אריה ללוש הכריז אני רץ לראשות העירייה עד הסוףחבר מועצת העיר, אריה ללוש , זימן מסיבת עיתונאים כדי לבשר שהוא מתכוון לרוץ לראשות העיר בבחירות הקרובות שיתקיימו באוקטובר 2013.
זו הפעם השנייה שללוש מתמודד לראשות לאחר שעשה כן בשנת 2003 והפסיד. לפני כן (1998) ללוש התמודד למועצת העיר ברשימתו של יחיאל לסרי מול צילקר ואחרי כן (2008) התמודד ברשימתו של צילקר כנגד לסרי.

לפני מסיבת העיתונאים כבר התבשרנו על התמודדותו באמצעות שלטי החוצות שעלו ברחבי העיר תחת הסיסמא" ללוש לראשות העיר כי מגיע לך יותר".

למטרת המירוץ, ללוש שכר את שרותיו של שמאי גולן, איש תקשורת אשר הריץ בעבר את...צבי צילקר.

ללוש תושב אשדוד (48) נשוי ואב לארבעה ילדים, משמש כחבר מועצה בעיריית אשדוד מזה 15 שנה. בשנת 1998 התמודד כמספר שתיים ברשימתו של ד"ר יחיאל לסרי שהפיד לצילקר.  ב-2003 רץ לראשות העירייה מטעם סיעת ארץ חדשה, הפסיד אך קיבל מנדט למועצת העיר.
בשנת -2008 היה מספר שתיים של צבי צילקר שהפסיד את ראשות העיר בבחירות אלו  ליחיאל לסרי וכעת הוא מתמודד על ראשות העירייה כשממולו גם צילקר וגם לסרי.

 ללוש מכהן כמנכ"ל החברה העירונית בבת ים, ונחשב למקרבו של ראש העירייה שלומי לחיאני. הוא ממתין להחלטה האם להעמידו לדין בגין הפרשיית הלוואת העובדים לראש העיר בגובה של 50 אלף שקל (מאז ההלוואה הוחזרה).

ללוש הבהיר:
"חשבתי לעזור לחבר. אם הייתי חושב שמדובר במעשה פסול, לא הייתי עומד ומדבר על כך כיום".

במסיבת העיתונאים הוא דיבר על כך שיש לפעול כדי שילדי העיר יבחרו לגור בה גם בבגרותם, לעודד אוכלוסייה חלשה יחסית לרכוש דירה בעיר ולהקצות שטחים נאותים למקומות בילוי נאותים.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה