בר אושר הודתה ברצח טלי עטר והריגת תינוקהלאחר הביקורת והזעם של משפחתה של הנרצחת טלי עטר, שונה סעיף הפסקת ההריון לסעיף הריגת העובר, אך למרות זאת, תקבל עונש מופחת. בדיון הודתה בר אושר ברצח טלי עטר והריגת תינוקה. הכרעת הדין והטענות לעונש יהיו בעוד יומיים

שונה הסדר הטיעון של מזל בר אושר, המואשמת ברצח שכנתה, טלי עטר, ובהריגת עוברה. בשבוע שעבר הודיעו בפרליטות לבני המשפחה על ההסדר המתגבש, ובו בוטלה ההאשמה בהריגת העובר. בנוסף הייתה אמורה בר אושר לשבת בכלא 26 שנה.


בני המשפחה הזועמים התראיינו לכל כלי התקשורת, והביעו את התנגדותם להסדר הטיעון המתגבש. בשיחה עם אשדוד נט אמרה דבורה אמזלג, אחותה של טלי עטר ז"ל : "אנחנו בסערת רגשות ועדיין לא מעכלים את הבשורה. היא רצחה את טלי שלנו, הרגה את התינוק בבטן והיא תקבל עכשיו פרס. זה מרסק אותנו. המדינה אומרת בעצם שאין בעיה לרצוח".


בני המשפחה הגיעו ביום ראשון לדיון במשפט, בו הם הביעו גם בפני השופט את התנגדותם להסדר הטיעון.


בעקבות מחאת בני המשפחה, שינו בפרקליטות את הסדר הטיעון, כך שבר אושר תורשע בהריגת העובר וברצח טלי עטר. למרות זאת, בפרקליטות יבקשו מבית המשפט עונש של 24 שנות מאסר בלבד על שתי העבירות שבהם היא תורשע, זאת בגלל מצבה הנפשי של בר אושר.


במהלך הדיון בנושא הסדר הטיעון, מתח השופט ביקורת קשה על ההסדר. לדברי השופט אזולאי, "אי אפשר להרשיע בהריגה מבלי להכריע. העובדות הן שמדובר בעובר שטרם נולד, לטענת הסנגורים לא מתקיימת עבירת הריגה".

 


הרכב השופטים יצא להתייעצות, וכשחזרו לאולם, ציין השופט אזולאי שדבריו נאמרו על דעת עצמו. בהמשך הדיון אמרה בר אושר להרכב השופטים: "אני הבנתי את מה שאמרו הסנגורים והתובעת. הסנגורים קראו לי והסבירו לי את הסדר הטיעון ואת כתב האישום המתוקן.  אני מבינה שההסדר לא מחייב את הבית המשפט, ובמקרה שמישהו מגיש ערעור, גם הצדדים לא תמיד כפופים להסדר. אני מודה בכל העובדות שבכתב האישום המתוקן (רצח והריגה - ע.א.)".

 

הרכב השופטים קיבל את כתב האישום המתוקן והסדר הטיעון, ומיד אחריו הודתה בר אושר ברצח טלי עטר והריגת תינוקה. הכרעת הדין והטענות לעונש יהיו בעוד יומיים.

זירת רצח טלי עטר:

 

תמונת מזל בר אושר בבית המשפט היום: חדשות 2 באינטרנט

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה