יו"ר ש"ס באשדוד מגיב לראיון של שמעון כצנלסון: "ש"ס תקבע את זהות ראש העיר הבא"


להאזנה לתוכן:

אחרי הראיון של שמעון כצנלסון, בו הוא מתייחס לדברים שאמר אריה דרעי על כך שכצנלסון ניצח את ש"ס באשדוד בקדנציה הקודמת - יו"ר ש"ס באשדוד אבי אמסלם מגיב לדברים ואומר כי ש"ס תהיה גדולה וחזקה יותר לאחר הבחירות, והיא זאת שתקבע את זהות ראש העיר הבא

אבי אמסלם

הראיון שהעניק מ"מ ראש העיר שמעון כצנלסון, יו"ר סיעת "אשדוד ביחד", לאתר אשדוד נט, הצליח לעורר את זעמו של יו"ר ש"ס באשדוד אבי אמסלם. בראיון התייחס כצנלסון לדברים שאמר אריה דרעי בראיון, בו הוא מציג את ההישגים של כצנלסון, מהם משתמע שהוא ניצח את ש"ס באשדוד.

לראיון המלא של כצנלסון כנסו כאן!

בתגובה לדברים של כצנלסון, אומר יו"ר ש"ס באשדוד, אבי אמסלם, כי בבחירות הקרובות ש"ס תהיה גדולה הרבה יותר, והיא מי שתקבע את זהות ראש העיר הבא של אשדוד.

תגובתו המלאה של אמסלם :

"כצנלסון התייחס לריאיון של יו"ר תנועת שס הרב אריה דרעי מלפני שבוע שבו קבל על התנהלותו של ראש העיר יחיאל לסרי שהעניק לכצנלסון שליטה מלאה בכל הועדות החשובות ובכל מוקדי ההחלטות בעיר - דבר שגרם לשחיקה בשמירת השבת בעיר, לאי בניית דירות לציבור החרדי, לפגיעה במוסדות החינוך ולאפליה קשה בתקצוב ובהקצאות שגרם לציבור שלנו למצוקה גדולה - והכל תחת מטריית ההגנה והגיבוי שקיבל מראש העיר לסרי.

בחוצפתו, הבטיח כצנלסון כי מדיניות זו תימשך ככל וזה תלוי בו...

אדון כצנלסון תן לי לחדש לך - נגמרו הימים שקיבלת גיבוי בלתי מוגבל למעשיך ולפעילותך הפוגענית כנגד השבת וקודשי ישראל.

אמנם ב-5 השנים האחרונות קיבלת כח בלתי מוגבל על חשבוננו תוך דחיקת רגלנו, אך העידן הזה הסתיים.

בקדנציה הבאה שס תהיה חזקה יותר, תקבע את זהות ראש העיר ותהיה הסיעה הדומיננטית בעירייה. יחד עם החברים הרבים למועצת העיר נחזיר את העיר למסלול כפי שרוב הציבור מבקש, נדאג לזהות היהודית ולמסורת ישראל, לשמירת השבת, נדאג לפישוט בירוקרטיה, נדאג לאזרח הקטן ונמשיך להיות זמינים בכל שעה ולכל פונה ודורש.

אנו מוכנים לכל אתגר ולכל תרחיש, בעז"ה כאיש אחד בלב אחד נקיים את "ועשית ככל אשר יורוך" ואת צוואת מרן רבינו עובדיה יוסף זיע"א, לתמוך בתנועת שס למען עתיד הדת והיהדות - יחד ננצח!

$(function(){setImageBanner('9b01bd89-62ec-4e4d-a1e8-380b2e01fb20','/dyncontent/2023/12/5/d78e4ce7-f903-4198-af0e-9ee2b465662c.jpg',17218,'נמל אייטם כתבה ',525,78,false,53177,'Image','');})
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה