בחירות באשדוד בעוד:
ימים
שעות

מועמד חדש למועצת העיר מטעם 'תנועת אשדודים'אשדודים זו תנועה חברתית פוליטית של תושבים, שהיו"ר הנבחר שלה הוא יניב קקון, בחודש מאי הם יוצאים לבחירות בשאלה מי יהיו מספר 2-10 ברשימה. גם אייצ'לותם מסלה (אייצ'ו) הגיש מועמדות.

אייצ'לותם מסלה (אייצ'ו)

תנועת אשדודים עורכת פריימריס לרשימה שהיא תציג ותתמודד למועצת העיר. עשרות הגישו את מועמדותם. 

בדף התנועה כתוב:

אשדודים זו תנועה חברתית פוליטית של תושבים, אנשים שמתנדבים ונותנים מכל הלב כי אנחנו מאמינים שאפשר לעצב אשדוד שפועלת אחרת.

הקשבה אמתית לצרכים שעולים מהשטח, שקיפות מלאה ופוליטיקה נקייה, עשייה חברתית ושותפות ציבור הם העקרונות אשר מנחים אותנו מרגע הקמתנו בשנת 2012.

חברי התנועה והפעילים בה מגיעים מכלל קשת האוכלוסיות, דתיים, חילונים, גיל הזהב ובני נוער, נשים וגברים, תושבים אשדודים שחברו יחד על מנת לקדם  מציאות של טוב משותף ועשייה חברתית שרואה את כל התושבים.

אנחנו מאמינים בפוליטיקה אחרת שנציגיה מקדמים את הצרכים האמתיים של התושבים ולא אג'נדות פוליטיות המושפעות מקשרי הון-שלטון.

אין לנו קבלנים או אנשי הון מאחורינו, זה רק אנחנו ואתם, כי אשדודים זה כולנו.

העשייה הענפה של התנועה מתבססת על תרומות ומתנדבים והשאיפות שלנו להגיע אל מועצת העיר ולייצג את קול התושבים תלויות, בין השאר, גם בתקציב שנגייס למסע הבחירות שלפנינו.

כשאתם בוחרים לתמוך באשדודים אתם בוחרים באשדוד טובה יותר, קשובה ופועלת למען תושביה, אתם בוחרים ביצירת מציאות אחרת – לכולנו.

בפנייה לתושבים כותב המועמד למועצת העיר, אייצ'לותם מסלה (אייצ'ו):

"גם מסע בין אלף קילומטר מתחיל בצעד אחד. החלטתי להתמודד למועצת העיר אשדוד.

את הבית הפוליטי שלי מצאתי בתנועת אשדודים בה פועלים ביחד שומרי מסורת, דתיים וחילוניים, צעירים וגמלאים, תיכוניסטים וסטודנטים, ותיקים לצד עולים חדשים.

בתנועת אשדודים מצאתי בית פוליטי שפועל בנקיון כפיים, מקצועיות, כנות ויושרה. שפועל ימים כלילות לעשייה מחברת, שעוסקת במה שבאמת כואב, למען עיר טובה יותר לכולם. בית שבאמת מקשיב ושותף לתושבים. אני פונה אליך באופן אישי ומזמין אותך לקחת חלק בשינוי שאנחנו רוצים ליצור פה באשדוד".

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה