השר גלעד ארדן ביקש לאחד את הליכוד באשדודביום שני בשבוע שעבר נפגש ראש סיעת "הליכוד באשדוד", שלמה פורטל, ושלום אלפסי - יו"ר סניף הליכוד באשדוד ומספר שתיים ברשימת "הליכוד באשדוד", עם השר גלעד ארדן. הפגישה נערכה בלשכת השר, במהלכה הביע ארדן תמיכה גורפת בהתמודדות "הליכוד באשדוד" בראשותו של פורטל למועצת העיר. ארדן ביקש להגיע לכנס תמיכה שיערך ב-11.9.13, בו יביע תמיכה ב"הליכוד באשדוד"

בפגישת השר ארדן בשבוע שעבר עם יו"ר סניף הליכוד באשדוד,שלמה פורטל , הביע השר עניין במהלך מערכת הבחירות בה הצליח לגבור אלפסי בהתמודדותו הראשונה על תפקיד יו"ר סניף הליכוד באשדוד על מועמד שהחזיק בתפקיד במשך 15 שנה. השר בירך את שלום אלפסי על זכייתו ליו"ר הסניף באשדוד, והביע צורך לקיים פגישות נוספות עם השניים  על מנת לדון בשיקום הליכוד בארץ, שהדרדר עקב ניהול כושל. ארדן סמוך ובטוח ש"הליכוד באשדוד" בראשותו של שלמה פורטל יוכל להביא את השינוי לליכוד הארצי ולהחזיר אותו לליכוד החזק שהיה בעבר, למפלגה מלוכדת. בנוסף הבטיח ארדן כי ימשיך לעזור ל"הליכוד באשדוד" בשיתוף פעולה עם ראש העיר המכהן, דר' יחיאל לסרי.

פורטל: "ארדן שמח על ההתלכדות שלנו עם ראש העיר דר' יחיאל לסרי למרות שאנו רצים בשתי רשימות, והבטיח שיקרא לכל תושבי אשדוד להתלכד סביב "הליכוד באשדוד". התמיכה של ארדן מתקבלת בהערכה רבה. אני לא מופתע מתמיכתו, הרי שבמשך שנים אנחנו עובדים בשיתוף פעולה תוך שמירה על קשר הדוק ונאמן. אני מודה מקרב לב על תמיכתו ואני מקווה שיחד, בשיתוף פעולה עם ראש העיר ושרי הליכוד נוכל להחזיר את כולם לבית האמיתי- הליכוד".

אלפסי: "אני מעריך את התמיכה של השר ארדן. אני ושלמה היינו איתו לאורך כל הדרך, וכעת כשאנחנו מתמודדים הוא מלווה אותנו. הוא יודע שאנחנו התקווה לליכוד באשדוד, התקווה שכולם יחזרו הביתה".

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה