בחירות באשדוד בעוד:
ימים
שעות

רשימה משותפת למירוץ למועצת העירבוריס גיטרמן, סגן ראש העיר ויו״ר תנועת ״קהילת אשדוד״, מודיע על איחוד עם ״התנועה לשוויון חברתי״ בראשותו של איש העסקים דן סופר. מטרת האיחוד להוות משקל נגד לכוח החרדי ההולך וגדל במועצת העיר

רשימה משותפת

גיטרמן, יו"ר קהילת אשדוד, חבר סגן ראש העיר יו״ר הועדה המקומית לתכנון ובנייה ויו״ר דירקטוריון החברה העירונית לתרבות מתמודד זו הקדנציה הרביעית ברציפות למועצת העיר אשדוד.

במסגרת קריאתו לאיחוד השורות של נציגי המגזר החילוני לקראת הבחירות באוקטובר 2018, התקיימה פגישה בינו לבין איש העסקים דן סופר יו"ר התנועה לשיוויון חברתי,  בה הוחלט על ריצה משותפת.

סופר, תושב אשדוד, יזם הפגנות נגד כפיה דתית. פעל לכתיבת עצומה והחתמתם של שבעת אלפים תושבים לשמירה על צביונה החילוני של אשדוד.

מטרת האיחוד להוות משקל נגד לכוח החרדי ההולך וגדל במועצת העיר, תוך שיתוף פעולה בין בעלי ידע וניסיון במערכת העירונית לצעירים בעלי שאיפות ללמוד ובכך להכניס דם צעיר למערכת.

גיטרמן מתמודד משנת 2003 למועצת העיר ביחד עם שותפתו מאיה סלוצקי. בקדנציה האחרונה הוא שילב את אלון חסן ברשימתו והרשימה קיבלה 2 מנדטים. על פי ההסכם, מאיה התפטרנ ובמקומה נכנס אלון חסן שהיה במקום השלישי. לאחר תקופה קצרה, נפרד חסן מגיטרמן והפך לסיעה עצמאית, מה שהותיר את גיטרמן עם מנדט אחד.

נראה שגיטרמן למד את הלקח מהחיבור הקודם שלא הניב את התוצאה הרצויה וייתבסס בבחירות הקרובות על הקהל החילוני, יוצא חבר העמים.

באיחוד החדש עדיין לא נקבע סופית כיצד תראה הרשימה. גיטרמן יוביל אותה ושמאיה וסופר ישולבו במקום השני והשלישי (כשעדין לא הוחלט הסדר). נראה שאחרי גיטרמן במקום הראשון נמצאת באופן טבעי שותפתו רבת השנים מאיה סלוצקי והבא בתור הוא סופר, אך הדברים עדיין אינם סגורים סופית מבחינת המיקום.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה