מפגש תנועות וערים - תנועת "העיר שלנו" עו"ד אופיר לסרי, ראש תנועת "הצעירים" בחולון מורן ישראל וראש תנועת "הדור הבא" בר"ג ליעד אילניבמפגש הוסכם כי השלישייה תקיים מפגשים אחת לשבוע בהם יוצגו בעיות משותפות וכלל ארציות בתוך הערים, יוחלפו רעיונות, יועלו פתרונות ויגובשו דרכים משותפות למנף את הכוח של 3 ערים מרכזיות בישראל שמייצגות יחד 600,000 תושבים.

בתחילת השבוע נפגש עו"ד אופיר לסרי ראש תנועת "העיר שלנו" עם מועמד תנועת "הצעירים" בחולון מורן ישראל ומועמד "הדור הבא" בר"ג ליעד אילני. ההכרות בין השלושה נעשתה במפגשים במסדרונות הכנסת ובפעילויות ציבוריות אחרות להם הם היו שותפים, משם הקשר נמשך.

במפגש שנערך בתחילת השבוע בביתו של יו"ר תנועת הצעירים בחולון מורן ישראל סוכם כי השלישייה תיפגש אחת לשבוע כאשר במסגרת הפגישה יוצגו "בעיות זהות" בערים המדוברות ובכלל, יועלו הצעות לקמפיין, יוצגו פתרונות אפשריים לבעיות קיימות, כמו: תעסוקה, סטודנטים, הייטק ודיור לזוגות צעירים ויעשה מאמץ להרחיב את הפורום לעוד מתמודדים צעירים וראויים מרחבי הארץ אשר קיבלו החלטה להיכנס לחיים הציבוריים ולתרום מזמנם וממרצם לטובת כך.

עו"ד אופיר לסרי: ". מורן וליעד הם מטובי בניה של המדינה שהחליטו לעשות מעשה ולטבול את רגליהם במימיה המאוד חמים של הפוליטיקה. המפגש היה ברוח טובה, החברים הציגו את עיקרי מצעם, גיוס תרומות, נושא המתנדבים ונוהל שיח פורה. כמו כן, עלו נושאים בעייתיים המצריכים טיפול ברמה לאומית באשר הראשון מביניהם הוא "דיור לזוגות צעירים". עמדתי בעניין הייתה ותמשיך להיות שעירייה לא מחליפה את הממשלה ומדובר כאן בבעיה לאומית. יחד עם זאת יש להפעיל לחץ על הממשלה, הכנסת וחבריה ע"מ לקדם דיור מוזל לזוגות צעירים ומפגש כזה של מתמודדים צעירים מתוך שלוש ערים מרכזיות במדינה, אשדוד, חולון ור"ג המייצגים קרוב ל-600,000 תושבים ימונף לצורך לחץ מאסיבי על כל גורם ממשלתי כזה או אחר לקדם את עניין הדיור לזוגות צעירים ונושאים אחרים העומדים על סדר יומה של העיר. נשמח אם הפורום הזה יורחב לעוד מתמודדים צעירים, כך הוא להוות גוף משפיע ומרכזי שיסמן את הדור הבא במנהיגות המקומית והארצית".  

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה