עזורה מוני|משרד עורכי דין ונוטריון 08-6642000

לפרטים נוספים לחצו כאן

אודות המשרד

Photo

משרדנו הינו אחד ממשרדי עורכי הדין המובילים בישראל, המשרד נוסד ב1988 ומדורג בין משרדי- עורכי הדין המובילים בישראל עפ"י דירוג D&B ( דן אנד ברדסטריט). אנו מאמינים ודוגלים במעורבות גבוהה בעסקי לקוחותינו ומציעים שירותים מגוונים.

משרדנו מומחה בגביית חובות, הוצאה לפועל, חדלות פרעון ושיקום כלכלי,פשיטת רגל, ביטול עיקולים, הסדרי חוב, הקפאת הליכים, ליווי משפטי/עסקי לחברות לרבות טיפול בהסכמים מורכבים, מיזוגים ורכישות, כינוס, פירוק והבראת חברות, בנקים, דיני רשויות מקומיות, לטיגציה אזרחית ודיני מקרקעין.

גביית חובות

Photo

משרדנו מטפל בחייבים שחרגו מתנאי אשראי וכן לקוחות שהשיקים שלהם חזרו, וננהל מולכם את הגבייה והתשלום בפועל.

למשרדינו וותק רב בגביית חובות ואנו מייצגים עיריות , בנקים , חברות ועסקים רבים שנים רבות בהליך גבייה באמצעות מחלקת הגבייה המקצועית אשר עושה את עבודתה ביעילות רבה ומביאה לתוצאות מהירות ולשיפור תזרים המזומנים והשבת חובות אבודים רבים. 
נקודות שחשוב לדעת :

  •  גבייה לבנה- השיחות מול החייבים הנן מקצועיות ונעימות אך אסרטיביות ומקדמות את נושא התשלום בפועל.
  • משרדנו פתוח  לכל בקשה מצדכם בגין אופי הקשר מול הלקוח הספציפי.
  • משרדנו מבצע גבייה בזמן אמת וללא דיחוי! כך שתזרים המזומנים שלכם ישתפר.
  • במהלך הגבייה השוטפת , אנו משתמשים במאגרי מידע ובמערכות מידע מתקדמות , על מנת להמליץ בזמן להעביר חובות מסוימים לטיפול משפטי עקב אי יכולת פירעון.
    סעיף זה חוסך ומקנה יתרון אדיר , מגן ומבטיח עבורך את התשלום בפועל.

תדע בכל עת מה בוצע , מה נגבה , מה טופל והכל בשקיפות מלאה.

לייעוץ משפטי ללא כל התחייבות פנה אלינו: 050-8876066 / 08-6642000

ליווי משפטי עסקי

Photo

משרדנו מלווה ומייעץ לבעלי עסקים במקצועת שונים, יזמים ,משקעים ועסקנים בנוגע להתנהלות נכונה בעולם העסקי לניהול סיכוני אשראי וגביית חובות להפיכת כל עסק לעסק מצליח.

משרדנו נותן שרותי ליווי אסטרטגי ובניית תוכניות עבודה עסקיות להצלחה, מתן ייעוץ לחברות בקשיים בנושא הצמחת חברות והסדר חובות.

הייעוץ נעשה בשילוב עם כלכלנים, משפטנים ומנהלי סניפי בנקים לשעבר, מנוטרים עסקיים, מומחי שיווק ועו"ד המתמחים בתחום החברות.

הנסיון הרב, הידע המקצועי והמיומנות הרבה שלנו, מאפשרים לנו לספק לכם מעטפת משפטית כוללת ויסודית במיוחד, המותאמת בדיוק לצרכים שלכם ומבטיחה לכם תוצאות אופטימליות בבית המשפט.

לייעוץ משפטי ללא כל התחייבות פנה אלינו: 050-8876066 / 08-6642000

הוצאה לפועל

Photo

ייצוג משפטי של זוכים אל מול ההוצאה לפועל:
במקרים בהם חייבים לכם כספים ואתם לא מצליחים לגבות אותם, עומדת לפניכם האפשרות לפתוח תיק חייבים בהוצאה לפועל. יחד עם זאת, חשוב להבין, כי בשל העומסים הרבים על לשכות ההוצאה לפועל, לא מספיק רק לפתוח תיק, אלא עליכם להיות אקטיביים לכל אורכו של התהליך, עד לגבייה מלאה של החוב. באמצעות עו"ד הוצאה לפועל תוכלו ליהנות מזירוז תהליכים והתנהלות חכמה ומועילה – אשר תסב לכם את כספי החובות האבודים.

מחלקת ההוצאה לפועל במשרדנו פועלת באמצעות מערך של עורכי דין וכח עזר משפטי ופקידותי, הכוללת אלפי תיקי חייבים מכל רחבי הארץ. עם קבלת החוב לגבייה, עורכי הדין בוחנים ומתאימים את הטיפול בחוב או בסדרת התיקים לסוג ההליך האופטימאלי בו יש לנקוט בקשר לאותו חוב. כל זאת, בהתאם לפרמטרים שונים כגון סכום החוב, אופי החייב וצפי הליכי ההתדיינות האפשריים.

משרדנו מחובר ללשכות ההוצל"פ ברחבי הארץ באמצעות מדיה מגנטית המאפשרת לנו מעקב יומיומי רציף אחר התנהלות תיקי ההוצל"פ וקבלת מידע עדכני שוטף מלשכות ההוצל"פ.

הליך גבייה לקוי הינו הגורם המביא לסגירת כ27% מהחברות ועסקים בישראל.

ייצוג משפטי של חייבים אל מול ההוצאה לפועל:
במידה ואתם חייבים, כלומר, במקרים בהם יש לכם תיק או מספר תיקים בהוצאה לפועל על חיובים של כספים שלא שולמו. עו"ד המתמחה בהוצאה לפועל, ילווה אתכם לכל אורכו של התהליך, בין אם לצורך הסדר חובות או להליך של חדלות פירעון. דחייה של חובות או תשלומים אל מול ההוצאה לפועל בגין תיקי חובה, צוברת בחובה ריבית גבוהה, אשר בסופו של דבר, תפגע בכיס שלכם עוד יותר.

משרדנו במסגרת ייצוג חייבים פועל לעיכוב הליכי הוצאה לפועל וביטול עיקולים, חייבים רבים מוצאים עצמם קורסים תחת נטל עיקולים והגבלות חרף רצונם לפנות להליכי פשיטת רגל ולהסדיר את חובותיהם. בין היתר, ניתן לראות חייבים שמשכורתם מעוקלת, שחשבון הבנק שלהם מעוקל, שרישיון הנהיגה שלהם הוגבל ,שדרכונם הוגבל ונשללה יציאתם מהארץ.

לייעוץ משפטי ללא כל התחייבות פנה אלינו: 050-8876066 / 08-6642000

חדלות פרעון ושיקום כלכלי

Photo

על פי החוק המעודכן חדלות פרעון מוגדרת כמצב כלכלי שבו חייב אינו יכול לשלם את חובותיו במועדם, בין אם מועד פירעונם הגיע ובין אם לאו, או שהתחייבויות החייב, לרבות התחייבויות עתידיות ומותנות שלו, עולות על שווי נכסיו. התוספת החדשה להגדרת חדלות הפרעון ממוקדת בהתחייבויות העתידיות של החייב לצד הנכסים הקיימים בפועל.
כל מקרה של חדלות פרעון או פשיטת רגל הוא ייחודי, מכיוון שלכל חייב/עסק יש סיפור משלו ואת החובות, התנאים והצרכים שלו. לכן, בעוד שבחלק מהמקרים עו"ד מיומן ימליץ על הליך פשיטת רגל, באחרים ייתכן כי יוכל להמליץ על פתרונות חלופיים שכדאי לשקול, ולכן חשוב לצאת לכל דרך שתבחרו רק לאחר שיחה מקצועית עם עו"ד וקבלת החלטות מושכלת יותר.

חוק חדלות פרעון החדש מאפשר שיקום כלכלי שבסופו מחיקת החובות וקבלת הפטר.


לייעוץ משפטי ללא כל התחייבות פנה אלינו: 050-8876066 / 08-6642000

השאיר/י את פרטיך ואנו ניצור איתך קשר בהקדם