"בערך" (עומר בורשטיין, גיורא זינגר, יוסי גבני)

Alternate Text
תאריך האירוע: שבת, 20.01.18 21:00
כתובת:רחוב הבנים , רובע הסיטי ליד בניין העירייה
סוג האירוע: סטנדאפ, חיי לילה
קהל יעד: מבוגרים
מחיר: 80-100
מיקום:בית יד לבנים אשדוד

יוסי גבני

יוסי גבני (“מחוץ לחוק” קומדי סנטרל) הוא מהסטנדאפיסטים שכולם רוצים לראות – חכם אבל לא מתחכם, צוחק אבל לא מעליב, שמח אבל לא אינפנטילי… פשוט “מפנק מצחוק”.

מופע הסטנד-אפ של גבני מדבר על הדברים הכי עכשוויים שאנחנו לא יכולים להתעלם מהם – אינטרנט והילדים של היום, דייטינג וזוגיות במאה העשרים ואחת, וכמובן הישראלים החדשים והישנים שכולנו אוהבים לצחוק עליהם, או בעצם עלינו…

המופע של גבני משלב קטעי משחק, דמויות, קטעי גיטרה, חיקויים ומצליח להצחיק כל סוג של קהל.

 

גיורא זינגר

במופע הסטנדאפ שלו גיורא זינגר מספר לכם איך זה להיות ישראלי שנולד בארץ למשפחה רוסית, יגרום לכם לתהות שוב האם אתם מרוצים מהזוגיות שלכם ויזכיר לכם למה יצאתם לפרויקט תגלית בצבא ולמה אתם מתגעגעים לבית הספר.
גיורא, הסטנדאפיסט עם השם המוזר, מפצה על זה עם המון חוש הומור, חדות ושנינות, ומוכיח שלא חייבים לרדת נמוך כדי להצחיק עם סטנדאפ איכותי ונקי מגסויות.

מופע סטנדאפ שיגרום לכם לצחוק, להסתכל במראה ולהבין שאף אחד אינו מושלם, להיפך..

עומר בורשטיין

זוכרים את הילד הזה שתמיד הצחיק את הכיתה על חשבון זה שהמורה תשלח אותו למנהל? אז הוא גדל וקוראים לו עומר בורשטיין. מופע קורע במהלכו עומר לא שוכח את החיים עצמם:) עומר מספר על עצמו אבל בעצם על כולנו, מתקופת הרווקות ודירת הרווקים עד הלוקסוס של בית בזוגיות, דרך המילואים ועד הילד החדש שהגיע להרוס לו את החיים. מופע הסטנדאפ של עומר בורשטיין מדבר על מה שכולם מדברים, רק עושה את זה מצחיק

להזמנות חייגו : *6119