מי אתם "אשדוד הבית שלי" וכיצד לפתע שמשון שהרבני ויגאל מור יוסף החליטו להיכנס למאבק על דמותה של אשדוד


להאזנה לתוכן:

"אנחנו רוצים שאשדוד תהיה בשביל בני העיר אשדוד וילדיהם, מה שאשדוד הייתה בשבילנו. שאשדוד תאהב אותם כפי שהם אוהבים אותה. זאת צריכה להיות אהבה דו צדדית ולא אהבה נכזבת ובשביל זה בחרנו להיות במוקד קבלת ההחלטות".
כך מצהירים שמשון שהרבני ויגאל מור יוסף שהחליטו לפתע לקפוץ לתוך המים הפוליטיים (או אם תרצו לבוץ הפוליטי).
מה גרם להם לעשות את זה? מה הפיל להם את האסימון ומה הם מתכננים ליום שאחרי?

שמשון שהרבני ויגאל מור יוסף

ביום בהיר אחד החליטו 2 תושבי העיר אשדוד המאוד מוכרים ואהודים, שמשון שהרבני ויגאל מור יוסף, להתפנות מהעיסוקים הרבים שלהם ולהקים רשימה למועצת העיר אשדוד על חשבונם הפרטי.

מה מניע 2 אזרחים מוכרים ועסוקים להחליט להפשיל שרוולים, לשים את כל היוקרה שלהם על השולחן ולקפוץ לבוץ הפוליטי?  

שהרבני מספר שזה קרה לו ביום שהוא ראה כתבה באשדוד נט בה הצהיר אבי אמסלם יו"ר ש"ס – שרק ש"ס תקבע מי יהיה ראש העיר הבא של אשדוד.

"בוא ברגע" מספר שהרבני, "נפל לי האסימון. אני קולט שיש 4 סגני ראש עיר באשדוד וארבעתם הם מרשימות סקטוריאליות - נציגי החרדים ו 2 – נציגי דוברי הרוסית.

לפתע קלטתי, שאנחנו האשדודים, בני העיר אשדוד, לא במשחק ולא משפיעים כפי שהיינו אמורים להשפיע על דמותה של אשדוד, שלצד ראש העיר המכהן צריכים להיות גם בני העיר שגדלו בתוך ומתוך העיר, שחיים פה, עובדים פה, מגדלים משפחה וצאצאים, שמדברים בשמם של דור שלם שבנה את אופייה של אשדוד ולפתע הוא נאלם ונעלם מהמשחק הפוליטי. החלטתי שבשם הדור הזה אני רוצה לדבר. להיות לו לפה ולבית".

יגאל מור יוסף, מבניה של העיר אשדוד שאביו היה איש עסקים ואיש ציבור מהמוכרים ביותר בעיר, התרחק עד היום מהפוליטיקה כמו מאש, אבל דבריו של שהרבני הציתו בו את הלהבה, החברים שלו, הדור שלו שלא נשמע, גרם לו להתענות לקריאה של שהרבני להצטרף.

אני שואל אותם מה המצע שלהם ושמשון אומר לי – אתה רוצה שאדקלם לך מצע שכולם אומרים? להגיד זה קל – אנחנו כאן כדי לדבר מהבטן של הדור שלנו, של בני העיר אשדוד, של אלו שהיו אשדוד והיום קולם לא נשמע. כשהם צריכים משהו מהעירייה, למי הם פונים? יגאל, אני ומרק אבו נהיה הכתובת שלהם, המילה שלהם והחזון שלהם לעיר אשדוד.

אנחנו נדאג שהם יחזרו להרגיש בבית באשדוד, ידעו שיש מי שמייצג אותם, חושב עליהם בכל הצבעה ובכל נושא, יודע פחות או יותר כיצד הם רואים את העיר שלהם וכשליח שלהם, מצביעים על המצפן הזה – זה המצפן שיכוון אותנו בכל תחום.

אנחנו כהורים חילוניים/מסורתיים נלחם על כל ילד.
ילד בשבילנו זה גם זוגות צעירים, כי אנחנו כבר חיתנו ילדים. אנחנו נהיה בשביליהם בכל שלב בחיים כל עוד ולמקרה שיצטרכו אותנו – בדיוק כמו הורים.

"בטבע שלנו אנחנו לוחמים - אם זה בצבא ואם בחיים האמיתיים", אומר שהרבני שתמיד היה קצין וג'לטלמן ורק לפני חודשים לא רבים איבד את רגלו בתאונת דרכים. " הלכה לי הרגל אבל לא החיים, חונכנו ליפול ולקום. קיבלתי את החיים במתנה והגיע הזמן שאעשה איתם משהו משמעותי יותר ולפעול למען מעגלים רחבים יותר מאשר עשיתי עד עתה.

חברי רשימת הבית שלי

אנחנו באופי ווינרים - הקמנו למשל קבוצת כדורגל לותיקי אשדוד ובשנה הראשונה לקחנו את אליפות המדינה. עם האופי והלב שיש לנו - אנחנו יוצאים לקרב.

אנחנו רוצים וגם נדאג - שאשדוד תהיה בשביל בניה והילדים שלהם - מה שאשדוד הייתה בשבילנו. שאשדוד תאהב אותם כפי שהם אוהבים אותה. זאת צריכה להיות אהבה דו צדדית ולא אהבה נכזבת ובשביל זה אנחנו נהיה במוקדי קבלת ההחלטות.

לכל אחד מאיתנו יש חיים מלאים, אבל אם כל אחד מאיתנו יגיד שאין לו זמן כי יש לו חיים – יקרה מה שקרה – שאין לנו נציגות חזקה בעיר אשדוד.

אני קורא לחברים, למכרים, לכל מי שמרגיש שהוא בן אמיתי של אשדוד, שאשדוד שייכת לו כמו שהוא שייך לה – צאו ביום הבחירות אל הקלפי והצביעו ל"אשדוד הבית שלי".

להצביע לאשדודהבית שלי, זאת אמרה וככל שתרצו לומר אותה כך נהיה חזקים יותר ונשפיע יותר על דמותה של העיר אשדוד ואם נהיה חזקים - אשדוד תהיה יותר ויותר בדמותכם - כפי שראוי שתהיה.

אנחנו הרוב שאמור להפסיק להיות דומם וזאת רק הבחירה שלכם אם לקבל חזרה את המילה שלכם באשדוד או להשאיר אותה לאחרים.

 

 

$(function(){setImageBanner('e0328a06-c0bd-4302-b625-4e948094f269','/dyncontent/2023/12/5/d78e4ce7-f903-4198-af0e-9ee2b465662c.jpg',17218,'נמל אייטם כתבה ',525,78,false,53177,'Image','');})
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה