שהם עשו לה יעלה להם ביוקר, הם רצחו לי את הילדה, גמרו לה את החיים, זה לא אחד ולא שניים, זה שמונה וייתכן מאוד שיותר מכך, אני לא מעוניינת לשמוע את סליחתם, אני רוצה לראות אותם נענשים".

את יודעת שהיו מפעילים כוח במקרים הללו?

"כן! הייתה הפעלת כוח, היא סיפרה לי שהיו מפעילים כוח, מושכים ומתנהגים בברוטליות כלפיה, היו מפשיטים אותה וכמו שאתם יודעים גם צילמו ותיעדו את המקרים, הכל היה בהפעלת כוח ובאיומים מצד הנערים".

האם ישנם מצבים שבהם את מרגישה שאולי היית צריכה לפעול אחרת?

"לא ידעתי, לא חשדתי, אם היא הייתה רק רומזת ישר הייתי פועלת, ניסיתי להיות מאוד ערנית אבל איימו עליה והיא הצליחה להסתיר את זה, לא יכולתי לפעול אחרת כי לא היה לי מושג שזה מה שקורה מאחורי הגב שלי" עונה האם תשובה שאמורה להעיר ולזעזע כל הורה לילדות בגיל העשרה.

הסיפור הוא ללא ספק אחד הסיפורים הקשים שיכולה לחוות נערה בגיל שכזה, לא מדובר במקרה ראשון בעיר ולא מדובר במקרה נדיר, זוהי תופעה קיימת בה מנצלים נערים את תמימותן של בנות העשרה שמוכנות ללכת רחוק בכדי לרצות את אותם נערים שמוכנים לרמוס נשמות בכדי להשיג הנאה רגעית ולקבל כבוד של מלכים מחבריהם, זה קורה גם במשפחות הכי טובות.

תגובת משרד עורכי הדין ורד ואריק שלו, המייצגים את הילדה: "אנחנו מתכוונים לתבוע עונש מאסר בפועל ותיבעת נזיקית מכל הנערים, נקבע נזק שאין לו אומדן. צריך לזכור שצולמו סרטונים שהופצו ברשתות חברתיות ואי אפשר לדעת כמה נחשפו לתמונות הקשות, נהרסו לילדה החיים בגיל מאוד מאוד צעיר ומישהו צריך לתת על זה את הדין".

התפתחות החקירה:
ארבעה קטינים נוספים נעצרו הלילה בחשד לקיום יחסי מין עם הנערה והפצת סרטונים בהם מתועדים המעשים.

הארבעה יובאו היום (ג') להארכת מעצרם בבית משפט השלום באשקלון. עד כה עצרו חוקרי מחלק הנוער במשטרת אשדוד שישה חשודים כבני 15 בחשד למעורבות בפרשייה. 

 
$(function(){ScheduleRotate([[function() {setImageBanner('526ceb18-b0a7-4143-ac1d-deec21521113','/dyncontent/2017/6/1/c41baeb6-e29b-4415-b67b-b3940dd9bdf5.gif',1807,'',525,78,true,18157);},15],[function() {setImageBanner('526ceb18-b0a7-4143-ac1d-deec21521113','/dyncontent/2017/6/5/ddc064ee-648d-4ba4-ad6e-72da51a98ff7.jpg',1808,'',525,78,true,18157);},15]]);})
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה