מזל בר אושר, שהורשעה ברצח שכנתה והריגת תינוקה, נשלחה ל-24 שנות מאסרבית המשפט, במסגרת עסקת טיעון, שלח את הנאשמת ברצח טלי עטר והריגת תינוקה למאסר בן 24 שנה. הסדר הטיעון המקורי הוחמר, לאחר שמשפחתה של עטר זעמה וענה כי: "לא יכול להיות שהעונש על רצח אישה ותינוק יהיה כל כך נמוך"

בית המשפט המחוזי בבאר שבע גזר 24 שנות מאסר בפועל על מזל בר אושר מאשדוד, אשר דקרה למוות את שכנתה טלי עטר והורשעה במסגרת הסדר טיעון ברצח ובהריגת התינוק שנשאה עטר ברחמה.  
במסגרת הסדר הטיעון הראשוני שנחתם בתיק, הורשעה בר אושר ברצח של עטר ובהפסקת הריונה, אך בעקבות מחאה קשה מצד המשפחה,  הוחמרה העברה השנייה, זאת משום  שהתינוק נולד חי: 

הרופאים יילדו למעשה את בנה של עטר, ליאם, באמצעות ניתוח קיסרי במהלך מאמצי ההחייאה, אך הוא מת לאחר מספר ימים מפצעיו. 
איריס מרציאנו, אחותה של עטר הגיבה. "אני ממש עצובה, כועסת ומתוסכלת, לא יכול להיות שעל רצח כזה של אישה ותינוק העונש כל כך נמוך. מבחינתי זה להקל ראש.
אנחנו, המשפחות, חווים פה יום יום את האובדן של היקר לנו, ואנשים פשוט מגיעים להסדרי טיעון שהדעת לא מקבלת. לא יכול להיות שרוצחים את היקרים לנו, ואנשים מקבלים על זה פרס". 
 
תזכורת:
הרצח הנורא אירע באמצע חודש יוני 2010 באשדוד. עטר, אם לשלושה ילדים, נדקרה מספר פעמים רב בגוף ובליבה עד למותה   בעקבות סכסוך סתמי שפרץ בינה לבין שכנתה, שר אושר בבניין שבו התגוררו.  הוויכוח בינה לבין עטר פרץ לאחר שהנאשמת השליכה לעבר ביתה של הנרצחת קופסה שהכילה קפה ומלח, ולכלכה את הכביסה שלה. 
לאחר מכן, שתי הנשים המשיכו לקלל זו את זו, ובר אושר אף התקשרה למשטרה והודיעה על כוונותיה:
"היא מאיימת עלי ואני עכשיו הולכת לדקור אותה. אני הולכת לדקור אותה עכשיו, אני פותחת לה את הבטן. אם אתם לא באים, אני דוקרת אותה".
המוקדנית הבטיחה לבר אושר כי תשלח ניידת, ובינתיים ירדה עטר לביתה כשהיא מלווה בשכנה נוספת. אז, על פי כתב האישום, נטלה בר אושר סכין ודקרה את עטר מספר רב של פעמים תוך שהיא צועקת "אני אהרוג אותך".   
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה