פיצוי בסכום של 250,000 ₪ בגין נפילה מסולם בעבודה ו90 אלף ליד בן 4פיצוי בסכום של 250,000 ₪ תשלם חברת ביטוח בגין נפילה מסולם בעבודה, כך נקבע לאחרונה בהסכם פשרה בין הצדדים.
ילד בן 4 זכה ל 90 אלף ש"ח בעקבות צלקת במצח

הנפגעת, עד לאחרונה עובדת אחת העיריות באזור השפלה, נתבקשה להוריד תיק מסמכים ממדף גבוה ונאלצה להשתמש בסולם שסופק על ידי המעסיק. הנפגעת עלתה על הסולם ונאלצה לעמוד בקצהו על מנת להגיע אל התיק ולהוציאו מהמדף. לפתע זז הסולם וכתוצאה מכך, נפלה הנפגעת ארצה לאחור ונחבלה בגופה. מדובר בסולם קטן, לא יציב דיו ולא בטיחותי אשר רק בצדו האחד היו מותקנות גומיות למניעת החלקה.

כאמור, הצדדים הגיעו לכלל הסדר פשרה לפיו תפוצה הנפגעת בסך של 250,000 ₪ עוד טרם הוגש כתב הגנה לבית המשפט.  

פיצוי בסכום של 90,000 ₪ בגין צלקת במצח לילד בן 4 בעקבות תאונת דרכים

פיצוי בסכום של 90,000 ₪ תשלם חברת ביטוח בגין תאונת דרכים שהותירה צלקת במצחו של ילד בן 4 שנים. כך נקבע בהסכם פשרה בין הצדדים. הנפגע, נפגע על ידי רכב כהולך רגל. מומחה שמונה בהסכמת הצדדים קבע כי מבחינה אורתופדית לא נותרה לקטין נכות רפואית כלשהי. אולם, צלקת שנותרה במצחו הותירה לדעת המומחה נכות רפואית בשיעור 10%.  

חברת הביטוח טענה כי מדובר בנכות אסתטית בלבד ללא כל משמעות או השלכה על עיסוקו ו/או השתכרותו של הקטין בעתיד. עוד נטען על ידי חברת הביטוח כי נוכח גילו הצעיר ולאור הטכנולוגיה המצויה בשוק כיום, במהלך השנים ניתן יהא לטשטש הצלקת באמצעים שונים עד כדי היעלמותה. מנגד, טענו התובעים באמצעות עו"ד מרדכי ספיר, כי חזותו החיצונית של אדם על כל מרכיביה היא כרטיס הביקור שלו, וכאשר הוא מתמודד על מקום עבודה יחד עם מועמדים נוספים בעתיד, קיים חשש ולו מסוים, כי תיפסל מועמדותו רק משום חזותו.

כאמור, בסופו של יום הצדדים הגיעו לכלל הסדר פשרה לפיו יפוצה הקטין בסך של 90,000 ₪. 

התביעות הוגשו לבית משפט השלום באשדוד ונוהלה על ידי עו"ד מרדכי ספיר (ממשרד עו"ד ד"ר לחמני, שמן, ספיר, פרץ ושות' מאשדוד).

 

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה