שמעון כצנלסון: "העירייה מתעלמת מבעיית הסודנים בעירשמעון כצנלסון, מי שמתמודד לראשות העיר אשדוד בראש רשימת ״אשדוד ביחד״, קורא לתושבי אשדוד להילחם על זכותם לחיים נורמליים, בעקבות פרסום הכתבה באשדוד נט על הקטטה שפרצה ברובע ב׳ בין פליטים סודנים. ״אל מול אגרת שמירה גבוהה שהתושבים משלמים הם לא מקבלים את הביטחון לו הם זכאים״, הוא אומר השבוע

השבוע, בעקבות פרסום הכתבה באשדוד נט על הקטטה אלימה שפרצה בראשון בלילה ברחוב הרב מימון ברובע ב' באשדוד, שכללה חילופי דקירות בין פליטים סודנים, קרא שמעון כצנלסון לתושבי העיר המתגוררים באזורים הוותיקים לצאת ולהילחם על זכותם לביטחון אישי. "זה לא יתכן שאנחנו עיר שתושביה משלמים אגרת שמירה גבוהה ואל מול זה לא מקבלים את הביטחון האישי שהוא חלק מזכותם הלגיטימית", אומר שמעון כצנלסון ומוסיף, "אפילו בניו-יורק הצליחו לעשות סדר ברחובות... ואם שם הצליחו איזו סיבה יש שאצלנו לא מצליחים?!". 

לטענתו של כצנלסון העירייה לא עושה דבר בכדי לטפל בבעיית הפליטים וככל שהזמן חולף המצב רק מחמיר, ״הם מקימים פה משפחות ומשתקעים ובינתיים בעירייה יושבים בשקט. למה הם מחכים? למה מתייחסים אל תושבי רובע ב׳ כאל סוג ב׳? בקטטה הזאת נפצעו הפעם הפליטים אך באותה מידה יכלו גם להיפגע עוברי אורח תושבי המקום. איזה מין חיים העירייה מעניקה לתושבי האזורים הוותיקים? האם דמם הפקר?! ראש העיר 'גוזר סרטים' באזורים החדשים אך מתעלם לחלוטין מזעקת התושב באזורים הישנים". 

כצנלסון מתייחס לעובדה שמהרגע הראשון בו הודיע על התמודדותו לראשות העיר בראש רשימת ״אשדוד ביחד״ נושא הפליטים היה בראש סדרי העדיפות שלו, ״זהו נושא שמדיר שינה מעיני, איך יכול להיות שתושבי אשדוד חיים בחוסר בטחון שכזה?! למה לא פותרים את עניין הפליטים אחת ולתמיד בעירייה וממתינים לתשובה מהדרג המדיני העליון? מה הם מחכים שיקרה אסון???".

 

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה