מועצת הנשים התארחה באגן כימיקליםהחיבור המבורך בין מועצת הנשים העירונית ומפעל אגן החל בחודש מרץ במסגרת אירועי יום האישה הבינלאומי, ומאז הקשר הולך ומתחזק.


בעקבות זאת  אגן התורמת  רבות לעיר;  בעידוד להקות, תזמורות , פעילויות ספורט, מוזיאון  אשדוד  ופעילות ילדים ונוער,  יזמה הפעם ,  במסגרת קשריה עם הקהילה להזמין את חברות מועצת הנשים העירונית ולקיים במפעל אגן את  ישיבת  סיכום שנת הפעילות של מועצת הנשים.

המפגש נערך ביוזמת הכוח הנשי במפעל, נשים חזקות ועוצמתיות שמובילות את קשרי הקהילה ואת אבטחת האיכות באגן- הגב' אילנה סיסו מנהלת קשרי קהילה והגב' חנה בן חיים. הגב' אתי אטיאס יו"ר מועצת נשים עירונית, יועצת ר' העיר למעמד האישה שמטפחת ושוקדת על קשרי התעשייה מול מח' לקידום מעמד האישה, שמחה מאד על היוזמה וגייסה את צוות ההיגוי ואת חברות המועצה הפעילות למפגש הלא שגרתי במפעל.
 
האירוח כלל  סיור מודרך במפעל, מצגת קצרה על פעילות מכתשים אגן כקבוצה ועל אגן כמפעל גאווה לעיר ולמדינה, ולסיום ישבו הבנות לסכם את השנה בחדר הישיבות המרכזי במפעל.

בסיכום הגב' אתי אטיאס הודתה להנהלת המפעל על האירוח המרשים ולנשים החזקות אילנה וחנה על הארגון המופתי, לסיכום העבירה סקירה חצי שנתית של סיכום שנת פעילות של מועצת הנשים וביקשה רעיונות ותכניות לקראת שנת הפעילות הבאה, איחלה חופשה נעימה. מועצת הנשים יוצאת לפגרת קיץ ותשוב לפעילות לקראת החגים.

בנות העיר  שמחו לבקר לראשונה במפעל אגן, להכיר מקרוב את השכן הוותיק, לראות ולהתרשם מהטכנולוגיה החדישה, מהידע  וההישגים בתחום, עמידה בכללי הבטיחות והאיכות וכמובן מקבלת הפנים הנעימה.
 
צילום: לימור אדרי

 

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה