חזיז הושלך לביתו של הרב יאשיהו פינטו וגרם לבהלהניידות רבות, צוותי בטחון, מפקד התחנה ומאמינים רבים, מתגודדים סביב ביתו של הרב ברובע י"א באשדוד, עקב זריקת חזיז לחצר הבית.כרגע ידוע על נפגע חרדה בלבד ואין כל מידע או רמז כרגע על הסיבה הפשע

חזיז נזרק לביתו של הרב בזמן שהוא שהה בביתו עם בני משפחתו. מיד לאחר השמע הפיצוץ הגיעו למקום ניידות רבות וכשנודע כי מדובר בביתו של הרב הנערץ, יאשיהו פינטו, הגיעו למקום בכירים רבים.
 
עם התפשטות השמועה מצטרפים למקום רבים ממאמיניו ומחבריו כדי לחזקו. אין כרגע כל מידע על סיבת זריקת הרימון. חדשות ערוץ 10 פירסמו אמש כי הרב הגיש תלונה לשלטונות החוק בארה"ב שכנופיה ישראלית מנסה לסחוט אותו בסכום של מיליוני דולרים. כנופייה של ישראלים שהיו מקורבים בעבר לרב פינטו, ואיימו עליו שיפיצו עליו פרטים ושמועות מביכות. בין היתר האשמה שאיש עסקים אמריקאי יהודי התאבד בגלל קללה שקילל אותו הרב פינטו.
 
הרב נמצא בביתו ושוחח ארוכות עם מפקד התחנה. חבלני משטרה סרקו סביב ביתו של הרב כדי למצוא אולי ראיות שיובילו לזורקי החזיז. במשטרה מציינים שכל כיווני החקירה נבדקים, בכלל זה גם מעשה קונדס של ילדים.
 


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה