בחירות באשדוד בעוד:
ימים
שעות

סכנה רעל בחירות - האם גם אתם הפכתם לנגועים?!מה שידהים אתכם בקרוב הוא שאותם אלו שהרעילו אתכם על המתמודדים האחרים,  אותם אלו שסיפרו לכם שהאחרים הם למעשה שליחים של ארגוני הפשע וכו', הם בדיוק אותם אלו שיתחבקו עימם יום עד יומיים אחרי הבחירות!
כיצד מרעילים אתכם ומנסים להשחיר את פני מי שמעז להתמודד? כיצד ינסו להגעיל אתכם עד כדי לגרום לכם להישאר בבית ולא לצאת להצביע? וכיצד נגרום לטוב לנצח?

זהירות מרעילים אתכם
ישנם רשימות של אנשים טובים ונשים מקסימות שהחליטו לבוא בטוב ולעשות מעשה למען עתידה של אשדוד וישנם את אלו שמפחדים ממי שבאים להפשיל שרוולים.

הרעים פותחים דפים פקטיבים בפייסבוק ומתחילים להשמיץ ולהשחיר את כל מי שחלילה עלול לגרוף את אהדת הקהל.
והתמימים? נוגסים בתפוח המורעל!

הרעים הם אלו שמכל מעשה יפה, מכל מילה שנאמרת הם יוצרים קונספירציות. מזהירים, משמיצים, מפחידים את כולם מפני הכוונות הזדוניות והאפלות של אלו שבאים לנסות להשפיע על דמותה של העיר. שיש משהו נסתר ולא טהור מאוחרי היופי.
והתמימים? מאמינים או נבהלים ולוקחים צעד אחד אחורה.

יש רבים שבולעים את הרעל שנשפך ועוד יזרום ברחובות העיר. יש שהוא יחדור להם לדם, יש שיתמכרו אליו ויש לא מעט שכבר מכורים.

מה שידהים אתכם ואותם הוא ש... בעוד חודשים קצרים, אלו שהרעילו אתכם על המתמודדים מולם, אלו שסיפרו לכם שהם למעשה שליחים של ארגוני הפשע, הם אלו שיתחבקו עימם יום עד יומיים אחרי הבחירות! הם יעשו הסכמים, הם יעבדו ביחד ואפילו יהפכו לחברים טובים...
אבל היי... עד לפני כמה ימים אמרתם עליהם ש... אייך פתאום הכול השתנה???  
אז זהו שהם אפילו לא יטרחו  להסביר! זה קרה יום אחרי הבחירות הקודמות ב 2013 עם אותן דמויות וזה יקרה יום אחרי הבחירות הבאות.

שוב נגלה שמי שגידף את האחר בשם האידאולוגיה.... יתחבר ל"אוייב" בשם הכיסיואולוגייה.מסרים מורעלים יופצו לכל עבר

לפתע הפעיל המורעל, זה שבלהט הבחירות התעמת עם שכניו ומכריו, זה שהסתכסך למען המועמד/ת שלו ואף הזהיר את כל מי שרק עבר לידו מפני אותם מושחתים כאילו אין מחר... יביט בעיניים כלות בתמונות של מנהיגיו מחובקים ומסתחבקים עם האויב,  כאילו לא היה אתמול.

הם יסתדרו ביניהם יום אחרי...
אבל אתה הפעיל שנבלת את פיך שהרעלת את דמך, אתה שהפכו אותך לאיש הרע... תישאר מסוכסך, מריר, מוחבא ומנודה. כולם כולל המנהיגים שלך, יתנערו ממך שחלילה לא יהיו מזוהים איתך.

באו נכנס לפרופורציה:
חברים, תושבי העיר האהובים, אנא כנסו לפרופורציות! אל תשנאו אף אחד כי אין על מה! יש מעומדים טובים יותר ויש טובים פחות, יש מפלגות שמייצגות את האינטרסים שלכם כתושבים ויש שמייצגים מגזרים ואינטרסים אחרים. יש רשימות שדמותן כדמותך ויש שרחוקים ממכם מנטלית. יש שחוקים, יש רעננים, יש שיספרו לכם בדיוק וכל מה שאתם רוצים לשמוע ויש מי שהולך עם האמת הפנימית שלו בתחושת שליחות.

אם אתם מזהים מישהו שמוצא חן בעיניכם, תמכו בו! לא מוצא חן?...אל תתמכו, זה הכול! ברחו מאנרגיות שליליות, משוחרי רע, מרואי שחורות למיניהם ומכל מחרחרי הריב.
אלו שמוכנים לעשות הכול, לאמר הכול ולמכור הכול בשביל כוח. נדו אותם! אדו אותם!

חלילה מלהיות אדישים - שמרו על אהבת העיר והשפיעו מדמותכם למענה תוך שמירה על כבוד האדם, על הכבוד שלכם עצמכם וזכרו כולנו בניה של העיר.חוזרים לשפיות

לכל אלו שכבר הורעלו ע"י המנהיגים שלהם כנגד האחרים ונשלחו להשמיץ ולגדף, אני מבקש - פקחו את עיניכם שסומאו ותגלו שלא מדובר באויבים, בשדים וערפדים.
אל תפלו בתרגילים של יועצים פוליטיים שהשחירו את פניהם של המתחרים כדי להשניא אותם עליכם. 

מתושבי אשדוד הנבוכים והמתלבטים אני מבקש - אל תובסו על ידי אלו שינסו להגעיל אתכם עד כדי לגרום לכם להישאר בבית ולא לצאת להצביע.

שלא ינצחו אתכם – בכל מצב ובכל מקרה, בכל מזג אוויר ובכל מצב רוח – צאו להצביע!
לא חשוב למי אבל הניצחון שלכם הוא האימרה שלכם – להגיע לקלפי ולהצביע!
זאת חובתנו האישית והערכית כתושבים, זה הרגע בוא את ואתה מחליטים אם אתה שייך או לא שייכת,
זו הבחירה שלך - אם יש לך מילה או אין לך מילה בעיר שלך?!

בפתק אחד תצהירו מי אתם רוצים שיהיה ראש העיר ובפתק השני - מי יהיו חברי מועצת העיר שיקבעו את דמותה של אשדוד.

המלצתי? לכו רק עם תחושת הבטן שלכם!

 שלכם באהבה ובאחווה אשדודית - אייל

 

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה