הקוים האדומים נחצו: איום מרומז על מנכ"ל העירייה בפייסבוקתמונה מופצת בימים האחרונים ברשת הפייסבוק של אדם ששוכב בחדר מתים ומתחת לתמונה נכתב "אשדוד מתה על המנכ"ל". תושב העיר ששלח אלינו התמונה: "התמונה הזאת זעזעה אותי עד עמקי נשמתי". אשדוד נט מביע חשש מההסתה ההולכת וגוברת בבחירות למועצת וראשות העיר אשדוד

השבוע כבר דיווחנו על מספר אירועי הסתה והשחתת שלטי בחירות, אך נדמה כי התמונה הבאה שרצה ברשת הפייסבוק, חצתה את כל הקוים האדומים. בתמונה נראים רגלים של אדם השוכב בחדר מתים, כשעל רגלו תוית עם השם אשדוד, מתחת לתמונה נכתב "אשדוד מתה על המנכל", כאשר המילה מתה מודגשת בצבע אדום (צבע דם).

"התמונה הזאת זעזעה אותי עד עמקי נשמתי", סיפר תושב העיר שנחשף לתמונה והעבירה לידי כתב אשדוד נט. "יש פה הסתה פרועה וממש מתירים את דמו של מנכ"ל העירייה. לא משנה מה המחלוקות, אלה דברים מסוכנים שיכולים לצאת משליטה, אם כבר לא יצאו", הוסיף התושב.

מערכת הבחירות הנוכחית מספקת לנו הרבה כותרות שליליות ודאגה כי ראשי המפלגות מאבדים את השליטה על השטח. לפני מספר שבועות נעצר ושוחרר פעיל בחירות בעקבות דברים שכתב בפייסבוק. בשבוע האחרון רוססו שלטי הבחירות של לסרי, הושחתו שלטים של צילקר ומפלגות אחרות והגדיל לעשות משחית שלטים אחד, שדאג לרוצץ את ראשו של לסרי באחד השלטים שהשחית.

ההשראה לתמונה והכיתוב הוא מקפיין בחירות בעיר חולון, שזכה להד תקשורתי בעקבות הפרובוקטיביות שבו. אלה שבקמפיין המקורי נגד ראש עיריית חולון, נכתב: "חולון מתה עם מוטי" ואילו באשדוד התחלפה המילה "עם" במילה "על"... מה שהופך את המשפט להרבה יותר קשה שיכול לתת אור ירוק לכל מיני חולי נפש.

אשדוד נט קורא כבר שבוע לכל הצדדים לנהוג באיפוק, בסבלנות ולא להסית... אחרת האירועים האלה יסתיימו רע מאוד.

לפי שעה לא הוגשה תלונה במשטרה על ההסתה בתמונה המדוברת.

מעיריית אשדוד טרם התקבלה התייחסות לאיום על מנכ"ל העירייה. 

הדיווח הראשוני התקבל באמצעות המייל האדום של אשדוד נט. 

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה