חיי אדם הפקר: 9 שנות מאסר לישי סגן שהרג במכת קסדה את אלי איפרגןישי סגן שהואשם בהריגת אלי איפרגן מחוץ למועדון בתל אביב, יישב בכלא רק 9 שנים. בית המשפט המחוזי בתל אביב, גזר עליו את העונש. באולם נכחו בני המשפחה שהתפרצו וצעקו: "בית משפט מושחת"

אלי איפרגן ז"למתוך עונש מקסימלי של 20 שנות מאסר, בחרו השופטים להקל משמעותית עם עונשו של ישי סגן, שבמכת קסדה הרג את אלי איפרגן מאשדוד.גזר הדין ניתן הבוקר, ובני משפחתו של איפרגן זעמו על גזר הדין. באולם בית המשפט צעקו בני משפחת איפרגן: "מדינה מושחתת, בית המשפט מושחת".                                     
    

אחותו של איפרגן, סמדי מנצור, סיפרה בריאיון לחדשות 2 באינטרנט כי תחושות המשפחה הן קשות מאוד בעקבות גזר הדין המקל. "אנחנו ממש מאוכזבים. זה פשוט בושה וחרפה למדינת ישראל ולעם ישראל, שבית המשפט נותן לגיטימציה לעוד אנשים לעשות מה ששי סגן עשה, ולצאת אחרי 9 שנים"."הוא רצח אותו, הוא לקח נפש, לקח נשמה", אומרת מנצור בעצב. "הוא עזב שלושה ילדים קטנים ואישה שנמצאת במצב נפשי קשה. איך היא תגדל את הילדים? הרוצח שינה לעוד 11 אחים את החיים. אני לא מבינה, איפה בית המשפט? זה נותן לגיטימציה לאחרים להמשיך לעשות מעשים דומים".                                                                                                                   
 
אלי איפרגן הותיר אחריו אלמנה ושלושה ילדים קטנים, שמתקשים להתמודד עם האובדן, ואחרי העונש המגוכח, מתקשים להאמין במוסדות החוק.                                                                                        
 
ענבר איפרגן, אלמנתו של אלי ז"ל: "התחושה היא מאוד קשה. אני מחנכת את הילדים שהפשע לא משתלם, אבל מגיע בית המשפט ופשוט מראה לכולם שחיי אדם הם הפקר. אין לי מושג אם המדינה מתכוונת לערער על העונש, אבל גזר הדין גורם לרבים להפסיק להאמין בשלטון החוק והמשפט. אני מאמינה שבורא עולם יעשה איתו את הצדק".
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה