קטטה המונית במשפטו של הנאשם בהריגת אלי איפרגן מאשדודמהומה גדולה, מכות ומעצרים, היו היום בדיון במשפטו של ישי סגן, שנאשם בהריגתו של אלי איפרגן במכת קסדה. המהומה החלה לאחר שבני משפחתו של אלי איפרגן ז"ל, החלו לצעוק לעבר אימו של החשוד: "רוצח, גידלת בן רוצח". במהלך המהומה עצרו מאבטחי בית המשפט את אחי של אלי איפרגן ז"ל. אחותו של אלי התעלפה במהלך העימות, ואלמנתו, ענבל איפרגן, התעמתה עם המאבטחים לעיני המצלמות

היום נערך שלב ההוכחות במשפטו של ישי סגן, שנאשם שמכת קסדה שהנחית על ראשו של אלי איפרגן ז"ל מאשדוד, הביאה למותו הטראגי. במהלך ההפסקה בדיון, התפתחה קטטה המונית מחוץ לאולם המשפט. כתב חדשות ערוץ 2 באינטרנט, עזרי עמרם, היה בבית המשפט ותיעד את המהומה שהתרחשה לעיני מצלמתו.

העימות החל במהלך הפסקה בדיון, בחילופי דברים בין משפחת איפרגן לבין משפחת ישי. "רוצח, גידלת בן רוצח", קראו בני משפחת איפרגן לעבר אמו של סגן. משפחתו של סגן לא נשארה חייבת והשיבה בצעקות.

מאבטחי בית המשפט משתלטים על צביקה איפרגן, אחי הקורבן - צילום באדיבות חדשות ערוץ 2 באינטרנט

בשלב מסויים הפכו חילופי הדברים לחילופי מהלומות ממש. במקום החלה מהומה גדולה, ואנשי משמר בית המשפט מיהרו להפריד בין הנצים. המאבטחים עצרו את צביקה איפרגן, אחיו של אלי ז"ל, ושמו עליו אזיקים. בהמשך אחותו של איפרגן התעלפה אל מול המצלמות, ואז גם אלמנתו של איפרגן, ענבר,  התעמתה עם המאבטחים שניסו להרגיע אותה.

תמונות באדיבות חדשות ערוץ 2 באינטרנט.

לתיעוד הוידאו של המהומה, לחצו כאן

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה