לחמני הגיש תלונה במשטרה על הסתה לאלימותד"ר אלי לחמני הגיש תלונה במשטרת ישראל בגין פרסום קריאה למעשה אלימות ופרסום לשון הרע בכוונה לפגוע. התלונה הוגשה כנגד מספר מועמדים ופעילי בחירות לאחר לאחר שתמונתו הועלתה בדמות לנין וכסרטן

קורא לחקור את האלימות ברשת

למועמד לראשות העיר, ד"ר אלי לחמני, נמאס מההסתה הפרועה ברשתות החברתיות והקש ששבר את גב הגמל הייתה תמונה שהעלו פעילי בחירות מתחרים, תמונה של לחמני כלנין וכסרטן. לחמני ראה זאת כקריאה לאלימות והחליט לערב בכך את המשטרה.

בעמוד הפייסבוק שלו כתב לחמני: "הערב הגשתי תלונה במשטרת ישראל בגין פרסום קריאה למעשה אלימות ופרסום לשון הרע בכוונה לפגוע, כנגד מספר מועמדים ופעילים ממחנה סניה כצנלסון שחצו את כל הגבולות, כאלה שכינו אותי בהתבטאות מחפירה ומכוערת "סרטן", הציבו תמונתי כלנין וחצו את כל הגבולות".

לחמני מוסיף וכותב: "אני נגד כל סוג של אלימות ומאז החלה מערכת הבחירות אני צופה מהצד - עוקב אחרי כל ההתנהלות שמתרחשת בקבוצות ברשת, סופג וסופג וסופג - ושותק.. יהיו כמה חכמולוגים שישאלו מדוע? ובכן, במערכת בחירות ברור לי שהיד על המקלדת קלה, שקל מאוד להכפיש את הצד השני ולרשום כל מיני שטויות - אולם הפעם בחרתי שלא להבליג. הפעם לא שתקתי.. הפעם נחצו גבולות אדומים".

בנוסף קורא לחמני שלא לקחת חלק בשיח האלים ברשת: "בשם הצדק והאמת והיושר והטוהר ובשם כל האנשים שרוצים להחליף את השלטון הזה - אני מבקש ממכם: אל תתנו יד להסתה! אל תתנו יד לרוע ולשחיתות, אל תהיו חלק מהבריונות ברשת".

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה