ענת אלקין-המרכז לבריאות ואסתטיקה רפואית

כתובת:שדרות ירושלים 18

בניין קיי טאוור קומה 5

מרכז בריאות ואסתטיקה רפואית- ד"ר ענת אלקין 

אנו מתמחים בשיקום שיער דליל, חידוש העור וטיפולי גוף מתקדמים, רפואה משלימה, רפואת תדרים, נטורופתיה, מיטב הרופאים, ניסיון של שנים!

תחומי הטיפול המרכזיים שלנו: 

טיפולי גוף 
טיפולי שיער
טיפולי פנים
הזרקות 

אסתטיקת הגוף, הפנים והשיער העסיקו את המין האנושי, הנשים והגברים כאחד, מאז ומעולם. אחרי הכל, המראה שלנו חשוב לנו להערכתנו העצמית. הוא גם הרושם הראשון אותו אנו משאירים על המעגל החברתי והעסקי בו אנו פועלים. ואולם עור פנינו, גופנו והשיער שלנו זקוקים לטיפוח מתמיד, אשר ישמר אותם במידת האפשר מפגעי הזמן. עם הגיל עור הפנים והשיער מאבדים ממראם הטבעי, מחוזקם ומן הברק שלהם, וזקוקים לרענון.

דר' ענת אלקין PhD.ND מנכ"לית החברה Hair & Body Solution
מומחית בנטורופתיה, רפואת תדרים, דיקור קוסמטי, דרמטולוגיה קוסמטית
צרו קשר עוד היום לייעוץ אישי עבורכם

שם מלא
דואל אלקטרוני
טלפון
הערות
שלח
שיער ראשנו הוא מרכיב חשוב במראה הכללי שלנו. אנחנו מטפחים אותו ומסדרים אותו על מנת לקבל מראה אסתטי ויפה, לשיפור הדימוי העצמי שלנו, להעלאת הביטחון. חסרונו של השיער עלול לפגוע בביטחון ובדימוי העצמי שלנו.

מעצבי שיער מייחסים להחלקות, תכונות של שיקום, מכוון שאלה מכילות קראטין או פורמלין. טיפולים מהסוג הזה עלולים לגרום נזק לשיער תוך זמן קצר וגם בטווח הארוך. החלקות עלולות לגרום לרגישות וצריבות בקרקפת ואף ליובש, דלילות ונשירת השיער.

טיפולי השיקום בקליניקות של הייר סולושיין, יעניקו לשיער ראשם חוזק, ברק ויכולת התחדשות וצמיחה מוגברת. הטיפול מעודד צמיחת שיער חדש ומסייע בטיפול בדלילות השיער.

נשירת שיער היא סימפטום, למצב גופני פיסי או נפשי. המערכת החיסונית בגופנו נחלשת והגוף מאבד את האיזון. זרימת הדם אינה תקינה, כך שזקיק השיערה אינו מקבל את הויטמינים והמינרלים החיוניים לו, באופן רציף. כתוצאה מכך נפגעת התחלופה של השיער שעל ראשנו והוא הופך דליל, משנה את הטקסטורה ונראה פגום וחסר חיוניות.

תופעת התקרחות יכולה להתרחש גם באנשים צעירים - הסיבות לכך יכולות להיות: גנטיקה, תזונה לא נכונה, מתח, מחסור בויטמינים ושינויים הורמונליים וגם בגלל מחלות עור שונות, הפוגעות בשורשי השיערה. כאשר זרימת הדם בקרקפת פוחתת והמערכת החיסונית בגוף נחלשת, הזקיקים אינם מקבלים מספיק דם ומפסיקים להצמיח שיער. במקרה וההתקרחות נגרמת מההורמון הגברי (DHT), ניתן לטפול אך חשוב להתחיל זאת בזמן. יש לסרוק את כל מערכות הגוף בעת ובעונה אחת, וכך למצוא את הסיבה להתקרחות. קליניקות הייר סולושיין, בניצוחה של ד"ר ענת אלקין PhD, מסוגלות למצוא ולהגיע אל שורש הבעיה, ולהתאים טיפול נטורופתי בשילוב רפואת תדרים, לאיזון הגוף ולהעניק המלצות תזונה ושינוי אורח חיים, ובכך לסייע במניעת נשירת שיער.

מחקרים מוכיחים כי למתקרחים מתחת לגיל 40 בעלי נטייה לבעיות בכלי הדם, בעיות חילוף מטבולי, מערכת עצבים לא תקינה, חיידקים בקיבה ובעיות ספיגה. ברוב המקרים נראה כי גברים סובלים מנסיגת קו שיער המצח ומהתקרחות באיזור הרקות, בעוד שנשים סובלות מהדללות שיער בחלקו העליון של הראש, אך קו השיער אצלן נשמר. במקרים רבים נראה כי נשירת שיער חזקה מתחילה עקב הריונות, מחלות ובעיות הורמונאליות. הפתרון  היעיל והבריא ביותר להתקרחות, הוא טיפול שיקום השיער וצמיחה מחודשת, זאת בתנאי שזקיקי השיער עדיין יכולים להיות פעילים, ולא שקעו ב"תרדמת" (לרוב קרחות מעל 20 שנה). לכן, חשוב להגיע לפגישת ייעוץ ובדיקה מוקדם ככל האפשר.

בעבר הלא הרחוק, שיטות הטיפול בהתקרחות כללו משחות וכדורים, שעם השנים הוכחו כלא יעילות וכמקור לתופעות לוואי. בטווח הארוך אף נמצאו גורמי נזק לקרקפת ולגוף.

כיום ישנם בשוק טיפולים קוסמטיים רבים כגון משחות, אמפולות, דיקור בשיטות שונות, מנורות לד, אדים או פולסים שונים, שמטרתם היא לשפר את זרימת הדם, לנקות את הקרקפת ולשפר את הטקסטורה של השיער הקיים בלבד. אלו אכן פתרונות יעילים, אך כשאתם פונים לגוף כזה או אחר לקבלת טיפול, מומלץ לבדוק מיהו הרופא המטפל, לראות תעודת הסמכה, לבדוק רישיונות ומחקרים והכי חשוב לבקש לראות מטופלים כשנה עד שלוש שנים לאחר סיום הטיפול.

טיפולי שיקום השיער של ד"ר ענת אלקין PhD, כפתרון לבעיית ההתקרחות, מתחיל קודם כל בדיקת מצב הקרקפת ובדיקת דם (ביוגנוסטיקה) במכשיר האבחון המתקדם ביותר בעולם. המכשיר מאפשר לנו תוך כמה דקות, לבדוק את כל מערכות הגוף ובכך למצוא בקלות יתרה את שורש הבעיה ומקורה. לאחר שעלינו על הבעיה ומקורה, נוכל להתאים טיפול המתבסס נטורופתיה, הכולל שינוי תזונתי ונטילה של תרכובות צמחי מרפא ייחודיות. כשמצב הגוף דורש התערבות נוספת, הטיפול ישלב רפואת תדרים, המטפלת בחשמל אלקטרו מגנטי באיברי גוף פגועים, ללא תופעות לוואי, קרינה או כאב.

טיפול השיקום שלנו משולב ומורכב מטיפול חיצוני ופנימי. הטיפול החיצוני כולל עיסוי הקרקפת בעזרת מכשיר פולסים, המעודד את זרימת הדם ומנקה את הקרקפת, יחד עם החדרת חומרים מזינים אל הקרקפת והשלמה בעזרת מזותרפיה - מיקרו הזרקות תת עוריות. בצורה זו נעורר את זקיקי השיער ונמנע מהם לשקוע בתרדמת. כך למעשה נוצרת מחזוריות תקינה של זקיק השערה. החומרים המזינים המיוצרים בהתאמה אישית וללא חומרים משמרים, מסייעים מאוד בתהליך זה. את הטיפולים הללו לא ניתן לעשות בבית, והם חייבים להיות שילוב של טיפול פנימי וחיצוני המותאמים אישית.

השלמת טיפולי שיקום השיער נעשית בעזרת מזותרפיה. מזותרפיה היא החדרת חומרים מזינים ובונים אל העור - במקרה זה - אל עור הקרקפת. הפעולה נעשית באמצעות מכשיר החדרה תת עורי, מקצועי וסטרילי המחדיר לקרקפת את חומרים מזינים בהתאמה אישית. הצמחים הטהורים שהוכחו מדעית בתרכובות, מעודדים את המטבוליזם ויצירת פלסמה נקודתית. השיער הקיים מתעבה ולאחר מספר שבועות תוכלו להתחיל ולחזות בצמיחה מחודשת. המכשיר מגביר את זרימת הדם ויוצר הסתעפות בכלי הדם, ודרך הנקבים הקטנטנים שהוא גורם, מוחדרות תרכובות טהורות בצורה היעילה ביותר אל עור הקרקפת. טיפולי שיער אלה מאיצים את צמיחת השיער. התוצאות נראות לעין בכל מטופל כבר בטיפולים הראשונים, ולאחר מכן מסייע בצמיחה מחודשת של השיער.

שיקום השיער המקצועי מבית הייר סולושיין, יביא עד מהרה למראה שיער בריא, סמיך ויפה, אשר יעורר קריאות התפעלות מסביב, שיפור ניכר בדימוי העצמי ובאיכות החיים של המטופל.

אנו מזמינים אתכם להגיע לפגישת ייעוץ ובדיקה להתאמת הטיפול, ללא התחייבות!

בברכה ד"ר PhD.ND ענת אלקין מבעלי חברת הייר סולושיין.

כל התמציות הינן נוסחות מקוריות  - ללא טיפול ההחדרה וללא טיפול בתאים בגוף אין הטיפול יעיל - היזהרו מחיקויים!

אנו מתחייבים שכל התמונות וההמלצות מקוריות ואותנטיות.

הינכם מוזמנים לראות תמונות נוספות ומטופלים במרכז בריאות אסתטיקה רפואית.
שם מלא
דואל אלקטרוני
טלפון
הערות
שלח


אין אישה, בשום גיל, שלא חולמת על עור חלק, נקי מקמטים וכתמי פיגמנטציה. 

לצערנו ואולי אפילו לרעתנו, עור הפנים שלנו חשוף כל העת לנזקים חיצוניים שונים: שמש, זיהום אוויר, חיכוך, הבדלי טמפרטורות ועוד. ומה לעשות, גם השנים לא מיטיבות איתו: אורח חיים לא בריא, תזונה לא נכונה ובעיקר היווצרות רדיקאלים חופשיים, הנובעים מהתהליכים הביולוגיים החלים גופנו. כל אלה פוגעים בתאי העור ורקמות החיבור שלו - הקולגן והאלסטין. העור מתייבש, מתקמט, מאבד מגמישותו וחוזקו וריכוזים של פיגמנט יוצרים עליו כתמים.

לעיתים כשמדובר בקמטים ושקעים עמוקים בעור הפנים, ניתן לטפל במילוי של חומצה הילורונית ורדייאס למילוי נפחים ומתיחה של העור. הטיפול מתבצע ע"י רופא MD מומחה בהזרקות לפנים, שלרוב ישתמש בשיטת ההזרקה האלקטרונית המופחתת כאב.

כמובן שמומלץ וכדאי לשמור על העור עוד בשלבים המוקדמים בחיינו, על מנת להימנע מטיפולים הכוללים פעולות פולשניות וכניסה תחת סכין המנתחים.

מה שיכול להאט את תהליך הזדקנות העור, היא תזונה נכונה, עשירה בנוגדי חמצון, חשיפה מינימאלית לשמש, תוספי מזון כמו אומגה 3 וגם טיפולי פנים באופן סדיר.

השכבה העליונה של העור נקראת אפידרמיס. היא המגינה על עורנו מפני הפגעים החיצוניים. במשך אלפי שנות אבולוציה, נוצר והתפתח בעורנו מנגנון המחליף את התאים החיצוניים של העור בכל 30-40 יום. תאים חדשים הנוצרים בשכבה התחתונה של האפידרמיס עולים למעלה, והישנים שבשכבה העליונה נושרים, וחוזר חלילה.

מתחת לאפידרמיס נמצאת שכבת הדרמיס. זו היא שכבה המורכבת משני סוגי סיבים: קולגן - סיבים חלבוניים השזורים כחבלים ומעניקים לעור את חוזקו, והאלסטין - סיבים דקים יותר הפועלים כקפיצים, ומאפשרים לעור לחזור למקומו אחרי מתיחה, קיפול או צביטה. הרבה מאד כלי דם נמצאים בשכבת הדרמיס, והם אלה המספקים הזנה וחמצן לתאי העור ומווסתים את חומם.
טיפולי הפנים במרכז הבריאות והאסטתיקה מבית ד"ר ענת אלקין PhD מתמחים במיצוק העור, חידוש העור, טיפול בפצעי בגרות, מזותרפיה, מילוי קמטים, עיצוב הפנים והזרקת פלזמה עצמית.

טיפולי הפנים מתבצעים באמצעות מכשירים מהמתקדמים בעולם. ניקוי העור מתבצע בעזרת זרמים חשמליים, הגורמים למשיכת הפסולת מן השכבה החיצונית שלו, הסרת התאים המתים וחידוש העור. פעולת הזרמים החשמליים מזרזת את זרימת הדם בעור הפנים, ואיתה גם את חילוף החומרים בו. פילינג יהלום עדין, הוא מכשיר פילינג שאינו מצריך שימוש בחומרים כימיים. הוא מסיר את שכבת העור הפגועה והתאים המתים של עור הפנים ומאפשר לתאי העור להתחדש.

בעזרת גלי רדיו ואולטרא סאונד ניתן להגיע לשכבות עמוקות יותר של העור (הדרמיס). בקליניקות של ד"ר ענת אלקין PhD מתבצעים טיפולי פנים בידית ST המאפשרת להגיע להרס חלבוני נקודתי ומבוקר. השימוש בידית זו גורם לעור לחדש את תאי הקולגן מהשיכבה ה-5 של העור, פעולה המשיבה לעור את חיותו, חוזקו וגמישותו. העור נעשה מתוח, צעיר, חלק יותר וניכר שינוי במרקמו. החדרת חומרים מזינים לעור במזותרפיה משלימה את התהליך. 

פלזמתרפיה -PRP, טיפול המבוסס על הזרקת פלזמה המופקת מהדם של המטופל. לאחר שנוטלים מהמטופל דגימת דם, מפרידים את כדוריות הדם הלבנות במכשיר צנדריפוגה ייעודי, ומזריקים אותן חזרה לעור הפנים של המטופל. הפעולה הזו אפקטיבית פי 7 מהזרקת דם רגיל. מטרת הטיפול היא עידוד התחדשות תאי הגזע הנמצאים בעור ע"י החדרת טסיות הדם.

טיפולי האסתטיקה הרפואית הפקדו בידיו של רופא מומחה לאסתיקה רפואית.
בקליניקות שלנו אנו מבצעים טיפולי מילוי והרמה לעור הפנים, באמצעות חומרי מילוי מהמתקדמים בעולם, בשילוב טכנולוגיה חדשנית. ניתן למצוא אצלנו את מיטב השמות הגדולים ומותגים מהעולם. חומצות היאלורוניות, רדיאס המבוסס על סידן, בוטוקס ומתיחת פנים בחוטים נספגים - הכל מתבצע ע"י רופא מוסמך בעל ניסיון של למעלה מ- 20 שנה בתחום ההזרקות מילוי בחומרים הזמניים.
חומצה היאלרונית שהיא ג'ל (דומה לחומר הטבעי שמיוצר בגופנו). לחומרים האיכותיים מצורף בדרך כלל חומר אלחוש המרדים את האזור בו הם מוזרקים.
מומלץ להגיע לביקורת לאחר שבועיים.


בעולם המודרני ובישראל בפרט, ניתן לראות הפחתה בטיפולים קוסמטיים, עקב הפיתוח של המזו סרום לפנים מבית ענת אלקין.
המזו סרום החדש לפנים מכיל 3 סוגים של פפטידים חדשים, אשר חודרים לתוך התא ומחדשים אותו מבפנים. הסרום מכיל בנוסף קטואין, שהוא חומר חדשני אשר עובד על הטקסטורה החיצונית של העור בשלוש השכבות העליונות של עור הפנים. הקטואין מוכר גם כחומר אשר מרגיע את העור ופועל לשיקום נזקי שמש ואדמומיות.

המזו סרום של ד"ר אלקין מכיל חומצה היאלורנית בשילוב וויטמינים ומינרלים המותאמים למזג האוויר הישראלי.
הטיפול הוא שבועי או דו - שבועי, מתבצע באמצעות רולר המאושר ע"י FDA האמריקאי, CE האירופאי, ומכון התקנים הישראלי. הרולר בעל מיקרו מחטים, עשויים טיטניום באורך מלימטר אחד. פעולת העברתו של הרולר על עור הפנים, מחדירה את הסרום בצורה היעילה והאפקטיבית ביותר, ומאפשרת לבצע תחזוקה מהבית המסבה תוצאות ברמה גבוהה, בעלות נמוכה יחסית.

את המזו סרום ניתן לקבל לשימוש בייתי או לחילופין, להגיע לטיפול בהזרקות ע"י מזו פן חשמלית וסטרילית. הטיפול מתבצע בקליניקה וניתן לשלבו עם טיפולים כמו גלי רדיו ואולטרסאונד ו/או הזרקת תאי גזע מפלסמה עצמית.

ד"ר ענת אלקין מאמינה שהיופי שלנו מתחיל מבפנים, לכן פיתחה שיטה המשלבת את טיפולי הפנים עם טיפול פנימי לגוף בהתאמה אישית.

הטיפול כולל סריקת מערכות בטכנולוגיה מתקדמת, התאמת טיפול נטורופתי והמלצות תזונה, במקרים כרוניים יותר ניתן לשלב טיפולי חשמל אלקטרו מגנטיים, לטיפול באיברי גוף פגועים.
* ניתן לקבל החזר מחברות ביטוח.

הנכם מוזמנים לפגישת ייעוץ להתאמת הטיפול ללא התחייבות.

שם מלא
דואל אלקטרוני
טלפון
הערות
שלח

את קליניקות הייר אנד בודי סולושיין וחברת הלס סולושיין - סריקת מערכות הגוף וטיפול ברפואת תדרים, הקימו  ענת אלקין PhD דרמטולוגית קוסמטית מקצועית ומנוסה ואמיר בצר.

במרכזים לבריאות ואסטתיקה רפואית מבוצעים טיפולי שיער, גוף , פנים וטיפולים שונים נוספים.

ד"ר ענת אלקין PhD.ND מומחית בנטורופתיה ורפואת תדרים, עברה התמחויות והכשרות רבות בתחום האסתטיקה בארץ ובחו"ל.

ד"ר ענת אלקין מאמינה בטיפול בשיטה הטבעית. היא פיתחה ומפתחת שיטות פורצות דרך בתחום חידוש העור והשבתו למצב ומראה חלק, בריא ורענן. ד"ר אלקין מפתחת קרמים ותרכובות צמחים בשיטת הנטורופתיה הקלינית והמזותרפיה, בהתאמה אישית.

במרכז לבריאות אסטתיקה רפואית שלנו פועלים רופאים עם תואר MD ממשרד הבריאות הישראלי המומחים כל אחד בתחומו.
ענת בשילוב ד"ר דניאל פלדמן MD מר"ג,  בשיתוף פעולה הם מעבירים הכשרות לרופאים בחידושים ברפואה האסתטית, חומרים חדישים וטכניקות לטיפול בהזרקות חומרים נספגים ובוטוקס.

ד"ר אלקין דוגלת באבחון אישי והתאמת טיפול לכל מטופל והן בבניית וחידוש העור באופן הדרגתי ובחומרים טבעיים כגון חומצות היאלורוניות שישנם בתוך הגוף, בבניית העור בהדרגתיות על מנת לשמור על טקסטורת העור ולהביא לתוצאה טבעית מיטבית, ולהמנע מניתוח כרורגי.

שיטת הטיפול העיקרית בקליניקות שלנו נקראת "מזותרפיה",שיטה אשר מעודדת את המרצת הדם וחילוף חומרים גבוה. זאת על מנת לעודד ייצור קולגן ואלסטין ובכך לגרום להעלמת הקמטים ולהצערת העור.

אנו מתמחים בטיפולי שיער שונים ומגוונים - ד"ר ענת אלקין מתאימה טיפול פנימי וחיצוני, בהתאמה אישית, של נטורופתיה ורפואת תדרים. טיפול נטורופתי בשיטת ביוגנוסטיקה - אבחנה של בדיקות דם והתאמת טיפול טבעי, לטיפול במגוון מצבים רפואיים שונים וסימפטומים רבים.

אנו מחזיקים ב-30 פורמולות ייחודיות של צמחים המותאמים בהתאמה אישית ועוד עשרות פורמולות וויטמינים אוניברסליים אותם ניתן להתאים לסריקה המקיפה, בשילוב בדיקות הדם. הטיפול החיצוני כולל נקיון קרקפת ומזותרפיה -  בשילוב תרכובות צמחים ופפטידים טבעיים, הבונים את השערה ומזינים את השורש.  

תהליך הטיפול כולל עיסוי עור הקרקפת, המחזק את זרימת הדם בה, בשילוב מכשיר החדרה ופולסים בעוצמה נמוכה ומזותרפיה בסוף הטיפול. התוצאה היא שיער סמיך ובריא יותר ואף צמיחה מחודשת, אשר תישמר בתחזוקה מינימאלית לאורך זמן. עדיף לא להשתמש בתרסיסים הכימיים, גם אמפולות הטבעיות למינהם לרובן אינן מתאימות מכיוון שהן מכילות חומרים משמרים וסינתטיים ויכולות לגרום ליובש בשיער ולעיתים שומניות יתר בקרקפת.

בטיפולי הגוף חשוב להתאים לכל מטופל טיפול אישי במכשיר המתקדם G.D. כך שב-8 דקות ניתן לסרוק את כל מערכות הגוף ברפואת תדרים.

בקליניקות של הייר סולושיין והלף סולושיין, אנו עובדים במקצועיות מקסימלית ופועלים על פי מחקרים רבים במגוון רחב של תחומים ובשיתוף הרבליסט ומעבדות ברישיון משרד הבריאות. נו מפתחים פורמולות טבעיות טהורות פנימיות וחיצוניות המותאמות בהתאמה אישית לכל מטופל.

רפואה אינטגרטיבית - שילוב בין הידע והמכשור מהרפואה הקובנציונלית לטיפול בשיטה הטבעית, מאפשר לטפל במערכות הגוף ובסימפטומים רבים, ללא פגיעה בתאים ובאברים אחרים.

סניף ת"א - יגאל אלון 157, ת"א -  בית פנינת האילון כניסה ב' קומת קרקע.

סניף צפון - התבור 9 אורות הירוקהאור עקיבא.

סניף דרום-  שדרות ירושלים 18 אשדוד,  קומה 5 כניסה מימין בניין k-tawers

לקביעת פגישת ייעוץ ללא התחייבות באופן אישי אצל ד"ר ענת אלקין PhD.ND מבעלי חברת הייר אנד בודי סולושייין וחברת הלף סולושיין, התקשרו: *5354 

בברכה ד"ר ענת אלקין - טיפולים לנשירת שיער, שיקום שיער, סריקת מערכות הגוף, רפואת תדרים, טיפולי פנים וגוף מתקדמים.


שם מלא
דואל אלקטרוני
טלפון
הערות
שלח