בחירות באשדוד בעוד:
ימים
שעות

שחקן חדש בפוליטיקה המקומית - אלוף משנה במיל' אפרים מיכאליזה עדין לא רשמי אבל נראה כי אל"מ במי"ל, מיכאלי, ומי שכיהן כנספח צה"ל לשעבר ברוסיה, מתכונן למירוץ לקראת הבחירות באשדוד 2018

"אני בא עם אנרגיות עצומות, ביכולות ביצוע מוכחות, אומץ לב, חזון וערכים להיכנס לפוליטיקה בכדי להוביל לשינוי ולשיפור החיים באשדוד לטובת כלל תושבי אשדוד ובמיוחד לדור הצעיר. במידה ואקבל ברכת הדרך של החברים אכריז רשמית על מועמדותי לראשות ומועצת העיר באמצע חודש אפריל". אומר אפרים מיכאלי.אפרים מיכאלי

 רקע כללי וניסיון אישי:

נולד בשנת 1955 בברית המועצות, בעיירה קולשי שבמערב גאורגיה.

בשנת 1972 עלה לארץ עם משפחתו הגדולה. נשוי לדינה ולהם 3 ילדים, גרים בעיר אשדוד.

בשנת 2003 השתחרר מצה״ל בדרגת אלוף משנה . שירת בצה"ל 28 שנים בחלקם בתפקידי שדה ובחלק מהשנים בתפקידי פיתוח ומטה ובייחוד במערך הקשר והתקשוב. 

כיהן כנספח צה"ל לשעבר ברוסיה.

פרשן צבאי ופוליטי באמצעי התקשורת הישראלית והרוסית, ומתמחה במזרח אירופה, מזרח תיכון, צבא ופוליטיקה.איש צבא במקור

תארים:
בעל תואר ראשון - בוגר הטכניון בחיפה - מהנדס חשמל ואלקטרוניקה . תואר שני - בוגר אוניברסיטת דרבי באנגליה (בשלוחה הישראלית) במנהל עסקים ובנוסף מתמחה בניהול תאגידים גדולים ושינויים אירגוניים.

דירקטור: 
חבר דירקטוריון  חנ"י (חברת נמלי ישראל) והאחראי על ניהול ובניית תשתיות ונמלים בישראל, חבר "מועצת הנפט " , חבר דירקטוריון "מטאור האיירוספייס גרופ "

 למה שוקל להמתמודד?

"ההנהגה הנוכחית והקודמת היו בשלטון זמן רב מידי והעיר משוועת למשהו חדש. הגיע זמן לשנות כיוון ולשנות מצב.

אסור לנו לקבל את העובדה שראשי השלטון נשארים בשלטון עשרות שנים. זה לא בריא, זה לא ערכי, זה יוצר בעיות רבות, בינהם של הרחקת אנשים מוכשרים מניהול העיר-שזה המקום שלנו ומרכז חיינו, העיר שלנו ושל ילדינו.  צריך לשנות חוק עירוני ונורמות.

אני קורה לכוחות חדשים בעלי יכולות ניהול מוכחות ובעלי כישורים מוכחים להציג את עצמם לאמון הציבור ולהיבחר להיות נציג הציבור בעיר אשדוד.

אני מכבד את פועלם ועשייתם של כולם. אבל די,מספיק ,לא צריך להדבק לשלטון . נגיד בקול ברור להנהגה ונבחרי הציבור הנוכחיים: עשיתם רבות!!! תודה רבה!! לכו לשלום!!!".

חזון:

"בחזון שלי אשדוד הינה עיר שוקקת חיים, בירה אורבנית  עיסקית, כלכלית, מרכז תיירות ארצי, עם מוסדות ממשלה, בירה של חבל החוף וסביבותיה (רחובות, יבנה, קריית גת , באר טוביה, אשקלון, גדרה ועוד). אשדוד צריכה להיות המרכז שדרכה משגשגת כל חבל לכיש, החוף וסביבותיה".

 

 

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה