ועד ההורים העירוני: "ראש מינהל החינוך מתנהג בביריונות"ממשיכה ההתכתשות בין ועד ההורים העירוני לבין ראש מינהל החינוך, בסאגה שכולם יוצאים ממנה רע מאוד, ואולי רק התערבות של ראש העיר תעצור את המשך ההתכתשות. בועד מציינים שכבכול שנה הם ביקשו לקיים הרמת כוסית לפסח והזמינו אף את ראש העיר וראש מינהל החינוך, אך לדבריהם, ראש מינהל החינוך הוציא הוראה שלא להקצות להם חדר בבניין העירייה.

ראש מינהל החינוך כבר הצהיר זה מכבר שהוא אינו מכיר בועד ההורים העירוני בראשותו של קלמנט ברבי. ניסיונות של אריה מימון לקיים בחירות חוזרות לועד ההורים נכשלו וכעת נראה שהרוחות רחוקות מלהירגע, וההתכתשות בין מינהל החינוך וועד ההורים העירוני ממשיכה ביתר שאת ולא מביאה כבוד לאף אחד מהצדדים.

בועד ההורים מציינים הבוקר שהם ביקשו לקיים הרמת כוסית חגיגית לקראת הפסח. להרמת הכוסית הוזמנו, כבכול שנה, ועדי ההורים הבית ספריים, ראש העיר, הממונה על החינוך, ראש מינהל החינוך ומנהלי אגפים ומחלקות. 

"לתדהמתנו קיבל הוועד הודעה שראש מינהל החינוך נתן הוראה למנהל בניין העירייה   שלא להקצות למועצת ההורים העירונית את חדר הישיבות או כל מקום אחר בבניין העירייה למטרת  הרמת הכוסית והמפגש החגיגי", אומר הבוקר קלמנט ברבי, יו"ר ועד ההורים.

בועד ההורים העירוני רואים, לדבריהם, בחומרה את הוראתו זו של אריה מימון, ומציינים כי "ועד ההורים העירוני מביע שאט נפש מהתנהגות ביריונית מופגנת זו של ראש מנהל החינוך המייצג את העירייה וידאג לטפל בכך מקום ובזמן שימצא לנכון".

הורים החברים במועצת ההורים העירונית, לא מבינים היכן נמצא ראש העיר בכל הסיפור, ומדוע הוא ממשיך להחריש. "מי שנפגע בסופו של דבר מכל הסיפור הוא ראש העיר. הוא שותק ונותן גיבוי לראש המינהל. זה נראה לו תקין שככה העיר מתנהלת? ראש העיר צריך להושיב את הצדדים ולהביא סוף לסיפור הזה!", אומר לנו הורה.


בועד ההורים העירוני החליטו לקיים מחר (ג') את הישיבה של ועד ההורים והרמת הכוסית המתכוננת ברחבת העירייה. הרמת הכוסית צפויה להתרחש בשעה 19:00, משם כנראה מימון לא יכול לגרשם.

מעיריית אשדוד נמסר בתגובה: "כיוון שראש מינהל החינוך נמצא בחו"ל, במסגרת משלחת מנהלי חינוך שיצאה לפינלנד לחשיפה והכרות עם מערכת החינוך הפינית, לא אוכל להביא את תגובתו. נראה שהעיתוי שבחרו חברי ועד ההורים לקיים הרמת כוסית, דווקא בשעה שבכירי מערכת החינוך לא יכולים להשתתף בה, מהטעם הנ"ל, מעלה שאלת תמיהה שמא הדברים מכוונים מלכתחילה למועד זה?! התמיהה מתחזקת לנוכח העובדה שוועד ההורים ידע לפני כמה חודשים על יציאת המשלחת לחו"ל".

בעקבות תגובת העירייה, ציין קלמנט ברבי, יו"ר ועד ההורים העירוני, כי "בניגוד לדברים שציינה העירייה, ועד ההורים לא ידע על הנסיעה המתוכננת לחו"ל, שכן הם אינם מתקשרים עימנו. בנוסף, ההזמנות נשלחו לפני כשבועיים, אך לא עדכן אותנו שהרמת הכוסית מתנגשת עם נסיעתם לפינלנד". בנוסף מציין ברבי כי אינו רואה כל קשר בין הנסיעה לחו"ל לבין אי הקצאת חדר כמו בשנים עברו. "אין קשר בין הנסיעה לחו"ל לבין כך שלא הקצנו לנו חדר. אני רוצה להזכיר שגם בראש השנה קיימנו הרמת כוסית, אז הוזמנו ראש העיר וראש מינהל החינוך, אך הם לא הגיעו ואף לא הגיבו להזמנה", מציין ברבי.

 

 
ScheduleRotate([[function() {setImageBanner('ebff3a2b-a18e-4158-a8bb-00e612e4694d','/dyncontent/2017/6/5/ddc064ee-648d-4ba4-ad6e-72da51a98ff7.jpg',1808,'',525,78,true,18478);},15],[function() {setImageBanner('ebff3a2b-a18e-4158-a8bb-00e612e4694d','/dyncontent/2017/6/1/c41baeb6-e29b-4415-b67b-b3940dd9bdf5.gif',1807,'',525,78,true,18478);},15]]);
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה