במקום הראשון בתחרות ארצית ע"ש זאב ז'בוטינסקיבטכס מרשים שנערך במשכן כנסת ישראל בירושלים חולקו פרסי הצטיינות לתלמידים שהשתתפו בתחרות ארצית לחיבורים בנושא זאב ז'בוטינסקי. מאשדוד זכו שני תלמידים ממקיף ג': סיון קוצר משכבה ט' ואורי טייכמן משכבה י'.

שניהם זכו במקום ראשון ארצי ובפרס כספי על הצגת עבודה מקורית, מעניינת, מנוסחת היטב, המבליטה את תכונותיו העיקריות של ז'בוטינסקי כמדינאי וכפוליטיקאי.

התחרות נערכה על פי חוק זאב ז'בוטינסקי ה'תשס"ה 2005 , י"ב בטבת, 130  שנה להולדתו, 70 שנה לפטירתו. הוא היה משורר, סופר, הוגה דעות, לוחם ויותר מכל מנהיג. את הטכס הנחה ד"ר אבשלום קור בדרכו הייחודית והמרתקת.

בין המברכים: יו"ר הכנסת מר אורי ריבלין אשר ברך את הצעירים מכל הארץ על המאמץ, על ההתמודדות ועל הזכייה וציין כי הדרך חשובה לא פחות מהיעד הסופי.

שר החינוך-גדעון סער סיפר כי בנערותו התקיימה תחרות חיבורים על דמותו של  ז'בוטינסקי  - והוא זכה במקום השני, אבל ציין כי הפרס הגדול מבחינתו הוא, נחת לסבו אשר נוכח בטכס.
   
ד"ר מיכאל קליינר – ציין כי בסקר שנערך לפי חצי שנה נמצא כי הרחוב הפופולרי ביותר בארץ הוא רחוב ז'בוטינסקי.

בעולם רדוד, שטחי שהחברה מקדשת את הרטיינג נושאים כמו הזיקה בין עם ישראל לארץ ישראל, עבודה, השקעה, התמדה, חקר ויסודיות עלולים להידחק הצידה.

מצאת הפרת זכויות יוצרים צרו קשר במייל: [email protected] 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה