כמעט אסון: חומת בית ברובע ט' קרסה לרחובחומה של בית ברובע ט' קרסה לרחוב ביחד עם כל אדמת הגינה. בנס גדול לא צעדו במקום אנשים, שעלולים היו להיקבר תחת ההריסות וילדים לא שיחקו בחצר. בעלי הבית טענו שהתלוננו בעבר על סדקים, אך מהנדסים שבדקו את החומה לא מצאו בה פגם... עד היום

נס גדול ברובע ט': חומת גינה של בית קרסה לכיוון שדרות מנחם בגין. תכולת הגינה נשפכה לרחוב, כשהיא קוברת תחתיה כל מה שניקרה בדרכה. במזל גדול לא היו באותה השעה ילדי הבית בחצר, ובשביל הסמוך לא צעדו הולכי רגל. רק המשחקים והבימבה בין ההריסות נותרו כעדות למה שיכול היה להתרחש פה.

החומה קרסה לאחר שמספר ימים ירדו גשמים רבים מאוד באשדוד, והשיא היה כשעתיים לפני, כאשר שבר ענן הוריד כמויות אדירות של מים על העיר.

דיירי הבית סיפרו שכבר התלוננו בעבר על סדקים בחומה, אך מהנדסים שבדקו את החומה לא מצאו בה פגם. לא רחוק משם ישנה חומה שנתחמה על ידי העירייה, והיא עומדת בצורה שמאיימת להתמוטט. 

הפעם זה הסתיים רק בנזק לרכוש והרבה עוגמת נפש, אבל יש צורך לערוך בדיקה דחופה בכל החומות באזור זה, כדי למנוע את הפעם הבאה.צילומים: דור גפני - העיר כאן דרום ואברהם פורגס, איחוד הצלה דרום
 
 
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה