חזרה למסעדות
  • AYWA בר מסעדה

0559706459

לפרטים נוספים לחצו כאן

מסעדת AYWA - לאכול כמו בארמון המלך

art

מסעדת איווה מציעה לכם מטעמים על טהרת המטבח המרוקני.

שלושה דורות של צבעים, ריחות וטעמים צפון אפריקאים הובילו את אוטואל, חנה, ומאיר אלחרר, נצר למשפחה של מסעדנים ידועים במרוקו, להקים ארמון מרשים, שם מתכונים של עשרות שנים התמזגו יחד עם הקולינריה המודרנית .

הגעגוע לבני משפחתם במקנס, עיר יפיפייה בהרי האטלס, והביקורים הדחופים בשכונת ילדותם העמיקו יותר ויותר את הקשר של השלושה למסורת, המנהגים והניחוחות של תרבות האירוח באל מערב (ממלכת מרוקו).

המקום:

מסעדת איווה ממוקמת בלב ליבו של אזור הבילויים השוקק של אשדוד המסעדה תוכננה ועוצבה ע''י האדריכל איציק לוי.

לוי דאג לשמר ולהבליט את אופי האוריינטלי של המסעדה ובד בבד להעניק לה מימד של מודרניות וחדשניות כיאה למסעדה מרוקאית במאה עשרים ואחת.

איווה ובראשה השף פרי אבוטבול, חרטה על דגלה שילוב של המסורת המרוקאית האותנטית והקולינריה מודרנית .

שילוב זה לוקח את היושבים במסעדה למעין מסע בזמן מהטג'ינים של סוף המאה ה 19 ועד לחידושים הקולנארים של המאה 21 , מסע מטלטל ומחבר בין הכמיהה לעבר והתרגשות מההווה הקרוב ...

 כשר בהשגחת הרבנות

התפריט

art

בקרוב.....

גלריית תמונות

חדר האירועים של AYWA

החדר הפרטי בaywa מיועד לאירועים עסקיים , פרטיים ולכל צורך לאירוע אינטימי עד כ80 סועדים. החדר מאובזר בכל החידושים האחרונים בענף האירועים הקטנים. 

החדר הפרטי מיועד לאירועים קטנים ומיוחדים, האוכל האותנטי בשילוב עם חדשנות והמודרניות בתכנונו העיצובי מעניקים לכם את כל התנאים לחגוג בראש שקט רק אתם והאורחים שלכם. 

הפקת אירועים עסקיים ופרטיים מתבצע ע"י צוות המימון והמקצועי שלנו ונתפר כל פעם מחדש למידות המיוחדות של בעל/ת האירוע.

כך שהחלום שלכם מופקד בידנו יענה בחמימות אלגנטיות ארגון מוקפד וטעמים מיוחדים ששמורים רק ללחדרים הסודיים ביותר בארמון המלך. 

בaywa תפריט שף מוקפד על טהרת המטבח המרוקני המסורתי תוך שילוב של בישול מודרני חדשני 

יצירת קשר

תודה על פנייתך! ניצור עמך קשר בהקדם.