אחרי חמש שנים במועצה - עו״ד אורית אלמוזלינו רייז פורשת מהחיים הפוליטיים


להאזנה לתוכן:

אחת מחברות המועצה הפרו אקטיביות פורשת מהחיים הפוליטיים. חמש שנים חברת מועצה, עם עשייה ענפה - הספיקו. עו״ד אורית אלמוזלינו רייז מחזירה את המפתחות לשמעון כצנלסון

אורית אלמוזלינו רייז בטקס ההשבעה לפני חמש שנים

חברת המועצה אורית אלמוזלינו רייז פורשת מהחיים הפוליטיים, כך היא הודיעה הערב בעמוד הפייסבוק שלה. הנסיבות שהובילו אותה לפרוש יישארו איתה, אך הפוסט ששיתפה היא מספרת על המאמצים לאיחוד בין המועמדים ועל מאבקי אגו. עו״ד אלמוזלינו רייז מונה את הישגיה במועצה בחמש השנים האחרונות, וייאמר לזכותה שהיא אכן הייתה כאן כדי לעבוד.

פוסט הפרישה המלא:

״תושבים/ות יקרים/ות

במשך חמש שנים מילאתי ביראת כבוד את התפקיד "נציגת ציבור" של תושבי העיר אשדוד, אותו אני מסיימת בגאווה עצומה, וזאת לאחר שעמדתי ביעדים שהצבתי לעצמי בקדנציה הזו, ותוך שמירה על העקרונות והערכים איתם נכנסתי למועצה:

• שמירה על הסטטוס קוו בעיר, כאבן יסוד שתאפשר חיים משותפים בין כלל התרבויות והמגזרים בעיר ולאורך זמן.
• הסרת הגזרה של בניית 1,000 יחידות דיור, וצמצומן ל-250 יח"ד ברובע ט"ו.
• העצמת נשים במגוון תחומים ופרויקטים, לצורך קידום השוויון המגדרי בעיר – והיום כולם רואים את הפירות, כאשר רובן של הרשימות למועצה מגוונות בנשים חזקות ואיכותיות.
• להוות שליחת ציבור ולהשתדל לתת מענה מיטבי לכל תושב/ת שפנת/ה ונדרש/ה לעזרה.

בנוסף,

• כיו"ר החברה לתיירות פעלתי לקידום התיירות בעיר, ואנו רואים כיום כיצד מאות תיירים מחו"ל פוקדים את העיר בכל פעם שעוגנת אניית נוסעים לאחר מאמצים רבים שהושקעו בנושא.
• כיו"ר הועדה הסטטוטורית למניעת אלימות פעלתי רבות למניעת אלימות במרחב הפרטי והציבורי על כל רבדיה.

לקראת הבחירות הקרבות והבאות עשיתי כל שביכולתי לגרום לאיחוד בין רשימות, ואני עדה לניסיונות הרבים והכנים של ס. רה"ע שמעון כצנלסון, לעשות כן. ההשתדלות הרבה נעשתה, האגו הוסר, אך לא צלחה לנו הדרך. ומכאן אני פונה לכל המועמדים, זה עדיין לא מאוחר, רצון הציבור הוא איחוד!

אוסיף, שלמרות שהובטח לי מקום במועצה, העדפתי לפעול בהתאם למצפוני והערכים עליהם חונכתי, והודעתי לשמעון על החלטתי להסיר את מועמדותי למועצת העיר אשדוד.

אני מודה לשמעון כצנלסון על האמון והחברות. במשך חמש שנים ראינו עין בעין ופעלנו בשיתוף פעולה, ובג'ונגל הפוליטי יצרנו חברות כנה.
אני מודה לכל תושבי/ות העיר שהאמינו בי ובדרך שלי.

אני מבטיחה שאמשיך להיות שגרירה של העיר ותושביה ולשרת את תושבי העיר ככל שאתבקש!
ובנימה אישית,

אם נגעתי בלב של אחד/ת מכם/ן – זכיתי !
גמר חתימה טובה ובהצלחה לעיר אשדוד!

אורית״

$(function(){setImageBanner('5bdbafe1-17ba-41c5-a6b9-808373149113','/dyncontent/2023/12/5/d78e4ce7-f903-4198-af0e-9ee2b465662c.jpg',17218,'נמל אייטם כתבה ',525,78,false,53177,'Image','');})
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה