בחירות באשדוד בעוד:
ימים
שעות

אלי לחמני וכצנלסון מסכימים לערוך סקר ולהתאחד סביב המנצח מול ראש העירד"ר אלי לחמני, מודיע היום (חמישי) כי הוא מעוניין ליזום סקר משותף לכל המתמודדים מול ראש העיר המכהן בכדי להוביל מועמד אחד בלבד לבחירות הקרובות מול ראש העיר ד"ר לסרי. כצנלסון תומך מלא ברעיון וקורא אף הוא לסקר זה. על פי המסר נראה שהכיוון הוא שלחמני וכצנלסון יהיו מתואמים במירוץ לראשות העיר, השאלה שנותרה היא מי יעמוד בראש...

ד"ר אלי לחמני מרגיש שהוא בתנופה במירוץ שלו לראשות, כצנלסון גם הוא בטוח בעצמו שהוא המועמד המוביל, אך שניהם רוצים ליצור כוח משותף כדי להתמודד מול ראש העיר המכהן על כיסא ראש העיר 2018-2023.

אלי לחמנילחמני הודיע היום - "הצעתי לקיים סקר חודשיים לפני הבחירות, בסוף חודש אוגוסט בו ישתתפו כל המתמודדים לראשות העיר – סקר אמיתי, שקוף ולא בפייסבוק, אך אף אחד לא היה מוכן לשמוע אותי.

היחיד שהסכים להרים את הכפפה הוא סניה (כצנלסון). אני לא מבין מדוע הם מפחדים, הרי אם הם לא מפחדים לרוץ לבחירות האמיתיות - מה יש לפחד בסקר?".

"אני שב וקורא לכל אחד מהתמודדים מול ראש העיר להצטרף לסקר המשותף שייערך החודש – כאשר בסקר הזה ייקבע מי יהיה המועמד המוביל מול ראש העיר הנוכחי לבחירות הקרובות. הסקר ייעשה בהסכמת אלה שיהיו המועמדים באותו סקר, בפתיחות. זה יהיה סקר אמיתי ומי שינצח בו - השני יירד מהמועמדות לראשות העיר אך הוא יוכל לרוץ למועצה. לראשות יהיה מועמד אחד ונכון להיום, זה ההסכם שלי עם כצנלסון".שמעון כצנלסון

גם כצנלסון מצידו מוכן ומוזמן, אך הלן גלבר היא זאת שלא רצתה להיות שותפה למהלך והמתינה להחלטת החרדים האם לתמוך בה. נראה עכשיו כי היא מבינה עכשיו שהתמיכה בה התפוגגה והיא תהיה מוכנה למהלך מסויים ובתנאי לאיזה הסכם מוקדם שיבטיח את עתידה הפוליטי.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה