יתמודד על ראשות העיר אשדוד?מרטין בוקסדורף (31) תושב אשדוד מצטרף לעשייה הציבורית ויעמוד בראש רשימת צעירים אשר תרוץ למועצת העיר בבחירות הקרובות. בסביבתו של בוקסדורף לא פוסלים את האפשרות כי אם יבשילו התנאים המתאימים יעמיד את עצמו לבחירה גם לראשות העיר

בוקסדורף, בעלים של חברה מצליחה בתחום השיווק באינטרנט הנו אחד הצעירים המבטיחים של העיר, כאשר חברתו מארגנת זו השנה השישית את הכנס הארצי של אנשי השיווק באינטרנט בתל אביב.

את השירות הצבאי מילא בוקסדורף כלוחם בחטיבת גבעתי ומתגורר מאז גיל 9 באשדוד, למעשה, מאז שעלה ארצה יחד עם הוריו מקישינב. פרט פיקנטי מספר כי הוריו של בוקסדורף היו שכנים של יו"ר ישראל ביתנו אביגדור ליברמן

לשאלה מדוע החליט להעמיד את עצמו לבחירה עונה בוקסדורף: "הגיע הזמן שבאשדוד, כעיר החמישית בגודלה בארץ עם אוכלוסייה של כ 230 אלף תושבים נושא התעסוקה יהווה מוקד בעשייה העירונית. די לבקר בתחנה המרכזית בבקרים ולראות את העומס הבלתי נסבל של כלי רכב היוצאים מאשדוד בבוקר וחוזרים בערב כדי להבין שעיר בגודל הזה חייבת לייצר מקומות עבודה לתושביה כדי שלא יאלצו לבלות שעות על גבי שעות בדרכים".

על המנהיגות הנוכחית של העיר אומר בוקסדורף: "נעשים דברים טובים, האמפי שנפתח לא מזמן מרשים אבל סדר העדיפויות של קובעי המדיניות משובש לחלוטין. המשאבים לא מופנים להיכן שהם צריכים להיות מופנים, פיתוח של מרכזי היי טק ומקומות תעסוקה ראויים לא מתקיים בעיר ברמה משביעת רצון ואלמנטים לא מעטים בחיי אוכלוסיות רחבות מאוד ובמיוחד בקרב זוגות צעירים לא מקבלים את המענה הראוי", כך לראייתו.

בוקסדורף מוסיף: "אם למדנו משהו מהמחאה החברתית הגדולה היא שלפרט כוח להשפיע. ואם ניתן לעשות זאת ברמה הארצית על אחת כמה וכמה שהדבר בר ביצוע ברמה המקומית. אני קורא לתושבי העיר וצעירים שלה שעתיד העיר ועתידם בעיר חשובים להם להצטרף אלי לעשיית השינוי".

בכוונת בוקסדורף להתחיל בתקופה הקרובה בקמפיין שמטרתו לעורר את תושבי העיר והצעירים בה לדרוש עתיד טוב יותר. כבן העיר היא חשובה לי מאוד וכך גם תושביה, אני מאמין שבכוחות משותפים נעשה את השינוי". 

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה